WCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #196
    Re: WCOOP 2010

    Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Deal oli kehv aga arvan, et ta väsis lõpus lihtsalt ära :)
    ALex hitis lõpus ikka ära :P mis teha

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #197
      Re: WCOOP 2010

      Oeh, see 200k$ mis võitis on ka juba väga kõva imo.. Ja 19h jutti mängida.. See on ikka päris karm olgem ausad :D Ma arvan, et kui ta mingi first timer siis tal ei tule und kaa nüüd 5h järjest :D

      Comment

      • Gensoft
        Julm Donk
        • Jun 2010
        • 48

        #198
        Re: WCOOP 2010

        kes siis viimast kätt ei näinud:

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #199
          Re: WCOOP 2010

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          Oeh, see 200k$ mis võitis on ka juba väga kõva imo.. Ja 19h jutti mängida.. See on ikka päris karm olgem ausad :D Ma arvan, et kui ta mingi first timer siis tal ei tule und kaa nüüd 5h järjest :D
          küll magab välja siis pummeldab veidi :D siis ostab korteri ja auto ning elu on lill

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #200
            Re: WCOOP 2010

            Algselt postitas vilkar Vaata postitust
            küll magab välja siis pummeldab veidi :D siis 200/400 PLO Hi ja elu ongi lill
            FYP

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #201
              Re: WCOOP 2010

              lol.. ma lendaks otsejoones audi või bmw esindusse, kerge 500k häviks imo :D

              Comment

              • lypsja
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 270

                #202
                Re: WCOOP 2010

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                lol.. ma lendaks otsejoones audi või bmw esindusse, kerge 500k häviks imo :D
                investeerida 1/5 vaba rahast varasse, mille väärtus langeb kolinal on küll tark otsus :))))

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #203
                  Re: WCOOP 2010

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  lol.. ma lendaks otsejoones audi või bmw esindusse, kerge 500k häviks imo :D
                  veits pointless osta autot, mida sa tulevikus ei suuda üleval hoida.... pigem ostaks mingi 2003-4 aasta auto mõistliku hinnaga ja mingi normaalse korteri ja jätaks 500-775 k reservi elamiseks , investeerimiseks vms

                  Comment

                  • muhkLionu
                    Grinder
                    • Jan 2009
                    • 522

                    #204
                    Re: WCOOP 2010

                    Õnnitlused!
                    2. koht ikka eluhit. Kui mingi 30 alles oli ja ta oli väljakukkumise äärel, siis runner-runner rida (AQ v. QQ) tõi double -upi ja ja kohe järele runner-runner mast. Nii et peab rahul olema, mis sest et esikoht jäi tulemata.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #205
                      Re: WCOOP 2010

                      Õnnitlused ka minu poolt. Ei kujuta ette ka, mis tunne võib ollla ikka tüübil. Wow nice hit.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #206
                        Re: WCOOP 2010

                        kuda muidu luckyboxiga lood oli? Ma n2gin siis kui tal juba 9 milline stack oli ja seal ta oli shorte v2ljavottes juba ees.

                        Comment

                        • muhkLionu
                          Grinder
                          • Jan 2009
                          • 522

                          #207
                          Re: WCOOP 2010

                          Korra pani QQ mucki chipliidrina, kui tema 4-betile all-in pandi teise suure stäki poolt.

                          Comment

                          • vilkar
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1290

                            #208
                            Re: WCOOP 2010

                            Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
                            Õnnitlused!
                            2. koht ikka eluhit. Kui mingi 30 alles oli ja ta oli väljakukkumise äärel, siis runner-runner rida (AQ v. QQ) tõi double -upi ja ja kohe järele runner-runner mast. Nii et peab rahul olema, mis sest et esikoht jäi tulemata.
                            7000 fieldiga turnal hitida 2 koht on väga realne ikka

                            ~2,4 mil jagada ~19 tunniga = ~126 000 eeki tunnis et tasus mängida küll ehk 2100 eeki minutis ja 35 eeki sekundis

                            Comment

                            • oitarvi
                              Vana Tegija
                              • Jan 2009
                              • 1231

                              #209
                              Re: WCOOP 2010

                              Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                              7000 fieldiga turnal hitida 2 koht on väga realne ikka

                              ~2,4 mil jagada ~19 tunniga = ~126 000 eeki tunnis et tasus mängida küll ehk 2100 eeki minutis ja 35 eeki sekundis
                              9001 osalejat oli.

                              Comment

                              • muhkLionu
                                Grinder
                                • Jan 2009
                                • 522

                                #210
                                Re: WCOOP 2010

                                Pileti sai ta 85$-selt satikalt. Nii et tegelikult oli mõnevõrra rohkem tööd, kui 19h selle nimel.

                                Comment

                                Working...