WCOOP 2010
Collapse
X
-
Re: WCOOP 2010
Ilus :DAlgselt postitas muhkLionu Vaata postitustÕnnitlused!
Kui mingi 30 alles oli ja ta oli väljakukkumise äärel, siis runner-runner rida (AQ v. QQ) tõi double -upi ja ja kohe järele runner-runner mast
Standard asjad mida on vaja major turna hittimiseks.
*Hea kaardi jooks
*Vähemalt 3 suckouti tegema
*Kõik flipid võitma
*Profit?
Comment
-
Re: WCOOP 2010
FYPAlgselt postitas qbj0hn Vaata postitustIlus :D
Standard asjad mida on vaja major turna hittimiseks.
*Hea kaardi jooks
*Vähemalt 3 suckouti tegema
*Kõik olulised flipid võitma
*Profit?
Kaotada flip, mis väärt 10% su stackist ei muuda väga equityt
Comment
-
Re: WCOOP 2010
sold hit tõesti. viskasin sellele teemale kiiresti pilgu peale, aga ei saanudki aru, kas tutanhamon on Eesti pokkerifoorumites/ringkonnas tuntud tegelane?
Comment
-
Re: WCOOP 2010
postimehes juba artikkel üleval ja keegi nupumees on kommentaariumis ka kiirelt märkinud, et vastavalt EMTA kodulehe andmetele on pokerstars eestis keelatud. huvitav kas hakatakse küsimusi esitama :D
Comment
-
Re: WCOOP 2010
GG!
keegi jakoon1985(Estonia) sai high rolleril 23. koha ja $23k. Pocketfivesi järgi pidi ikkagi USAkas olema.
Comment
-
Re: WCOOP 2010
irw alles oli uudis et pokerstarsil luba olemas Eestis seega paska ajab ...Algselt postitas Tarmonator Vaata postitustpostimehes juba artikkel üleval ja keegi nupumees on kommentaariumis ka kiirelt märkinud, et vastavalt EMTA kodulehe andmetele on pokerstars eestis keelatud. huvitav kas hakatakse küsimusi esitama :D
Comment
Comment