FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #2086
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Vastase suhtes ebaviisakas, et lõpus nii tegite. Kindlasti lubasid kunagi kui mäng kokku lepiti, et mängime B koosseisus ja tuleb võrdne mäng, a lõpus ikka, et kaotust ei peaks taluma, panid põhimehed sisse. Ebasportlik v ma ei tea, mis sõna siia sobib.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #2087
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      no terve mängu ju mängisid ikkagi varumehed, vahetuses istuda külma käes pole ka mõnus, seepärast panin meid lõpus sisse ja teised said dushi alla minna.

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #2088
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        np, lihtsalt vastasest kahju, sest kindlasti rügasid võidu nimel kõik need poolteist poolaega.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #2089
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
          Vastase suhtes ebaviisakas, et lõpus nii tegite. Kindlasti lubasid kunagi kui mäng kokku lepiti, et mängime B koosseisus ja tuleb võrdne mäng, a lõpus ikka, et kaotust ei peaks taluma, panid põhimehed sisse. Ebasportlik v ma ei tea, mis sõna siia sobib.
          meh, meil olid põhimeestest vähesed kohal ja pidevalt neid ka vahetasime. ja ei ütleks, et viimase 15 mintsaga väravasadu oli. läksin pessu, kui oli 3-0 ja lõpus oli 5-0
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #2090
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            tublid

            Comment

            • Postiljon
              FPP Pro
              • Sep 2011
              • 203

              #2091
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Hooaja värav löödud fuck yeah!

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #2092
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                mõnus mäng oli - suhteliselt rahulik ja viisakas. super treeningmäng. eilne põhikoosseis minu meelest ületas end - mingit ärakukkumist ei olnud.

                Comment

                • jozik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2011
                  • 437

                  #2093
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  väga hea mäng oli. Eks kevadel teeme korduskohtumise nendega, vaatame kuidas talvine vormitõstmine läheb.

                  Mäng oli tõesti selline hea tempoga, mitte liiga kiire ja samas ka mitte liiga aeglane. Esimesel poolajal olid vastased vägagi teravad ja kaitses oli tükk tegemist. Teisel poolajal väsisid vastased ära, kui ikka vahetusi ei saa, siis....

                  Tore mäng oli. Suur aitähh kõigile kes mängisid! Peaks veelgi selliseid korraldama.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #2094
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Aastalõputurniir toimub sellel aastal:

                    Esmaspäev, 17. detsember
                    15:00-22:00 IV liiga 2. turniir


                    Väike võimalus on alati et aeg jooksvalt muudetakse.
                    Seniks peaks arvatavasti Männikul ka väiksemat mängu tegema (eriti kui rohkem rahvast on kohal).

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #2095
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Sõprusmäng.

                      FC Pokkeriprod - Eston Villa

                      Pühapäeval, 25.11, kell 19:00 Männiku staadionil.

                      III liiga võistkond, kes lõpetas eelmisel hooajal 10 kohal. Varem sõprusmängudes oleme kohtunud kahel korral. Ühe korra kaotanud 2-5 ning teinekord saavutanud 1-1 viigi.

                      1. Lauri
                      2. Müür

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #2096
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Sõprusmäng.

                        FC Pokkeriprod - Eston Villa

                        Pühapäeval, 25.11, kell 19:00 Männiku staadionil.

                        III liiga võistkond, kes lõpetas eelmisel hooajal 10 kohal. Varem sõprusmängudes oleme kohtunud kahel korral. Ühe korra kaotanud 2-5 ning teinekord saavutanud 1-1 viigi.

                        1. Lauri
                        2. Müür
                        3. Karel

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #2097
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Sõprusmäng.

                          FC Pokkeriprod - Eston Villa

                          Pühapäeval, 25.11, kell 19:00 Männiku staadionil.

                          III liiga võistkond, kes lõpetas eelmisel hooajal 10 kohal. Varem sõprusmängudes oleme kohtunud kahel korral. Ühe korra kaotanud 2-5 ning teinekord saavutanud 1-1 viigi.

                          1. Lauri
                          2. Müür
                          3. Karel
                          4. Henri
                          5. Fyte
                          6. Joosep

                          Comment

                          • Karu
                            Julm Donk
                            • Sep 2011
                            • 63

                            #2098
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Sõprusmäng.

                            FC Pokkeriprod - Eston Villa

                            Pühapäeval, 25.11, kell 19:00 Männiku staadionil.

                            III liiga võistkond, kes lõpetas eelmisel hooajal 10 kohal. Varem sõprusmängudes oleme kohtunud kahel korral. Ühe korra kaotanud 2-5 ning teinekord saavutanud 1-1 viigi.

                            1. Lauri
                            2. Müür
                            3. Karel
                            4. Henri
                            5. Fyte
                            6. Joosep
                            7. Karu

                            Comment

                            • Postiljon
                              FPP Pro
                              • Sep 2011
                              • 203

                              #2099
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Sõprusmäng.

                              FC Pokkeriprod - Eston Villa

                              Pühapäeval, 25.11, kell 19:00 Männiku staadionil.

                              III liiga võistkond, kes lõpetas eelmisel hooajal 10 kohal. Varem sõprusmängudes oleme kohtunud kahel korral. Ühe korra kaotanud 2-5 ning teinekord saavutanud 1-1 viigi.

                              1. Lauri
                              2. Müür
                              3. Karel
                              4. Henri
                              5. Fyte
                              6. Joosep
                              7. Karu
                              8. Postiljon

                              Comment

                              • Einbaum
                                Räme Fish
                                • Aug 2012
                                • 14

                                #2100
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Sõprusmäng.

                                FC Pokkeriprod - Eston Villa

                                Pühapäeval, 25.11, kell 19:00 Männiku staadionil.

                                III liiga võistkond, kes lõpetas eelmisel hooajal 10 kohal. Varem sõprusmängudes oleme kohtunud kahel korral. Ühe korra kaotanud 2-5 ning teinekord saavutanud 1-1 viigi.

                                1. Lauri
                                2. Müür
                                3. Karel
                                4. Henri
                                5. Fyte
                                6. Joosep
                                7. Karu
                                8. Postiljon
                                9. Timo

                                Comment

                                Working...