Wbcoop 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #76
    Re: WBCOOP 2010

    kui oma 11k pealt outi sittiks, kas saaks ticketi :D?

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #77
      Re: WBCOOP 2010

      Algselt postitas Timpz
      kui oma 11k pealt outi sittiks, kas saaks ticketi :D?
      $11 ticketiga ikka rahule ei jääks.. mina vähemalt..

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #78
        Re: WBCOOP 2010

        14k

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #79
          Re: WBCOOP 2010

          aa floppasin top TPTK kaks venda floppasid seti ja out ..

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #80
            Re: WBCOOP 2010

            ma siin gambeldan

            Comment

            • ActionJackson
              FPP Pro
              • Jan 2009
              • 231

              #81
              Re: WBCOOP 2010

              Tiksun vaikselt fieldi keskel. Uni tapab ja gin saab kohe otsa. Puhta tooniku pealt kaugele ei sõida ...

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #82
                Re: WBCOOP 2010

                Njaa ma sain ka miski alla tunni mängida, kõigil kolmel osalenud, aga kaardid ei pea :)

                Comment

                • ActionJackson
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 231

                  #83
                  Re: WBCOOP 2010

                  Kui saaks Murphyt korra kõvasti lüüa, oi ma maksaks hästi!

                  Just siis kui mul on duublit vaja ja BBl rocketsite otsa komistan ... just siis kõik foldivad minuni!!!

                  Comment

                  • kardpleier
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 699

                    #84
                    Re: WBCOOP 2010

                    275.s koht tra ei biidi turkasid absull.

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #85
                      Re: WBCOOP 2010

                      Jäin rsk tunnikese turnale hiljaks ja olin terve aeg põmst shortstack ja jant lõppes 244. kohaga, kahju.

                      Comment

                      • hillu
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 260

                        #86
                        Re: WBCOOP 2010

                        Ka elus veel, ärgi miski 65, teeme finaallauani, sobiks! See siis teine pilet juba, on kellelgi inffi, kas annab neid pileteid müüa ka kuhui või tõesti peab ootama aprillini, et uuesti hittima hakata?

                        Comment

                        • pohhui
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 91

                          #87
                          Re: WBCOOP 2010


                          Ma ei tea kas need piletid lähevad W$ alla?

                          Mitmendaks lõpuks jäid üldse?

                          Comment

                          • taavi
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 684

                            #88
                            Re: WBCOOP 2010

                            Algselt postitas pohhui

                            Ma ei tea kas need piletid lähevad W$ alla?

                            Mitmendaks lõpuks jäid üldse?
                            Algselt postitas hillu
                            Ka elus veel, ärgi miski 65, teeme finaallauani, sobiks! See siis teine pilet juba, on kellelgi inffi, kas annab neid pileteid müüa ka kuhui või tõesti peab ootama aprillini, et uuesti hittima hakata?
                            Dear taavi,

                            You finished the tournament in 58th place.

                            You have won an admission ticket to 'SCOOP - $16.50 Entry'. This ticket
                            allows you to participate only in a tournament of this type. Tickets are
                            not redeemable for cash or Tournament US Dollars; if you register and
                            then unregister from the tournament, your ticket will be returned.


                            To view your available tournament tickets, go to Requests > Tournament
                            Tickets in the main lobby.

                            You earned 22.43 tournament leader points in this tournament. For
                            information about our tournament leader board, see our web site at
                            http://www.pokerstars.com/poker/tour.../leader-board/

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #89
                              Re: WBCOOP 2010

                              Jõhker uni seega täna vist gamblen :P

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #90
                                Re: WBCOOP 2010

                                90/80/7 ei tootnud väga hästi, aga vähemalt saab varakult magama, aga paistab, et ühtegi piletit ei tule, sest homne turna on ikka suht kirvel ajal.

                                Comment

                                Working...