Re: WBCOOP 2010
Osale ka, ja kuna alles ärkasin siis pole algusaeg minujaoks probleem :D
E: a btw ma olen kõikidele turniiridele reganud, aga ticketid ikka alles? why
Osale ka, ja kuna alles ärkasin siis pole algusaeg minujaoks probleem :D
E: a btw ma olen kõikidele turniiridele reganud, aga ticketid ikka alles? why
J
dealt to Hero (UTG+1)
J
(2 Players)
3 
K
(
Comment