FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • veeretas
    • Apr 2010
    • 412

    #946
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    5. voor

    Jõhvi FC Lokomotiv II : FC Pokkeriprod, 05.05 laupäeval, kell 15:00 Jõhvis - Ahtme gümnaasiumi kunstmuruväljakul.


    1. Lauri
    2. muru
    3. Markus
    4. Margus
    5. Andri
    6. Karu
    7. Martin
    8. Fyte
    9. pastilaa
    10. Maxitops
    11. Gerd
    12. Henri
    13. Karel
    14. Kaupo



    Hei,
    Pm oleks ka tulija, regasin ennast FB-s suht ammu ja Gerd ning fytega eravestluses ka mainind et olen tulemas ehk lootsin et keegi lisab siia ka kuna viimastel päevadel puudus net. Aga noh vast pole hullu, kui abi vaja ja ruumi bussis on siis oleks tulija, kuna barcaga jäi leping kahjuks sõlmimata:)

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #947
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Õigus veeretas ka jah.
      Üldiselt pastilaaga nõus. Ise oleks nõus, kui nö pool reisist maksaks ise ja pool maksaks klubi. See nö ära jagamine kõikide trennis käijate ja maksjate vahel vb pisut keeruline (kui palju lisada kuumaksele jne..).

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #948
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Tore, nüüd on kaitses laiem valik, kui mehi kokku ei saa siis kutsuge Angelo ka kohale.

        Mairo ja Kaupo ajage end kohe trenni ka, muidu pole te palliga nii tuttavad.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #949
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
          Uurin, tal raske nii kaua ära olla kuna töö ja laps.
          Mul töö+2, kuidagi ikka saab :P. Margusel peaks sama seis vist olema?

          Comment

          • The_Meer
            Grinder
            • Apr 2010
            • 765

            #950
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Ma homme kahjuks tulla Jõhvi ei saa, alates järgmisest trennist olen platsis

            Comment

            • margus
              Jube Noob
              • Jul 2011
              • 130

              #951
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Mul on 2 last ja tšill töö

              Comment

              • Andriano
                Julm Donk
                • Aug 2011
                • 85

                #952
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                Tore, nüüd on kaitses laiem valik, kui mehi kokku ei saa siis kutsuge Angelo ka kohale.

                Mairo ja Kaupo ajage end kohe trenni ka, muidu pole te palliga nii tuttavad.
                Angelo mainis , et sellised väljasõidud talle meeldivad ja järgmisele on tulemas aga seekord pidi nädalavahetuseks Saaremaale minema.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #953
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Nojah, natuke oleneb +2 v +1 tööst ka, teil suht päevatöö, tal ndlv.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #954
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Inward ja pastilaa, õige point, et ei pea neid, kes terve päeva ohverdavad välismängudele sõidule veel liigselt karistama kalli bussisõidu näol. Klubil on veidi reserve kogunenud ja välimängud on piisavalt nö vajalik erakorraline väljaminek, et nende peale võib reservidest veidi õhku välja lasta küll ja pole ka vajadust teiste makset suurendada. Põhimõtteliselt on ka teised juba varasemate maksete näol seda niigi teinud, nagu ka minejad. Tegin väiksed arvutused ja meil tuleks välja küll, kui bussiga minna välimängudele Jõhvi, Narva ja Rakverre ning nende minekute kulud mängul käijatele oleksid vastavalt €5, €10 ja €5 edasi-tagasi. See teeks klubipoolset toetust iga reisi kohta arvestades 15 mineja ja sama bussiga iga mängu kohta €150, €125 ja €150 ligikaudu ehk kokku €425. Umbes selline või tsipa suurem reserv meil on.

                    Seega, et oleks veel eraldi välja toodud: Jõhvi sõit maksab minejatele esialgse €15 asemel €5 ja Narva oma ülejärgmine nv €10.

                    Iseenesest, kuna meil on buss 18 kohaline, siis võiks üritada ka paar sõpra või foorumikaaslast mängudele vedada ka soodushinnaga, siis peaks klubi vähem maksma ja oleks sõit ka lõbusam. Nii et kel on mõni sõber, kel on huvi meie mänge väljaspool vaatamas käia, siis kutsuge kaasa. Homsele mängule on hetkeseisuga 4 vaba kohta, need võiks ka ära täita.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #955
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Super. Siis saab tagasitulles ühe resti õlut veel näkku.

                      P.S. peaks ajagraafikusse arvestama tagasitulles ka põiepeatused iga 15km tagant

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #956
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Super. Siis saab tagasitulles ühe resti õlut veel näkku.

                        P.S. peaks ajagraafikusse arvestama tagasitulles ka põiepeatused iga 15km tagant
                        Äkki peaks võime ka Tallinnas teavitama, saadaksid eskordi vastu vms, muidu võib veel märulit näha.

                        Comment

                        • Hardi
                          Räme Fish
                          • Feb 2012
                          • 20

                          #957
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Ma olen praegu maal, kas oleks võimalik et buss mind homme Viitnast peale võtaks (Viitna poole tee peal Jõhvi). Siis oleksin ka tulemas, kuna mul jalkaasjad pm. olemas.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #958
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Hardi, võib küll. Tule siis Viitna Kõrtsi kanti, võtame su sealt peale. Täpset aega ei oska öelda, aga orienteeruvalt 12.45 peaksime sealkandis olema. Ja pilet on ikka €5, sellest enam alet ei hakkaks tegema lühema maa tõttu.

                            Edit: anna igaks juhuks enda nr ka, või on see Henril olemas?
                            Last edited by muruntau; 04.05.12, 15:12.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #959
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Väga hea, Müür. Ühesõnaga, siis see kuu mängijatel, kes tulevad nii Jõhvi kui ka Narvasse on kuumakse 45€.
                              Last edited by inward; 04.05.12, 14:36.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #960
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Õigus veeretas ka jah.
                                Üldiselt pastilaaga nõus. Ise oleks nõus, kui nö pool reisist maksaks ise ja pool maksaks klubi. See nö ära jagamine kõikide trennis käijate ja maksjate vahel vb pisut keeruline (kui palju lisada kuumaksele jne..).
                                ühelt poolt nõus, teiselt poolt mitte - paljude jaoks on trennis käimine põhiline ja liiga on boonuseks. seega miks peaks teised maksma osade lõbu kinni? sest ega klubi hakkama ei saa ilma nende "niisama" trenniskäijate.

                                aga hea on, et hetkel on klubil võimalik toetada
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...