Wbcoop 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • M6niste
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 345

    #61
    Re: WBCOOP 2010

    Kle Poltsik jap :D
    Vahepeal sai korralikult hititud, nüüd kaardid enam ei luba väga, aga FT lootust on :)

    Comment

    • uudistaja
      Bännitud
      • Mar 2009
      • 115

      #62
      Re: WBCOOP 2010

      oleks ma vaid poltsik ;D >:(

      gl poltsik!

      mul kohe kohe minek kui just ime ei juhtu

      Comment

      • M6niste
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 345

        #63
        Re: WBCOOP 2010

        Nojah, ei taheta ära visata seda AAd kunagi :D Mängisin et mul kolmik, aga ta insta callib ikka. Mis teha, natuke stacki on veel :D

        Comment

        • uudistaja
          Bännitud
          • Mar 2009
          • 115

          #64
          Re: WBCOOP 2010

          ah mingu putsi.
          et kaotaks kunagi solid manguga.
          ei tyra....ainult 4 outeri ja 8 outeri vennad oma rea t6mbega....ausalt, nahui....jalle 4 tundi pointless kulutatud.

          gl poltsik.

          ahjaa, ja see master 3004 on puhta haige vend. mangust ei jaga absoluutselt muffigi. lihtsalt pushib ja palvtab ja nii iga kasi. fck skillgames! lmao

          Comment

          • M6niste
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 345

            #65
            Re: WBCOOP 2010

            jap, mul oligi selle sama venna vastu, ta kujutab ainult ette asju seal :D

            Comment

            • M6niste
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2009
              • 345

              #66
              Re: WBCOOP 2010

              5. koht.. võib rahule jääda.. välja langesin 779x flop 5 7 9 (2 ristit) bet pot, raise allin ja ma call, vastas QQ33 2 ristit ja obvious et risti, aga 215$ pilet kah asi (H)

              Comment

              • M6niste
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 345

                #67
                Re: WBCOOP 2010

                Kas reaalselt saab seda piletit kasutada alles sügisel kui on SCOOP? Või olen ma valesti asjadest aru saanud, et see mingi muu turniiri pilet? Oskab keegi targem midagi öelda selle kohta? Tänan juba ette ära.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #68
                  Re: WBCOOP 2010

                  tegemist on kevadise üritusega

                  Comment

                  • Timpz
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2029

                    #69
                    Re: WBCOOP 2010

                    krt kyll, pean magama aga tuli triple up kohe :'(

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: WBCOOP 2010

                      Mõttetus. AJ buttonilt avan, dong blindilt callib. Flop AJ2r, ma bet, ta check-callis. Turn T, ta jälle check-callis ja river 3 mille peale ta donkas. Ainukesed käed mis biidivad on QT ja 45 ning mõlemat kätt pidasin ebareaalseks ning väga tihti võib tal olla väiksemad kaks paari. Ez shove.

                      Snap call, OOPs, QK jõllitab oma seasilmadega vastu ning irwitades võtab poti ning jätab mull 20 närust chippi, millega kärvasin ka järgmises käes, kui tegin CO pealt seksika open-limp-all-ini emand-rääbisega ja blind checkkides 67-ega võttis järjekordse panga. 1700-as koht ja hüvasti.

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #71
                        Re: WBCOOP 2010

                        mõnusal kellajal ikka :P

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #72
                          Re: WBCOOP 2010

                          stack peaaegu 9k :S

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #73
                            Re: WBCOOP 2010

                            jälle inimestel lauad kus kõik sitting out ja mul mitte

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #74
                              Re: WBCOOP 2010

                              Algselt postitas Timpz
                              jälle inimestel lauad kus kõik sitting out ja mul mitte
                              mul 4

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #75
                                Re: WBCOOP 2010

                                TT preflop all-in ei toida hästi kui vastas on AA, ma out - jõudsin 5min. mängida ja täiesti rahul omadega.

                                Comment

                                Working...