no järelikult diilist siiski oli abi, tõi ju paarteist kilo taala juurde
tagantjärgi tarkus ei maksa... IMO diil oli sitt, kuna 2 kohale ainult 12K juurde ja kui tunned vähegi et vastane on beaditav siis ma poleks nõus olnud - samas ma pole kunagi 18 järjest turnat mängiunud ka :)))
Comment