FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #991
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Karel on väljas, me oleme sees ikka. Luckbox on põhjas ei saa linna minna veel.
    Last edited by inward; 14.05.12, 21:04.

    Comment

    • Karelkorm
      Grinder
      • Nov 2009
      • 856

      #992
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      ära aja sitta

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #993
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        arvake, mis pidu käib?

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #994
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          rofl mis tekst
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #995
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Cliffs :

            Kõik inimesed liikusid eile õhtul järk-järgult minu juurest linna. Müür jäi minu juurde oma viimast turnat mängima, millest ta mitte kuidagi kohe välja ei kukkunud, kuigi nuppe pidevalt sisse uhas. Eks Müür ise räägib, kui tahab. Aga ütleme nii, et lõpuks ta ka linna jõudis ja teps mitte halvasti tal seal turnal ei läinud. Tiksusime hommikuni, Müür võttis praed ja õlled Tommi grillist. Müüri pea lebas Tommi grilli laua peal nagu kirjamark (kui tsiteerida klassikuid). Poole kaheksa aeg tassisin Müüri koju.

            Muhe õhtu oli.

            e: See, millisel fieldil ja turnal härra hittis on ikka täiesti müstika.
            Last edited by inward; 06.05.12, 12:48.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #996
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Kütsin rummi, õlle ja nuppe, aga välja ei kukkunud. Plaan oli linna jõuda, aga no tra ei tahtnud kuidagi ära tulla, nelja paiku alles jõudsin. Senine max hitt sai 2x üle tehtud peaaegu, nii et isegi telefoni kadumine on jumala pohhui.

              Edit: tundub, et ma lasnas enam kaua ei ela.
              Last edited by muruntau; 06.05.12, 13:54.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #997
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                Kütsin rummi, õlle ja nuppe, aga välja ei kukkunud. Plaan oli linna jõuda, aga no tra ei tahtnud kuidagi ära tulla, nelja paiku alles jõudsin. Senine max hitt sai 2x üle tehtud peaaegu, nii et isegi telefoni kadumine on jumala pohhui.

                Edit: tundub, et ma lasnas enam kaua ei ela.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Jääme soolaleivakat ootama ;D

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #998
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  ....
                  Last edited by inward; 10.09.12, 20:07.

                  Comment

                  • TrvP
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2012
                    • 409

                    #999
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Nüüd peaks küll downswing meil mängude osas lõppema, piisavalt kaotusi vastu võetud ja luckboxi laetud...

                    Muru, mahe tulevane korter ja õnnitlused hiti puhul!!!

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1000
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Hilinenud kokkuvõte.

                      Jõhvi FC Lokomotiv II – FC Pokkeriprod 3-1 (1-1).


                      Mäng algas kerge Jõhvi poolse initsiatiiviga. Söödeti päris hästi keskväljal ja liigutati palli äärtel. Otsiti auke meie kaitseliinis ning anti äärtele jooksu peale. Jõhvi ründas päris suurte jõududega, mis andis meile vasturünnakute osas päris ohtlike olukordi. Esimene meie võimalus sündis, siis kui Henri päris mängu alguses äärest läbi purjetas ning kasti sisenes, kuid löök kahjuks tagumist posti tabas. Juhtima läksime 11. minutil, kui taas Henri päris sügavalt keskväljalt kontrasse tormas ning kasti murdis, andes terava tsenderduse värava peale, mille Jõhvi puurilukk üllatuslikult sisse pudistas.

                      Tundus, et poolajale läheme eduseisus, kuid kahjuks vahetult enne poolaja lõppu mängiti meid standard olukorrast üle. Nurgalöögist tõstetud kena pall viie kasti lähistele, kust kõige kõrgemale tõusnud Jõhvi ründaja palli peaga nurka surus.

                      Teisel poolajal haaras Jõhvi mänguohjad selgemini enda kätte. Meie esimese poolaja võrdlemisi kehv söödumäng halvenes veelgi. Vastased roteerisid paar mängijat ümber, et lappida esimesel poolajal meie vasturünnakutest tekkinud kaitseauke. 62. minutil andis kohtunik üsna kerge karistuslöögi trahvikasti joone lähistelt. Vastane lõi samasse nurka, kus meie väravavaht seisis – tugev maast löök, mille püüdmisel meie väravavaht pisut eksis ning 1:2 kaotusseis oli tõsiasi. Kui terve mängu vältel olid meie kaitsjad võrdlemisi kindlad Jõhvi jooksu peale pallide ära klaarimises, siis 71. Minutil suudeti ka puht mänguliselt meie kaitseliin lahti harutada ning raskest olukorrast Jõhvi ründaja kahe meie kaitsja vahelt suutis veel palli üle meie väravavahi tõsta ning lõpptulemuseks kindel 1:3 kaotus.

                      Järgmine mäng pühapäeval 13. Mail, Kalevi staadionil kell 12:00 – VI vooru kohtumine liigas kolmandal kohal oleva Ambla Vallameeskonnaga.
                      Last edited by inward; 16.05.12, 12:53.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #1001
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Enda kommentaarid juurde. Teine poolaeg omati meid füüsiliselt nii võhma kui ka jõulisuse poolest üsna ära. Teiseks, jätkuv probleem palli valdamine ja söödumäng, kogu meeskonna liikumised jne peaks parem olema. Rünnakul olles mängu jooksul ei suutnud me kordagi äärelt äärele mängu üle viia.

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #1002
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          :D tglt ei olnud asi üldse nii hull, nagu Lowri räägib. Teise poolaja lõpp oli küll äravajumine(väsimus, natuke vara tehtud vahetused), a mingit totaalset üleolekut neil ei olnud. See, et nad oma kaitses palli liigutada suutsid, ei andnud küll suurt mdiagi juurde. Pealgi ei toonud sa välja meie väga häid olukordi (Marguse 5m pealt vasakuga vv-le kätte, 15 pealt väga vabalt löögile, kusjuures vastaste vv oli väike paksuke ja paljud muud teravused). Meie esimene olukord ei tulnud henri äärest läbi purjetamise pärast, vaid vastaste keskkaitse söötis halvasti tagasi ja mina sain palli keskelt kätte, jooksin 1 kaitsest + vv-st mööda, a liiga terava nurga alla ja söötsin Henrile keskele tagasi, kes sealt sis pooltühja värava posti selle palli veeretas :P. Lisaks olid nende põhikaitsja extra-aeglased koljatid, kes lisaks kõigele ei osanud ka peaga mängida ja ma oleksin šokeeritud, kui me kodus neile 4tk ei lööks.
                          Last edited by Karelkorm; 08.05.12, 17:32.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1003
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Nii hull ei olnud jah võibolla nagu pealt näha paistab. Teiseks ei töödelnud me nende väga kehva väravavahti. Eks hilinenud kokkuvõtet tehes, hakkavadki täpsed olukorrad ununema.
                            Last edited by inward; 08.05.12, 20:41.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1004
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              6. voor

                              FC Pokkeriprod : Ambla Vallameeskond, 13.05 pühapäeval, kell 12:00 Kalevi staadionil.

                              Ambla hoiab hetkel liigatabelis kolmandat kohta. 4-st mängust kogutud 3 võitu ja üks kaotus (enamus meeskonnad mänginud 5 mängu). Mängijatel kohal olla 11.15, tuleb kindlasti raske lahing.

                              1. Lauri

                              FC Pokkeriprod üritus linnas Tallinn, Harju maakond kuupäeval pühapäev, mai 13 2012

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #1005
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Kahjuks kahe järgmise liigamängu ajal muud üritused. Pakid saavad nüüd ilma minuta taas kahekohalised olema, aga cèst la vie...

                                Comment

                                Working...