Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Vastase suhtes ebaviisakas, et lõpus nii tegite. Kindlasti lubasid kunagi kui mäng kokku lepiti, et mängime B koosseisus ja tuleb võrdne mäng, a lõpus ikka, et kaotust ei peaks taluma, panid põhimehed sisse. Ebasportlik v ma ei tea, mis sõna siia sobib.
Vastase suhtes ebaviisakas, et lõpus nii tegite. Kindlasti lubasid kunagi kui mäng kokku lepiti, et mängime B koosseisus ja tuleb võrdne mäng, a lõpus ikka, et kaotust ei peaks taluma, panid põhimehed sisse. Ebasportlik v ma ei tea, mis sõna siia sobib.
Comment