WCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #226
    Re: WCOOP 2010

    mm, 2te luba on aja, starsil on alles esimene vms

    Comment

    • CTXrix
      Grinder
      • Oct 2008
      • 689

      #227
      Re: WCOOP 2010

      seega poiss peab lihtsalt ära ootama, kuni stars kõik asjad korda saab EMTA'ga, ja siis saab raha maksuvabalt välja võtta. sest seaduse mõttes peaks lugema n-ö tulu tekkimise aeg ehk see, millal ta raha enda pangakontole saab (mitte see aeg, kui turniirihit tuleb) - aga eks see ole teema, mis väärib lähemat analüüsi ning miks mitte ka huvitavaid kohtuvaidlusi :D

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #228
        Re: WCOOP 2010

        Algselt postitas CTXrix Vaata postitust
        seega poiss peab lihtsalt ära ootama, kuni stars kõik asjad korda saab EMTA'ga, ja siis saab raha maksuvabalt välja võtta. sest seaduse mõttes peaks lugema n-ö tulu tekkimise aeg ehk see, millal ta raha enda pangakontole saab (mitte see aeg, kui turniirihit tuleb) - aga eks see ole teema, mis väärib lähemat analüüsi ning miks mitte ka huvitavaid kohtuvaidlusi :D
        tagasi ulatuvalt seaduse jõudu kehtestada ei saa välja arvatud ükiskud seadused, mis puudutavad ntx maade tagastamist ja midagi veel aga, kui EMTA pole preagu konkreetselt kuhugi seadusesse kirja pannud, et tulult (olgu selleks siis turna hit vms) peab maksma tulumaksu. Seega suht poh imo

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #229
          Re: WCOOP 2010

          Tore on näha, et Eestlased hitivad järjest enam ning mängijate arv järjest suureneb! Palju õnne!

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #230
            Re: WCOOP 2010

            delfis oli uudise juures päris hea komm LOL.

            ArnisV, 06.09.2010 15:45
            elu esimene stake läks korda , 17 higistamist ja "sendid" taskus. GJ !

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #231
              Re: WCOOP 2010

              Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
              delfis oli uudise juures päris hea komm LOL.

              ArnisV, 06.09.2010 15:45
              elu esimene stake läks korda , 17 higistamist ja "sendid" taskus. GJ !
              ArnisV on ehk arnis vähi, see oli mingi skämmija ju :D?


              OMFG! Päris kõva hitt! wd, looetavasti on tegemist ikka eestlase/tartlasega. Ennegi olnud neid starsi mängijaid, kellel nime taga Estonia/Tallinn vms, a kes tegelikult on USAkad vms

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #232
                Re: WCOOP 2010

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                ArnisV on ehk arnis vähi, see oli mingi skämmija ju :D?


                OMFG! Päris kõva hitt! wd, looetavasti on tegemist ikka eestlase/tartlasega. Ennegi olnud neid starsi mängijaid, kellel nime taga Estonia/Tallinn vms, a kes tegelikult on USAkad vms
                Eestlane ikka, kas mitte siin foorumis juba sõna ei võtnud siin teemas, hetkel magab magusat und kindlasti :D välja teenitult

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #233
                  Re: WCOOP 2010

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  ArnisV on ehk arnis vähi, see oli mingi skämmija ju :D?


                  OMFG! Päris kõva hitt! wd, looetavasti on tegemist ikka eestlase/tartlasega. Ennegi olnud neid starsi mängijaid, kellel nime taga Estonia/Tallinn vms, a kes tegelikult on USAkad vms
                  võttis sõna ja tänas kaasaelajaid PN foorumis.
                  Jah ma viitasingi Arnis Vähile:D

                  Comment

                  • MagicFriend
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2010
                    • 369

                    #234
                    Re: WCOOP 2010

                    woohoooo, massive!!!
                    congrats!


                    aga diil on kyll sitalt vormistatud. samas, keda see enam huvitab :))) wpwpwp!

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #235
                      Re: WCOOP 2010

                      Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


                      jap, siin võttis sõna.
                      sick!

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #236
                        Re: WCOOP 2010

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Kuld

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #237
                          Re: WCOOP 2010

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Kuld

                          lol, aga õige jutt!

                          Comment

                          • qjet
                            Grinder
                            • Apr 2009
                            • 806

                            #238
                            Re: WCOOP 2010

                            kõik kohad selliseid "tarkpeasi" täis ju

                            Comment

                            • Incc
                              Julm Donk
                              • Sep 2010
                              • 29

                              #239
                              Re: WCOOP 2010

                              Mul ka ka kaasmaalase üle hea meel! Selle raha eest saaks mitu korda välismaale kooli minna :P

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #240
                                Re: WCOOP 2010

                                imestan lausa et eestlaste seas niipalju idioote on, kes sõnaga pokker seostavad kohe kasiinot ja et see on õnnemäng jne jne. enamik nendest kes seal tarkpead on on arvatavasti mingid debiilikud stagna aja naised/mehed, kes ise on kaotanud sitaks ise kasiinos raha auku pannud või siis on jah "hoolivad vanemad"

                                Palju õnne Tutanhamonile, railisin ise ka pikalt mängu, kuid hu faasi ei näinud. Loodan et raha läheb ikka asja ette.
                                Last edited by KristjanRawk; 06.09.10, 18:00.

                                Comment

                                Working...