WCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lypsja
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 270

    #211
    Re: WCOOP 2010

    2+2-s käib ka juba tige arutelu diili üle :)

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #212
      Re: WCOOP 2010

      Reaalne hit.. keegi teeb järgi/trumpab üle ?

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #213
        Re: WCOOP 2010

        Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
        Õnnitlused!
        Kui mingi 30 alles oli ja ta oli väljakukkumise äärel, siis runner-runner rida (AQ v. QQ) tõi double -upi ja ja kohe järele runner-runner mast
        Ilus :D
        Standard asjad mida on vaja major turna hittimiseks.
        *Hea kaardi jooks
        *Vähemalt 3 suckouti tegema
        *Kõik flipid võitma
        *Profit?

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #214
          Re: WCOOP 2010

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Ilus :D
          Standard asjad mida on vaja major turna hittimiseks.
          *Hea kaardi jooks
          *Vähemalt 3 suckouti tegema
          *Kõik olulised flipid võitma
          *Profit?
          FYP

          Kaotada flip, mis väärt 10% su stackist ei muuda väga equityt

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #215
            Re: WCOOP 2010

            diil...hmmz kui 60k vaba raha jagati 13k vs 47k ja chipsid olid 2:1, siis oiglane oleks olnud vast 23k vs 37k vms

            aga gg sellegipoolest, pm oleks ju voinud yldse diilist keelduda, sets ta ju oli soiduvees ja m2ngis h2sti

            Comment

            • Kodu
              Klubi Liige
              • Dec 2008
              • 311

              #216
              Re: WCOOP 2010

              Et siis nädala võtis puhkust, karm nädal Tartus tulemas mõnedel meestel.

              Comment

              • fikuuu
                Grinder
                • Aug 2009
                • 663

                #217
                Re: WCOOP 2010

                Sick hit!Palju õnne

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #218
                  Re: WCOOP 2010

                  sold hit tõesti. viskasin sellele teemale kiiresti pilgu peale, aga ei saanudki aru, kas tutanhamon on Eesti pokkerifoorumites/ringkonnas tuntud tegelane?

                  Comment

                  • Kodu
                    Klubi Liige
                    • Dec 2008
                    • 311

                    #219
                    Re: WCOOP 2010

                    Ei ole.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #220
                      Re: WCOOP 2010

                      postimehes juba artikkel üleval ja keegi nupumees on kommentaariumis ka kiirelt märkinud, et vastavalt EMTA kodulehe andmetele on pokerstars eestis keelatud. huvitav kas hakatakse küsimusi esitama :D

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #221
                        Re: WCOOP 2010

                        GG!

                        keegi jakoon1985(Estonia) sai high rolleril 23. koha ja $23k. Pocketfivesi järgi pidi ikkagi USAkas olema.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #222
                          Re: WCOOP 2010

                          Siin teemas ei saanudki väga aru, et keegi teda teaks, v.a. rohelinekonn ?! :P

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #223
                            Re: WCOOP 2010

                            Eesti pokkerimängija võitis pokkerimängimise portlaalis «PokerStars» alanud online-pokkeri turniiril WCOOP (World Championship of Online Poker) umbes 2,4 miljonit krooni.


                            mis see suurim hit siis on?

                            Comment

                            • chrosmos
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 340

                              #224
                              Re: WCOOP 2010

                              kiivramees 300K $ FTOPSil Full Tildis

                              Comment

                              • vilkar
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1290

                                #225
                                Re: WCOOP 2010

                                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                                postimehes juba artikkel üleval ja keegi nupumees on kommentaariumis ka kiirelt märkinud, et vastavalt EMTA kodulehe andmetele on pokerstars eestis keelatud. huvitav kas hakatakse küsimusi esitama :D
                                irw alles oli uudis et pokerstarsil luba olemas Eestis seega paska ajab ...

                                Comment

                                Working...