WCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #301
    Re: WCOOP 2010

    Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
    Kes on huvitatud 215$ tournament money ostmisest 200$ ga, siis PM või vaadake ostu/müügi rubriiki.
    PM'ed

    /(kui kellegil veel müüa siis ostan 24/7 ja nö kuulutus ei aegu)

    gl
    Last edited by Madis Very; 10.09.10, 10:02.

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #302
      Re: WCOOP 2010

      Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
      Kes on huvitatud 215$ tournament money ostmisest 200$ ga, siis PM või vaadake ostu/müügi rubriiki.
      Sul muidu rahast kahju?
      Suvalised suuremad providerid netis ostavad $T 97%, siin foorumis ehk veel parema kursiga.
      Last edited by kilu6; 10.09.10, 10:16.

      Comment

      • jaagup17
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1090

        #303
        Re: WCOOP 2010

        ikka, mulle meeldib Madist sponsoreerida. tglt ei viitsinud uurida ja lambi satikalt saadud pileti eest 200 saada on norm.

        Comment

        • metsnik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 462

          #304
          Re: WCOOP 2010

          WCOOP pole, aga õnne sellegipoolest TsohG_e-le Maardust $55 rebuy turniirilt $5260 noppimise eest. Äkki aitab täna Eesti saldo vähemalt positiivsena hoida.

          Kui just WCOOP-ilt mingit hitti ei tule :)

          Comment

          • muhkLionu
            Grinder
            • Jan 2009
            • 522

            #305
            Re: WCOOP 2010

            Varahommikustele reilijatele:

            WCOOP - 21: $215 NLHE $1,5M G

            bluetramm (Tallinn) - 36. / 121

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #306
              Re: WCOOP 2010

              Poker Stars $200+$15 No Limit Hold'em Tournament - t8000/t16000 Blinds + t2000 - 9 players - View hand 922254
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              Lur3mus (UTG): t298553 M = 7.11
              SLASH79AB (UTG+1): t315746 M = 7.52
              EL__Z0RR0 (UTG+2): t656436 M = 15.63
              stringbend (MP1): t553378 M = 13.18
              bluetramm (MP2): t691156 M = 16.46
              helpmedie (CO): t423851 M = 10.09
              Schildy1984 (BTN): t1332269 M = 31.72
              eppy12588 (SB): t932546 M = 22.20
              Kuridan (BB): t828674 M = 19.73

              Pre Flop: (t42000)
              4 folds, bluetramm raises to t48000, 3 folds, Kuridan raises to t135000, bluetramm raises to t689156 all in, Kuridan calls t554156

              Flop: (t1404312) T 8 4 (2 players - 1 is all in)

              Turn: (t1404312) 6 (2 players - 1 is all in)

              River: (t1404312) K (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: t1404312
              bluetramm shows Q Q (a pair of Queens)
              Kuridan shows A K (a pair of Kings)
              Kuridan wins t1404312

              Comment

              • bluetramm
                Julm Donk
                • Aug 2009
                • 74

                #307
                Re: WCOOP 2010

                ei flippand ära, oleks päris hea seis olnud edasi mängimiseks

                Comment

                • metsnik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 462

                  #308
                  Re: WCOOP 2010

                  päris WCOOP mitte, aga üks puhtavereline hit on jälle kirjas

                  1175 osalejaga $162 6-max turniiril on legendaarne "giRL90ihqdaa" Tallinnast asja kinni pannud ning võitnud $29 522 ehk ligilkaudu 360 000 EEK

                  Siinsete TOP võitude tabelis 3. tulemus, ise asi muidugi, kas mängija ka siin foorumis osaline on ja asja postima tuleb. Lõpufaasis kaart muidugi paistis jooksma nagu metsaline :)
                  Last edited by metsnik; 13.09.10, 05:53.

                  Comment

                  • muhkLionu
                    Grinder
                    • Jan 2009
                    • 522

                    #309
                    Re: WCOOP 2010

                    Ma ei tea täpselt, mis põhjusel giRL90ihqdaa on märkinud Tallinn asukohaks. Tegemist on tõenäoliselt soomlasega siiski. Aga kui ta tõesti Tallinnas resideerub, siis ma julgeks väita, et ta on parim online multitable turniiride spets siinpool soome lahte:

                    Sharkscope andmetel on turniiride teenistus viimase aasta jooksul 200K $ kanti.

                    Comment

                    • valustyng
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 450

                      #310
                      Re: WCOOP 2010

                      olen märganud ka sellist tegelast nagu Est-ace( tallinn) mängimas kõrgeid turniire wcoopil oli ka veel sees.

                      Comment

                      • oksesteak
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 42

                        #311
                        Re: WCOOP 2010

                        Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
                        Ma ei tea täpselt, mis põhjusel giRL90ihqdaa on märkinud Tallinn asukohaks. Tegemist on tõenäoliselt soomlasega siiski. Aga kui ta tõesti Tallinnas resideerub, siis ma julgeks väita, et ta on parim online multitable turniiride spets siinpool soome lahte:

                        Sharkscope andmetel on turniiride teenistus viimase aasta jooksul 200K $ kanti.
                        maksud

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #312
                          Re: WCOOP 2010

                          Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
                          Ma ei tea täpselt, mis põhjusel giRL90ihqdaa on märkinud Tallinn asukohaks. Tegemist on tõenäoliselt soomlasega siiski. Aga kui ta tõesti Tallinnas resideerub, siis ma julgeks väita, et ta on parim online multitable turniiride spets siinpool soome lahte:

                          Sharkscope andmetel on turniiride teenistus viimase aasta jooksul 200K $ kanti.

                          qft, niipalju kui ma tean.
                          Last edited by vsiu100; 13.09.10, 09:03.

                          Comment

                          • metsnik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 462

                            #313
                            Re: WCOOP 2010

                            qft?

                            kirjutasin legendaarne, kuna olen ka ise nii mõnelgi korral 6-max turbo laudades tema otsa "koperdanud"

                            Comment

                            • metsnik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 462

                              #314
                              Re: WCOOP 2010

                              ...ja ma muidugi üldse ei üllatuks kui ta isikutunnistuses hoopis teine sugu kirjas oleks :D

                              Comment

                              • metsnik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 462

                                #315
                                Re: WCOOP 2010

                                ja hetkeseisuga siis WCOOP $530 NLHE evendis stennn Tartust 25/347. Paras grinding on oma 30min levelitega. Day 1 peaks paari tunni pärast lõppema. Est-Ace 362. kohal välja kukkunud, esmapilgul rohkem kohalikke alles ei paista.

                                Comment

                                Working...