Wbcoop 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #91
    Re: WBCOOP 2010

    M17 praegu, suht solid põksuda.

    Nii kaua pole ühelgi WBCOOPil vastu pidanud :D
    rekord300

    EDIT: Duubel jäi saamata..
    Poker Stars Freeroll No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds + t25 - 9 players - View hand 504428
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    CO: t16618 M = 31.65
    BTN: t7060 M = 13.45
    SB: t3860 M = 7.35
    BB: t36422 M = 69.38
    UTG: t6495 M = 12.37
    UTG+1: t1605 M = 3.06
    UTG+2: t13041 M = 24.84
    MP1: t5795 M = 11.04
    Hero (MP2): t5273 M = 10.04

    Pre Flop: (t525) Hero is MP2 with A Q
    4 folds, Hero raises to t500, 2 folds, SB calls t400, 1 fold

    Flop: (t1425) 9 Q Q (2 players)
    SB checks, Hero checks

    Turn: (t1425) 6 (2 players)
    SB checks, Hero bets t700, SB raises to t3335 all in, Hero calls t2635

    River: (t8095) 6 (2 players - 1 is all in)


    Antnx ka samas lauas naudib oma bigstacki.
    How i met your motheri kõrvale sobib WBCOOP küll

    Comment

    • uudistaja
      Bännitud
      • Mar 2009
      • 115

      #92
      Re: WBCOOP 2010

      antnx, pasunasse oleks sulle vaja! lol ranges.

      ja hetkel kehtis raudreegel, eestalse parim s66k on eestlane :) tead et oled 100% taga aga ikka callid. lmao

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #93
        Re: WBCOOP 2010

        21inimest veel välja ja olen auhinnalisel kohal.

        Stack 47k ja 14-dal siis praegu.
        Ma olen väsinud, mu silmad valutavad ja ma pean 4h pärast üles tõusma ja tööle minema. juhuu

        edit: nice...144inimest järgi. Nüüd ilmselt sit out ja vaatan kaugele ma blindide foldimisega jõuan. Inimene peab ikkagi magama ka.

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #94
          Re: WBCOOP 2010

          njaa but Q7s M5 shove, sb NIT avastas AQs ja 73. koht olemas

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #95
            Re: WBCOOP 2010

            mingi 80 inimest oli alles, siis läksin magama ja jätsin turna blinde sööma
            33-s koht ja 33$ entry ka siis :) Osalejaid oli mingi nõks alla 1900

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #96
              Re: WBCOOP 2010

              mõtlen regamise mõtekusest kui ma ühtegi eventi ei viitsi mängida ...

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #97
                Re: WBCOOP 2010

                mõtlen regamise mõtekusest kui ma ühtegi eventi ei viitsi mängida ...
                Sama siin, regasin ka ära, aga pole ühegi mänginud, ME-d siiski mängin.
                Lihtsalt ei näe miks rahvas 1$ "freerolliga" nii elevusse satuvad. Ok seal on ka sit out tyype, aga, et töö arvelt olla magamata terve öö ja rõõmustada 11$ buy ini võitmise üle tundub suht tobe.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #98
                  Re: WBCOOP 2010

                  Kas keegi üldse seletaks mulle ära mida ma selle ticketiga teha saan?
                  Nagu ise aru sain, siis aprillis on mingi SCOOP ja sinna saan nüüd 33$ ticketiga sisse osta. Aga paljud kohad seal maksustatud on? Ning mis summadest üldse jutt käib

                  Comment

                  • Waim
                    Räme Fish
                    • Aug 2009
                    • 22

                    #99
                    Re: WBCOOP 2010

                    Jah ega nende ticketitega äkki midagi teha olegi,kui Stars MA-st luba ei saa ja kinni läheb.
                    Aga lihtsalt hasardi pärast ikka huvitav kaasa lüüa,kel aega on.Naabriga rinda pista,kes selles donkamendis suuremat ljuggboxi omab:)

                    Comment

                    • mkva
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1972

                      #100
                      Re: WBCOOP 2010

                      Tänasel 8-gamel peaks turboga inimesi välja langema..

                      Comment

                      • akristjan
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 406

                        #101
                        Re: WBCOOP 2010

                        Soovib keegi last longer beti? ütleme 10-50$?

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #102
                          Re: WBCOOP 2010

                          Algselt postitas akristjan
                          Soovib keegi last longer beti? ütleme 10-50$?
                          Kui algaks varem, siis veel, aga 02:00 on start, üsna karm, normaalsed inimesed ikka öösel magavad

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #103
                            Re: WBCOOP 2010

                            Algselt postitas levis
                            normaalsed inimesed ikka öösel magavad
                            my mom always told me that im special :)

                            Comment

                            • Waim
                              Räme Fish
                              • Aug 2009
                              • 22

                              #104
                              Re: WBCOOP 2010

                              Ma ei saa aru,miks Te pokkerirahvas selle kella pärast kaagutate.Õige pro ju mängib 20.00-6.00 ja kui turna algab 2.00,siis olete just oma parimas wormis:)

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #105
                                Re: WBCOOP 2010

                                Algselt postitas Waim
                                Ma ei saa aru,miks Te pokkerirahvas selle kella pärast kaagutate.Õige pro ju mängib 20.00-6.00 ja kui turna algab 2.00,siis olete just oma parimas wormis:)
                                WORD!

                                Comment

                                Working...