Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Pealtvaatajatele oleks Kalevi staadion ilmselgelt parem. Maarjamäel päiksekorral ei näe platsile muffigi ning kui päikest pole ja vihma sajab sis neile kes kunstisussidega mängivad on paras liuväli ja niitugeva vastase vastu eriti lahe vähemuses pole platsil olla.
Ühesõnaga pooldaks ikka enda koduväljakut. Mul küll vahet pole kuna mõlemad sussid olemas aga ikkagi koduväljak on koduväljak ja maarjamäel pole keegi enne mänginud, vb on samuti kuuväljak. Igatahes tean et seal pannakse vahepeal liiva väljakule ja murupeal kes harjunud pole ,sis kiirelt on jalad nuudlid all ja vahetusi üle 3-e ei ole meil.
Pole mõtet neile veelgi üleolekut juurde anda, las tulevad kunstile ja võidelgu meiega, kui nad just pirtsutajad pole kes kunstmuru kardaksid. Ehk las annavad +:- meile siis võidu.
Ja kui nad niiväga oma väljakut tahavad sis ilmselgelt me ei peaks midagi maksma, las korraldaksid ise.
Pealtvaatajatele oleks Kalevi staadion ilmselgelt parem. Maarjamäel päiksekorral ei näe platsile muffigi ning kui päikest pole ja vihma sajab sis neile kes kunstisussidega mängivad on paras liuväli ja niitugeva vastase vastu eriti lahe vähemuses pole platsil olla.
Ühesõnaga pooldaks ikka enda koduväljakut. Mul küll vahet pole kuna mõlemad sussid olemas aga ikkagi koduväljak on koduväljak ja maarjamäel pole keegi enne mänginud, vb on samuti kuuväljak. Igatahes tean et seal pannakse vahepeal liiva väljakule ja murupeal kes harjunud pole ,sis kiirelt on jalad nuudlid all ja vahetusi üle 3-e ei ole meil.
Pole mõtet neile veelgi üleolekut juurde anda, las tulevad kunstile ja võidelgu meiega, kui nad just pirtsutajad pole kes kunstmuru kardaksid. Ehk las annavad +:- meile siis võidu.
Ja kui nad niiväga oma väljakut tahavad sis ilmselgelt me ei peaks midagi maksma, las korraldaksid ise.
Comment