TrioBet Live turniirid 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #241
    Re: TrioBet Live turniirid 2009

    Algselt postitas ranka
    Naljakas on see, et ESTPatrick on out ja kui nüüd keegi late regamisega tuleks, siis saaks ta ju punkti või ei saa??

    Kui nii, siis on see ikka räige "bug" ja tuleks parandada.
    Vist saab jah, see late reg on üldse kahtlane asi. Eile siis mängisin weekend rankingu turnat, alguses 7 osalejat ja kohe üks laud lahti, tasapisi aga tiksus 11 osalejat täis, ainus jama oli see, et 11-nes pidi ootama kuni keegi välja kukkub, et ta mängu saaks ja millalgi hiljem tuli ka 12-nes vend, kes pidi samamoodi ootama. Lõpuks said need vennda ka mängima, aga siis tekkis jälle uus probleem. Trio soft kahjuks nende meeste stäki suurususi ei näidanud.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #242
      Re: TrioBet Live turniirid 2009

      <pre>
      # Nimi Punne + Pappi
      ----------------------------------
      1. LonelySpiritin 10 punkti + €100
      2. akrisjtan 9 punkti + €60
      3. Vegnagun 8 punkti + €40
      4. privador0 7 punkti
      5. ranka666 6 punkti
      6. muruke 5 punkti
      7. aveiksare 4 punkti
      8. runnar 3 punkti
      9. MrMixone 2 punkti
      10. ESTPatrick 1 punkt</pre>

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #243
        Re: TrioBet Live turniirid 2009

        Sain just teate, et nüüdsest peaks olema TB Live finaalsatikas €5+R eelmise 22 eurose freezeoudi asemel.

        Täpne info:
        Buy-in: €5.50
        Rebuy: €5 (unlimited, esimesed 30 minutit)
        Addon: €5 (1 x)
        Late Registration: 15 min
        Starting Stäkk: 800 chipi
        Levelite pikkus: 10 minutes
        Garanteeritud auhinnafond: 5 piletit TB Livele Tallinnas (5x €70) garanteeritud

        Mis arvate? Tõenäoliselt nüüd ka väiksema rolliga meestel võimalus odavalt Tallinna saada :)

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #244
          Re: TrioBet Live turniirid 2009

          pole paha, kuigi mulle eelmine sitaks meeldis väikse fieldi tõttu

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #245
            Re: TrioBet Live turniirid 2009

            Algselt postitas ESTPatrick
            pole paha, kuigi mulle eelmine sitaks meeldis väikse fieldi tõttu
            Mängijate arv oli väikene aga pileti väärtus halb. €22 sisseostuga satelliitturniirilt said pileti €70 peaturniirile, mis ei olnud eriti eksklusiivne.

            Nüüd on €5.4R, mis teeb täiskomplekti hinnaks (BI+R+A) €15.4, €70 piletile. Mis teeb seda paremaks. Samuti on nüüd võimalus väikese rolliga mängijatel saada odavalt hea õnne korral pilet €70, mis teeb minimaalseks pileti hinnaks: 1:14. Sellise kursiga Live turniirile minek on väga hea ja pilet on eksklusiivne. Samuti peaks odavam pilet + rebuy + väiksed stäkid tegema mängu palju lahtisemaks ja loosemaks ning fieldi suurus kokkuvõttes ehk ei mõjuta midagi.

            Aga kuna ühtegi sellist turniiri pole veel toimunud, seekord on esimene kord ja seega saame näha, kas muutus oli positiivsem või negatiivsem.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #246
              Re: TrioBet Live turniirid 2009

              Väga huvitav muudatus, eks näeme, kas nüüd sateliidilt pileti hankimine tasub rohkem ära.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #247
                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                tõenäoliselt overlayd pole ega tule, kuid õige satikas peabki selline kiire ja reibas olema(point@800 stack).

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #248
                  Re: TrioBet Live turniirid 2009

                  Algselt postitas vsiu100
                  tõenäoliselt overlayd pole ega tule, kuid õige satikas peabki selline kiire ja reibas olema(point@800 stack).
                  Miks sa nii arvad, et overlayd ei ole? €350 auhinnafondiga turniiril overlay täitmiseks peaksid mängijad ostma 70 stäki kuhja. €5 bouny turniiridel, mis on kõige popimad turnad TB-s on reeglina 50 mängijat. Kuna enamus ei ole 21 või ei ole huvitatud Live mängust, siis eeldaks, et see mängijate pagas on sinna 20 mängija kanti. Neist 20 teevad ka rebuy ning kokku jääb ikka €150 ehk 2 piletiline overlay sisse.

                  Panin suht puusalt :P

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #249
                    Re: TrioBet Live turniirid 2009

                    Algselt postitas ranka
                    Miks sa nii arvad, et overlayd ei ole? €350 auhinnafondiga turniiril overlay täitmiseks peaksid mängijad ostma 70 stäki kuhja. €5 bouny turniiridel, mis on kõige popimad turnad TB-s on reeglina 50 mängijat. Kuna enamus ei ole 21 või ei ole huvitatud Live mängust, siis eeldaks, et see mängijate pagas on sinna 20 mängija kanti. Neist 20 teevad ka rebuy ning kokku jääb ikka €150 ehk 2 piletiline overlay sisse.

                    Panin suht puusalt :P
                    panin ka suht umbes. kuna tavaliselt on juba sinna 20 mängija kanti tulnud, siis äkki nüüd tuleb rohkem?
                    kui kõik teevad rebuy, siis tõesti jääb ka overlay, samas kui tehakse ka add on ja osavõtjaid rohkem(30) siis kaob overlay juba ära.
                    noh loodame parimat ja eks esimesel satikal ole näha.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #250
                      Re: TrioBet Live turniirid 2009

                      Algselt postitas vsiu100
                      panin ka suht umbes. kuna tavaliselt on juba sinna 20 mängija kanti tulnud, siis äkki nüüd tuleb rohkem?
                      kui kõik teevad rebuy, siis tõesti jääb ka overlay, samas kui tehakse ka add on ja osavõtjaid rohkem(30) siis kaob overlay juba ära.
                      noh loodame parimat ja eks esimesel satikal ole näha.
                      Kusjuures too overlay mind eriti ei kotigi, sest ma ise eeldan, et kui ei ole overlayd, siis tase on täisfreeroll ja kui on overlay, siis tase on vähem freeroll aga halvem, kui enne. Samuti peaks olema bubble natuke lihtsam, sest saab varakult hakata asju sättima - oled suur stäkk, vajutad pidurit ja kui oled väike stäkk, siis kütad gaasi. Ning nende väikese buy-inidega võib hakata ka lives uusi nägusid nägema :)

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #251
                        Re: TrioBet Live turniirid 2009

                        jep.. mina pooldan seda 5euri satelliiti.. tahaks mõni kord ikka olümpsis ka ära käia ja oma pokerfacet arendada:-D

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #252
                          Re: TrioBet Live turniirid 2009

                          Algselt postitas ranka
                          Kusjuures too overlay mind eriti ei kotigi, sest ma ise eeldan, et kui ei ole overlayd, siis tase on täisfreeroll ja kui on overlay, siis tase on vähem freeroll aga halvem, kui enne. Samuti peaks olema bubble natuke lihtsam, sest saab varakult hakata asju sättima - oled suur stäkk, vajutad pidurit ja kui oled väike stäkk, siis kütad gaasi. Ning nende väikese buy-inidega võib hakata ka lives uusi nägusid nägema :)
                          see on positiivne. alati, kui näen, et new player turniiri võidab(või hitib midagi) mõni freerollilt sinna saanu esmakülastaja, siis teen sisimas "Yesss"

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #253
                            Re: TrioBet Live turniirid 2009

                            millal see järgmine on?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #254
                              Re: TrioBet Live turniirid 2009

                              Algselt postitas jrgn hell
                              millal see järgmine on?
                              Järgmine TrioBet Live Estonia satelliitturniir (€5+R) toimub TrioBet'i pokkeritoas 22. mai, algusega kell 20:00 ja registreerida on juba alanud!

                              Neljal eelneval päeval (esmaspäev-neljap) on igapäev, kell 20:00 €1 alam-satelliidid tollele TrioBet Live Estonia finaalsatelliidile!

                              Põhiturniir toimub Tallinnas Park Hotell Kasiinos toimub: 28. mai, kell 19.00, kus 10 esimest saavad lisaks tavapärasele turniiri auhinnafondile edetabeli punkte ning 9 esimest rahalisi boonuseid TrioBet'i pokkeritoa kontole!

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #255
                                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                                suur tänu

                                i lazy

                                Comment

                                Working...