FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #181
    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

    Vilkar, sinuga võetakse PM teel ühendust seoses EMV piletiga. Palju õnne!

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #182
      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

      Andke umbkaudu teada ka kuidas lõppseis jäi, 6 paremat v nii, W.Ross oli kuues, Veeretas esimene ja edasi?

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #183
        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

        Karel oli kolmas, teine koht oli keegi camu sõber/tuttav, rohkem ei mäleta. Viimased 2 tegid diili lõpus, 200-200 ja mängivad 50 peale.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #184
          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          keegi camu sõber/tuttav, rohkem ei mäleta.
          Minu teada on see Camu BF/armuke

          Comment

          • Rein
            Julm Donk
            • Jan 2012
            • 34

            #185
            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

            Soccerneti Ken jäi neljandaks. Ise langesin kuskil kell pool kümme välja, õnneks peale Pumperit.
            Üritusele hindeks 5+, sest olin kaine ja pohmelli pole. Enamus inimesi olid toredad, aga oli ka mõni naljakas inimene :)

            Comment

            • kympa
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 110

              #186
              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

              Täitsa korralik üritus oli! Suured tänud nii jalka kui pokkeriturna orgunnijatele.

              Muide, kas keegi teab midagi Owner85-st? Pidin tema autoga täna Tartusse tagasi saama, kuid telefonile ta endiselt ei vasta

              Comment

              • The_Meer
                Grinder
                • Apr 2010
                • 765

                #187
                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                Ma olin 5-s muidu,luckboxid imesid kõik mu vastu kokku:D. Ei tore yritus oli

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #188
                  Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                  Algselt postitas kympa Vaata postitust
                  Täitsa korralik üritus oli! Suured tänud nii jalka kui pokkeriturna orgunnijatele.

                  Muide, kas keegi teab midagi Owner85-st? Pidin tema autoga täna Tartusse tagasi saama, kuid telefonile ta endiselt ei vasta

                  kadus poole teepeal koos freaky-ga ära ja kui õigesti mäletan, siis läksid freaky juurde

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #189
                    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                    Jutud käivad, et gbjohnil läks üritus liiga pikaks ja vend näeb väga räbal välja hetkel:

                    Comment

                    • vilkar
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1290

                      #190
                      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                      Vilkar, sinuga võetakse PM teel ühendust seoses EMV piletiga. Palju õnne!

                      ok tänud.

                      suht räbal olek ikka... sleepi ära

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #191
                        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                        Oi blinn. Tartu rahvas jõudis ka lõpuks tagasi. Tallinna ürituse vist järgmine kord jätan vahele.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #192
                          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                          Oi blinn. Tartu rahvas jõudis ka lõpuks tagasi. Tallinna ürituse vist järgmine kord jätan vahele.
                          Mis juhtus siis, mesilased ründasid?

                          PS Järgmine üritus on Tartus, 27-30 aprilli kandis.

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #193
                            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            PS Järgmine üritus on Tartus, 27-30 aprilli kandis.
                            Piisav aeg et kodus asju siluda,epic joomine,ma obv vist nende hullematega paugutasin,lahe üritus...

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #194
                              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                              Lahe oli jah :D Tervis õnneks suht korras

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #195
                                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                                suht õlid olete ikka :)

                                Comment

                                Working...