FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TrvP
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2012
    • 409

    #2056
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Vaatan, et lõppseis 6:2. Eks varsti kokkuvõte, siis loeb, mis täpsemalt lõpus toimus...

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #2057
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Hullasime veits lõpus, Müür läks väravasse.

      Comment

      • Postiljon
        FPP Pro
        • Sep 2011
        • 203

        #2058
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        sain assisteri assistiks :D

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #2059
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Tulemas on kauaoodatud sõprusmäng MG Keemikuga. Mängu eesmärk on anda vahetusmeestele ka mängukogemust, seega koosseis tuleb tavapärasega võrreldes oluliselt erinev. Ma ise jätan pigem tulemata, kui pumps just mind mängu ei taha, sest olen liigas omajagu platsil käinud. Teeme siis taas nimekirja:

          1. Joosep
          2. Martin T

          Comment

          • Postiljon
            FPP Pro
            • Sep 2011
            • 203

            #2060
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Tulemas on kauaoodatud sõprusmäng MG Keemikuga. Mängu eesmärk on anda vahetusmeestele ka mängukogemust, seega koosseis tuleb tavapärasega võrreldes oluliselt erinev. Ma ise jätan pigem tulemata, kui pumps just mind mängu ei taha, sest olen liigas omajagu platsil käinud. Teeme siis taas nimekirja:

            1. Joosep
            2. Martin T
            3. Postiljon (tahaks platsile, kui üksikud kohad vabad)

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #2061
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Viimase mängu kokkuvõte: https://www.facebook.com/notes/fc-po...83085805099937

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #2062
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Pealehel kah uudis.

                Tallinna JK Piraaja II 2-6 FC Pokkeriprod (0-4).

                Comment

                • difender
                  Jube Noob
                  • Sep 2011
                  • 149

                  #2063
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Tulemas on kauaoodatud sõprusmäng MG Keemikuga. Mängu eesmärk on anda vahetusmeestele ka mängukogemust, seega koosseis tuleb tavapärasega võrreldes oluliselt erinev. Ma ise jätan pigem tulemata, kui pumps just mind mängu ei taha, sest olen liigas omajagu platsil käinud. Teeme siis taas nimekirja:

                  1. Joosep
                  2. Martin T
                  3. Postiljon (tahaks platsile, kui üksikud kohad vabad)
                  4. Rando

                  Comment

                  • afro_siil
                    Julm Donk
                    • Oct 2011
                    • 78

                    #2064
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    Tegelikult läks pisut teisiti, nimelt Andrias lõi teise värava, mitte ma 2 järjest.

                    Aga muidu hea artikkel (pilve põrkest ;D)

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #2065
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      tulen mängu toetama, platsile ei pretendeeri :). võtaks parem muruga koos õlle
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #2066
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Niki aga see mäng on sinule just mõeldud, ehk siis neile kes hooajal eriti (üldse) mängida ei saanud!

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #2067
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Viimase mängu protokoll juba valmis. Saab hooaja statistikat piiluda, mänguminuteid ja väravaid.

                          Comment

                          • Bigfoot
                            Räme Fish
                            • Aug 2012
                            • 20

                            #2068
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Kas ma võiksin ka seal sõprusmängus keemikutega osaleda kui olen ainult kuu aega trennis käinud?
                            Või on see eelkõige nendele mõeldud kes ikka terve hooaja kaasa teinud.
                            Last edited by Bigfoot; 09.10.12, 19:58. Põhjus: Sain juba vastuse Oma küsimusele. Olen ka tulemas

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #2069
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Neljapäeval treeningmäng Wismari staadionil MG Keemikuga, panen koosseisu kes tulevad, mõned varumehed ka, täispikk mäng, kohtunikuga.

                              KOHAL OLLA 19.30, teeme soojenduse ja mäng algab 20.00.

                              Neljapäevasele mängule registreerunud mehed:
                              1. Joosep
                              2. Martin T
                              3. Postiljon (tahaks platsile, kui üksikud kohad vabad)
                              4. Rando
                              5. Rando 2
                              6. Bigfoot
                              7. Hannes (uus väravavaht, kuna Postiljon mängib)
                              8. Hardi
                              9. Kaupo
                              10. Muru
                              11. fyte (50:50, täpsustan neljap lõunaks)

                              Ja teised andke kõik teada, kes saavad tulla, siis tean palju rahvast kutsuda: Kait? Andri? Angelo? Max? Niki? Timo? Mairo? Viidrik? Karu?
                              Kui nimekiri teada, siis paneme paar põhimeest toetuseks ka. Andke kiirelt teada!
                              Last edited by fyte; 09.10.12, 22:50.

                              Comment

                              • jozik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 437

                                #2070
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Mängust siis nii palju, et meie mängime punastes ja vastased on valgetes.


                                Tuleb tõsine aga sõbralik mäng mida saab nautida =). Peale mängu saame vaadata kuidas Muru ja Niki joovad õlut... see kes tahab võib ka juua

                                Comment

                                Working...