FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2176
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    tundub jah, et võlgadega tuleb karmiks minna. ja kel üle kuu näiteks maksmata, sel platsile asja pole vms?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #2177
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Sõprusmäng.

      FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

      Pühapäeval, 20.01 kell 20:30, Männiku staadionil. Kohal olla pool tundi varem.

      1. Lauri
      2. Markus
      3. Andry
      4. Joosep
      5. Hardi
      6. pastilaa
      7. muru
      Last edited by muruntau; 15.01.13, 12:44.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #2178
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Markusega on mul kokku lepitud eraldi. Küll mehed kokku tulevad, nagu te ütlesite siis vähemalt 14 meest on viimasel ajal ikka trennis käinud. Eelistame koosseisu valides eelmise hooaja liigamehi, aga kindlasti uued mehed saavad ka mängida. Ma nüüd olen terve ja hakkan regulaarselt trennis käima ja võtan käsile asja. Homme räägime mõned asjad trennis läbi veel.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #2179
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Mängiks ka see nädal, aga ei teagi mis staatuses ma olen, saan ju käia trennis/mängudel väga kaootiliselt. Arvatavasti alles aasta teisel poolel Tallinnas tagasi.

          Comment

          • jozik
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 437

            #2180
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Eks me siis pane selle kokkuleppe kolmapäeval hääletusele, me ju ikkagi demokraatlik sõpruskond. Iga mees kes maksmata jätab, võtab meie kõigi taskust raha! Oleks, siis et räägitaks kui on probleeme, kõik on arusaajad mehed. Aga kui probleeme on juba üle kolme kuu jutti, siis on miskit mäda.....

            Raha asjades peab olema väga punktuaalne. Mehed, kes kuumaksu ei tao, peaksid igakord enne trenni raha ära tooma, siis ei teki jamasid. Tean millest räägin. Ei taha rohkem teiste probleeme kinni taguda!

            PS pumps sa saaremaal oled peale hiidlaste röövimise ja peksmisega ka tegelenud?

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #2181
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Markusega on see, et trennis ma tal käia ei luba - enne kui on makstud. Keda me väravasse paneme Suemaga ? Gerd? Gerd on oluline väljakumängija.
              Mina leppisin Markusega kokku nii, et kui tahab liigat mängima hakata - peab kohe kuu ette ära maksma ja regulaarselt trennis käima. Tema sõnul, hakkab veebruarist käima. Seega ma mõtlen, las ta olla see üks mäng väravas Suemaga ära. Kui teile see mõte ei meeldi, siis võime hääletada muidugi. Mingisuguseid järelandmisi Markuse suhtes ma nkn rohkem ei tee, eks sellisel juhul peame hakkama otsima kedagi, kes meil oleks põhiväravavaht uuel hooajal.

              Kas siis Gerd või see Villu sõber ? Mis tema plaan on ?

              Pumper tule muidugi. Kuna sa pole trennis käinud pikemat aega, siis palju mänguminuteid me sulle ei garanteeri. Ega mul endal on sama probleem, mängin nii palju kui kannatab mängida.

              Comment

              • Einbaum
                Räme Fish
                • Aug 2012
                • 14

                #2182
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Sõprusmäng.

                FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

                Pühapäeval, 20.01 kell 20:30, Männiku staadionil. Kohal olla pool tundi varem.

                1. Lauri
                2. Markus
                3. Andry
                4. Joosep
                5. Hardi
                6. pastilaa
                7. muru
                8. Timo

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #2183
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Sõprusmäng.

                  FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

                  Pühapäeval, 20.01 kell 20:30, Männiku staadionil. Kohal olla pool tundi varem.

                  1. Lauri
                  2. Markus
                  3. Andry
                  4. Joosep
                  5. Hardi
                  6. pastilaa
                  7. muru
                  8. Timo
                  9. Pumper

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #2184
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Sõprusmäng.

                    FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

                    Pühapäeval, 20.01 kell 20:30, Männiku staadionil. Kohal olla pool tundi varem.

                    1. Lauri
                    2. Markus
                    3. Andry
                    4. Joosep
                    5. Hardi
                    6. pastilaa
                    7. muru
                    8. Timo
                    9. Pumper
                    10. Martin T.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #2185
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Sõprusmäng.

                      FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

                      Pühapäeval, 20.01 kell 20:30, Männiku staadionil. Kohal olla pool tundi varem.

                      1. Lauri
                      2. Andry
                      3. Joosep
                      4. Hardi
                      5. pastilaa
                      6. muru
                      7. Timo
                      8. Pumper
                      9. Martin T.
                      10. Robi
                      11. Tõnis
                      12. Hannes
                      13. Gerd
                      14. veeretas
                      15. erko
                      Last edited by muruntau; 17.01.13, 12:58.

                      Comment

                      • Karu
                        Julm Donk
                        • Sep 2011
                        • 63

                        #2186
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Sõprusmäng.

                        FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

                        Pühapäeval, 20.01 kell 20:30, Männiku staadionil. Kohal olla pool tundi varem.
                        1. Lauri
                        2. Andry
                        3. Hardi
                        4. pastilaa
                        5. muru
                        6. Timo
                        7. Pumper
                        8. Martin T.
                        9. Robi
                        10. Tõnis
                        11. Hannes
                        12. Gerd
                        13. veeretas
                        14. erko

                          Kahjuks ei saa ka tulla kuna haigus on ka minuni jõudnud. Edu teile ja tooge võit ära.
                        Last edited by Karu; 20.01.13, 09:07.

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #2187
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          kahjuks ma ei saa mängida homme. väikene haigus on kimbutamas. kolmapäeval trennis tundsin et asjad ei ole normis ja nüüd täna murdis haigus mind maha.

                          tehke siis neile säru ilma minuta

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #2188
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Kas keegi autoga mustakalt ka läbi tuleb, Sõpruse pst siis? Joss haige nagu aru sain, Karu? Karel?

                            Comment

                            • muhevend
                              Räme Fish
                              • Oct 2012
                              • 13

                              #2189
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                              Kas keegi autoga mustakalt ka läbi tuleb, Sõpruse pst siis? Joss haige nagu aru sain, Karu? Karel?
                              Panen ennast ka siis mängule kirja, ehk saab pool mängu ikka mängitud.

                              Võin sind peale võtta, anna koordinaadid.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #2190
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Andri vist sõidab juba mustakale, ei hakka rohkem tülitama. Tänud.

                                Comment

                                Working...