Wbcoop 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    Wbcoop 2010

    Kes siis ei tea, mis asi WBCOOP on saab siit selle kohta lugeda: http://www.pokerstars.com/blog_tournament/

    Kes veel osaleda soovib, siis kahjuks õige aeg on praeguseks maha magatud, sest täna öösel hakkab juba esimene turniir. Ja kui veel blogi ei ole, siis tasub see kindlasti teha, sest selliseid freerolle tuleb kindlasti veel.

    Turniiride ajakava meie aja järgi:

    26. jaanuar 00.00 NLHE, ID: 280000001
    27. jaanuar 00.00 PLO, ID: 280000002
    28. jaanuar 01.00 NLHE, ID: 280000003
    29. jaanuar 01.00 NLHE, ID: 280000004
    30. jaanuar 02.00 8-game, ID: 280000005
    30. jaanuar 22.00 NLHE, ID: 280000006
    31. jaanuar 22.00 NLHE, ID 280000007


    Eelvõistluste auhinnad
    1 SCOOP Tickets to Value of $1,050
    2-9 SCOOP Tickets to Value of $215
    10-36 SCOOP Tickets to Value of $33
    37-63 SCOOP Tickets to Value of $16.50
    64-153 SCOOP Tickets to Value of $11


    ME omad:

    1 SCOOP Tickets to Value of $3150
    2-9 SCOOP Tickets to Value of $2100
    10-36 SCOOP Tickets to Value of $215
    37-63 SCOOP Tickets to Value of $55
    64-153 SCOOP Tickets to Value of $22

    + veel on mõned eriauhinnad.

    Kes siis osalevad see aasta?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: WBCOOP - 2010

    Mina osalen.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #3
      Re: WBCOOP - 2010

      Mina ka.

      Alguse ajad jätavad muidugi soovida.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: WBCOOP - 2010

        ma osalen

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: WBCOOP - 2010

          Mina võidan.

          Comment

          • raunooo
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 422

            #6
            Re: WBCOOP - 2010

            Osalen.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #7
              Re: WBCOOP - 2010

              Osalen ka. Kuigi algusajad on küll ikka jubedad :D

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #8
                Re: WBCOOP 2010

                Nii lõpuks registeerisin ära aga näitab, et mul 3 ticketit. Ise valin kus osalen ehk kõigile ei saagi ?

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #9
                  Re: WBCOOP 2010

                  Algselt postitas Madis Very
                  Nii lõpuks registeerisin ära aga näitab, et mul 3 ticketit. Ise valin kus osalen ehk kõigile ei saagi ?
                  Kõigil peaksid nendega osaleda saama. Ma sain näiteks kaks piletit ning ühega neist sain viiele turnale regada.

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #10
                    Re: WBCOOP 2010

                    Algselt postitas Madis Very
                    Nii lõpuks registeerisin ära aga näitab, et mul 3 ticketit. Ise valin kus osalen ehk kõigile ei saagi ?
                    kõigile peaks ikka ticketid olema.
                    mul näitas, et 1 ticket aga registreerida sain kõigile ikka

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #11
                      Re: WBCOOP 2010

                      Algselt postitas kollane
                      kõigile peaks ikka ticketid olema.
                      mul näitas, et 1 ticket aga registreerida sain kõigile ikka
                      Jah, üsna imelik et antakse random arv pileteid aga kõigile saab ikka registeerida(ehk sain) sweet.. eks FTs näeb, GL ;D

                      Comment

                      • raunooo
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 422

                        #12
                        Re: WBCOOP 2010

                        Alguses anti mingi tavaline pilet mulle, siis sellega regasin esimesele turnale ära ning see kadus. Siis samal päeval mõne tunni pärast anti uus pilet, millel oli sulgudes järel (Multi Tournament ) ja sellega sai ülejäänutele kõigile regada.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: WBCOOP 2010

                          Ai-ai. Ma olen tõsine jahupea.

                          Kokku on 6 eelvõistlust ja ME:

                          Nii et ajakava on järgmine:

                          26. jaanuar 00.00 NLHE, ID: 280000001
                          27. jaanuar 00.00 PLO, ID: 280000002
                          28. jaanuar 01.00 NLHE, ID: 280000003
                          29. jaanuar 01.00 NLHE, ID: 280000004
                          30. jaanuar 02.00 8-game, ID: 280000005
                          30. jaanuar 22.00 NLHE, ID: 280000006
                          31. jaanuar 22.00 NLHE, ID 280000007

                          Auhinnad on eelvõistlustel järgmised:

                          1 SCOOP Tickets to Value of $1,050
                          2-9 SCOOP Tickets to Value of $215
                          10-36 SCOOP Tickets to Value of $33
                          37-63 SCOOP Tickets to Value of $16.50
                          64-153 SCOOP Tickets to Value of $11


                          Ja ME-l:

                          1 SCOOP Tickets to Value of $3150
                          2-9 SCOOP Tickets to Value of $2100
                          10-36 SCOOP Tickets to Value of $215
                          37-63 SCOOP Tickets to Value of $55
                          64-153 SCOOP Tickets to Value of $22

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #14
                            Re: WBCOOP 2010

                            Kuradi jama, ma pole mingeid pileteid saanud, huvitav. Peaks vist kirja saatma..

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #15
                              Re: WBCOOP 2010

                              Nüüd regamine lukus juba?

                              Comment

                              Working...