FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Max
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 339

    #1441
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Pealtvaatajatele oleks Kalevi staadion ilmselgelt parem. Maarjamäel päiksekorral ei näe platsile muffigi ning kui päikest pole ja vihma sajab sis neile kes kunstisussidega mängivad on paras liuväli ja niitugeva vastase vastu eriti lahe vähemuses pole platsil olla.
    Ühesõnaga pooldaks ikka enda koduväljakut. Mul küll vahet pole kuna mõlemad sussid olemas aga ikkagi koduväljak on koduväljak ja maarjamäel pole keegi enne mänginud, vb on samuti kuuväljak. Igatahes tean et seal pannakse vahepeal liiva väljakule ja murupeal kes harjunud pole ,sis kiirelt on jalad nuudlid all ja vahetusi üle 3-e ei ole meil.
    Pole mõtet neile veelgi üleolekut juurde anda, las tulevad kunstile ja võidelgu meiega, kui nad just pirtsutajad pole kes kunstmuru kardaksid. Ehk las annavad +:- meile siis võidu.
    Ja kui nad niiväga oma väljakut tahavad sis ilmselgelt me ei peaks midagi maksma, las korraldaksid ise.

    Comment

    • pennu1
      Jube Noob
      • Apr 2011
      • 116

      #1442
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Lühidalt : Kalev

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #1443
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        +1 inwardile
        no offence, aga ei viitsi 2-3 mängu pärast murupuutsasi osta.
        see ei viitsi kõlab nii valesti...

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #1444
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          sorri, aga nii on. arvestades, et me oleme hobimängijaid, siis 2-3 mängu pärast osta murupuutsad (kõik ei saa mängugi), no ma ei tea.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • kait
            Julm Donk
            • Mar 2011
            • 68

            #1445
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Korraliku muruplatsi peal ei saa kunstmuruputsadega hakkama (ükskõik kui korralikud nad ka poleks). Kuskil mullaplatsil kuiva ilmaga on teine lugu.

            Soovitaks Kalevi kunstmurule jääda. Enda osalemine pole veel kindel.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #1446
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              sorri, aga nii on. arvestades, et me oleme hobimängijaid, siis 2-3 mängu pärast osta murupuutsad (kõik ei saa mängugi), no ma ei tea.
              Ma ei väidagi vastupidist, ma lihtsalt asju õigete nimedega harjunud nimetama.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1447
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Minu meelest on siin ainult kaks ratsionaalset ja kaalutletud valikut: 1. Mäng harjumuspäraselt kodustaadionil, kus meile segavaid ja vastasele lisaväärtuslikke aspekte kõige vähem. 2. Mäng kuskil kõige ilmvõimatumas korras mülkas, mis ebamugav nii meile kuid eeldatavalt veel häirivam oma ala tippudele. Mängud võõral ägedamal väljakul või lausa karukoopas tunduvad eba-
                pokkerimängijalikult kaalutlemata räigelt -ev.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1448
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Jup, ma läheks ise ka mängima kuskile järve või liuväljale, siis pm. nagu vesipall või jäähoki ning nende jalgpalli EV kaob ära ning skillid peaksid enam-vähem võrdsustama.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #1449
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    olen valmis bettima kuni 100€.
                    levadia võidu peale, andes PP-le edu 3 väravat.
                    palun mitte välja lugeda sellest mingit vastuseisu. pigem on see väike motivatsioonipakett, et te paremini võitleks igas olukorras.

                    soovitan soojalt valida võimalikult ebatasase(künkaid täis) pinnaga väljak. teie strateegia oleks siiski pigem pikk ette, kui lühike söödumäng, mis on rohkem levadia rida. siledal kunstmurul lükatakse liiga valusalt ära......
                    et siis veelkord, olen teie poolt aga tuleb reaalselt läheneda. go-go PP :))))

                    Comment

                    • Andriano
                      Julm Donk
                      • Aug 2011
                      • 85

                      #1450
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Kalev muidugi

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1451
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                        olen valmis bettima kuni 100€.
                        levadia võidu peale, andes PP-le edu 3 väravat.
                        palun mitte välja lugeda sellest mingit vastuseisu. pigem on see väike motivatsioonipakett, et te paremini võitleks igas olukorras.

                        soovitan soojalt valida võimalikult ebatasase(künkaid täis) pinnaga väljak. teie strateegia oleks siiski pigem pikk ette, kui lühike söödumäng, mis on rohkem levadia rida. siledal kunstmurul lükatakse liiga valusalt ära......
                        et siis veelkord, olen teie poolt aga tuleb reaalselt läheneda. go-go PP :))))
                        Ebaaus bett ja liigkasuvõtt. Parem esita bet selle peale, et kas PP purustab oma senise 24:0 rekordi v mitte? Tundub väga close ....

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1452
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Tegelt ma hakkasin mõtlema Sinu beti peale. Kui ma õigesti aru saan siis Sa betid €100 Levadia võidule ja annad pokkeriprodele 3 väravalise edu seisu. Ala kui tuleb 4:1 tulemus levadiale siis sa kaotad?

                          Kui nii siis anna oma oddsid ka. Alla 1:20 mina mõtlema ei hakkagi aga pea seda ka meeles, et Sa ei tohi end lõhk panustada ala pakud 1:30, keegi võtab ära ja sul vaja siis €3000 välja maksta. Sel juhul peaksid sa hakkama võtma bette ka teisele poole nagu kihlvekontorid.

                          Comment

                          • veeretas
                            • Apr 2010
                            • 412

                            #1453
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Tundub et teeme ikka Kalevis, aga nüüd võiks veel äkki Levadiale pakkuda, et kui tahate teha mujal kui Kalevis siis peavad kõik kulud ise maksma :)
                            Ja bettide koha peale oleks ma arvan palju paremad betid sellised, et kas me nt suudame Lavadiale värava lüüa või mitu väravat endale laseme lüüa.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #1454
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              yep ranka, 4:1 on minu kaotus.

                              aga andke teada, millal ja kus täpselt toimub. võimalusel tuleks kaasa elama teile.

                              ja veekord - mida parem väljak seda suurem on levadia edge. kunagi ammu 3. liigas mängisin, siis oli mingi sats, kes võõrsil sai suht alati põske aga kodusel sõna otseses mõttes põllul suutis tihti viiki mängida, vahest isegi võita.
                              Last edited by vsiu100; 05.07.12, 10:27.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #1455
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                kunagi ammu 3. liigas mängisin, siis oli mingi sats, kes võõrsil sai suht alati põske aga kodusel sõna otseses mõttes põllul suutis tihti viiki mängida, vahest isegi võita.
                                Lõhnab Tabasalu tiimi moodi, neil oli mingi kitsas muruplats.

                                Comment

                                Working...