FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

    18. veebruaril (laupäeval) algusega kell 19:30 toimub Lost Continendis (Playmakers Club, aadress Narva mnt. 19, Tallinn) Pokkeriprod jalgpalliklubiga ühisüritus nimega «FC Pokkeriprod Skalbijaht». Üritusel saab süüa, juua ja ka pokkerit mängitud.

    Osaleda võivad absoluutselt kõik ja osalustasu on 20 eurot, mis sisaldab 15 eurost piletit pokkeriturniirile ja ülejääv raha osalustasust läheb snäkkkide ja lahjade alkohoolsete jookide peale. Lisaks PokkeriProd.com lisab omalt poolt väikesed üllatused ja Eesti Meistrivõistluste põhiturniiri pileti 50:50 kasumijaotuse diiliga.* (loe alt)

    EMV Põhiturniiri pilet mängitakse välja ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmete vahel. FC Pokkeriprod looja ja üks eestvedajatest Madis «Muruntau» Müür alustab turniiri bountyna (kandes või hoides nähtaval kohal päkapikumütsi). Kui ta kukub turniirilt välja peab ta mütsi andma mängijale, kes ta välja lõi. Kui mängijaks on PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liige siis tema on õnnelik EMV Põhiturniiri pileti võitja, kui ei ole liige siis on ta järgmisena bounty ja ring läheb edasi niikaua kuniks müts on esimese turniiripokkeri klubi liikme käes. Kui juhtub, et Muruntau võidab turniiri või kordagi ei satu müts PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikme kätte siis EMV pileti võidab Muruntau.

    Enne pokkeriturniiri peab FC Pokkeriprod maha tulised jalgpallilahingunud mitmete sõprusklubidega. Jalgpalliturniir algab vahetult enne lõunat ja lõppeb hiljemalt õhtul kell kuus. Siis liigutakse sõbralikult Lost Continenti Playmakers Club ruumidesse ja alustatakse pokkeriturniiriga, kus on võimalus kinnitada keha ja luua mitmete lahjade alkohoolsete jookidega meeldivam õhkkond.

    Seega turniirile tulevad peale PokkeriProd.com liikmete ka mitmete teiste jalgpalliklubide liikmed ja kuna tegu on mõnusa ajaviitmise üritusega siis ärge eriti suurt «oskusmängu» turniiri lootke, sest tegu on turbo turniiriga, mis saab orienteeruvalt südaööks läbi. Sel juhul osalejad, kellel jätkub tuju veel pidutsemiseks saavad edasi liikuda mõnele muule laupäevasele üritusele.

    Kuna kohti on limiteeritud (50 kohta) siis broneerige oma koht või veel parem makske osalustasu võimalikult varakult. Registreerimine lõppeb 15. veebruar 23:59.

    NB! Üritusel osalemiseks peab olema vähemalt 18 aastat vana.



    Lisainfo:
    Küsimuste ja probleemide tekkimisel pöörduda kasutajate Inward, Pumper või Muruntau poole. Võib ka minu poole aga kuna ma 1-18. veebruar olen Aasias tripil siis seetõttu minupoolsed vastused võivad hilineda mitmeid päevi ja võivad olla ebatäpsed.

    Registreerunud:

    * tegelikult paneb pileti välja ranka, kes oleks pidanud EMV Põhiturniiri mängima samadel tingimustel aga kuna teda ei ole sellel ajal Eestis siis jagatakse pilet parimale klubiliikmele. 50% võidetud summast tuleb tagastada PokkeriProd.com-le.

    Broneeritud:

    1. Andero
    2. Pumper
    3. Leinc+1
    4. Vilkar
    5. Jozik
    6. Fyte
    7. Rein (FC Soccernet)
    8. qbj0hn
    9. Priidix
    10. Ken (FC Soccernet)
    11. Pahvak
    12. Camu
    13. Rullnokk+1
    14. Hoss23
    15. Pikk28
    16. Karelkorm
    17. LenC
    18. Martin (FC Soccernet)
    19. Fortune
    20. LoSo
    21. Kympa
    22. LenC+1
    23. Camu+1(meesbatman)
    24. rasmer
    25. The_Meer
    26. Codecci
    27. Muruntau
    28. William Ross
    29. Owner85
    30. Vapsik
    31. K2snakalle
    32. FreakyJason
    33. MrTnT
    34. JakoJ
    35. Gerd
    36. rullnokk
    37. Leinc
    38. Jann
    39. Veeretas
    40. Dabeat
    41.xxx
    42. xxx
    43. xxx
    44. xxx
    Last edited by Pumper; 19.02.12, 13:25.
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 18:30, Lost Continent Playmakers Club]

    a kui keegi jalkas muru maha tõmbab/välja lööb?

    hea töö tegelt!gogo turnale
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3
      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 18:30, Lost Continent Playmakers Club]

      Hakkame pihta siis. Bronn.

      Paar asja ka ranka.

      *Kas äkki ei peaks ürituse teema tõstma teise alafoorumisse ? Kõik kasutajad tõenäoliselt ei satu meie klubi alafoorumisse lehitsema.
      *Jalgpalli turniir lõpeb meil 17:00, kuigi lõpuaeg võib ka pool tundi nihkes olla + pesemine ja asjade ära viimine. Kas pokkeriturniiri algusaeg ei võiks olla 19:00-19:30 ???

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 18:30, Lost Continent Playmakers Club]

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        a kui keegi jalkas muru maha tõmbab/välja lööb?

        hea töö tegelt!gogo turnale
        Kui muruntau mingil põhjusel ei ilmu turniirile siis on bounty keegi teine Jalgpalliklubi Pokkeriprod esindajatest. Bounty selgitatakse enne turniiri algust nii või naa üle. Seega ei näe probleemi.

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Hakkame pihta siis. Bronn.

        Paar asja ka ranka.

        *Kas äkki ei peaks ürituse teema tõstma teise alafoorumisse ? Kõik kasutajad tõenäoliselt ei satu meie klubi alafoorumisse lehitsema.
        *Jalgpalli turniir lõpeb meil 17:00, kuigi lõpuaeg võib ka pool tundi nihkes olla + pesemine ja asjade ära viimine. Kas pokkeriturniiri algusaeg ei võiks olla 19:00-19:30 ???
        Kuna foorumi päises on teavitus olemas siis ma ei näe erilist probleemi. Teisele küsimusele jään vastuse võlgu kuna mina olen ainult sõnumitooja ja mulle anti selline kellaaeg. Kui soovite aega muuta siis hetkel on selleks viimane võimalus.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #5
          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 18:30, Lost Continent Playmakers Club]

          Broneerin koha, algusaeg kogemata vale pandi, tegelikult 19.30

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #6
            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

            Siis kõik super, tänud ranka :)

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

              Broneeriks ka tõenõosusega 51:49 koha ära. Samal päeval üks üritus, kuhu eriti minna ei viitsi - vaja naise peal Kissingeri "Diplomaatia"st loetut testida ja siis peaks tulek kindel olema.

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #8
                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                Broneerin ka koha ära , ja püüan rahad teele saata võimalikult kiirelt :)

                Comment

                • jozik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2011
                  • 437

                  #9
                  Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                  Pastilaa sa parem pöördu afroameerika lembelaulikute poole



                  või siis ka natukene heledamat verd selles laulus http://www.youtube.com/watch?v=ZubuZ...eature=related

                  ja nooh sellelt saidilt saad veel palju ideid https://www.google.com/search?q=bitc...w=1024&bih=625

                  aaga kui vabu kohti on veel palgapäevani, siis oleks minagi mängimas.

                  Comment

                  • Karelkorm
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 856

                    #10
                    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                    palju seal sis toole on, et nii kibe bronnimine käib?

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #11
                      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                      50
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                        Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                        palju seal sis toole on, et nii kibe bronnimine käib?
                        Broneerimine on pigem teada andmine, et sa tuled kohale ja juhul kui ületatakse kiirelt maksimaalne osalejate arv siis broneerijatel säilib koht. Toole on seal väga palju aga oleme hetkel arvestanud 50-ne osalejaga (turniiri struktuur jne.), võimalusel saame kohti juurde organiseerida.

                        Comment

                        • vilkar
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1290

                          #13
                          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Broneerimine on pigem teada andmine, et sa tuled kohale ja juhul kui ületatakse kiirelt maksimaalne osalejate arv siis broneerijatel säilib koht. Toole on seal väga palju aga oleme hetkel arvestanud 50-ne osalejaga (turniiri struktuur jne.), võimalusel saame kohti juurde organiseerida.
                          Lagi peaks sinna mingi 8 lauda ka mahtuma ehk 80 kohta aga siis vist üldiselt kisub kitsaks vms , aga 50-60 pole probleem üldse.
                          Käinud ja näinud

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                            Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                            Lagi peaks sinna mingi 8 lauda ka mahtuma ehk 80 kohta aga siis vist üldiselt kisub kitsaks vms , aga 50-60 pole probleem üldse.
                            Käinud ja näinud
                            Lagi on isegi suurem aga täpselt: läheb liiga kitsaks. Lisaks vaadates eelmisi üritusi siis 50 mängija saamine on tegelt väga raske ja seetõttu planeerisimegi ürituse 50-ne inimese jaoks.

                            Comment

                            • Rein
                              Julm Donk
                              • Jan 2012
                              • 34

                              #15
                              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                              Osalen samuti.
                              Tekkis küsimus- Kui Muruntau kaotab alguses bountyle ja see müts jääbki kuni lõpuni nn. bounty kätte. Mis siis saab?

                              Comment

                              Working...