FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PraS
    Julm Donk
    • Jan 2011
    • 65

    #931
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Sellenädalane mäng toimub meil Jõhvis.
    Sain aru, et soovite oma autod jätta parklasse kui bussile lähete või eksin?

    Comment

    • Max
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2010
      • 339

      #932
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Sain aru, et soovite oma autod jätta parklasse kui bussile lähete või eksin?
      Kellegil vist oli plaan, tänud teavitamisest

      Comment

      • Max
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 339

        #933
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        5. voor

        Jõhvi FC Lokomotiv II : FC Pokkeriprod, 05.05 laupäeval, kell 15:00 Jõhvis - Ahtme gümnaasiumi kunstmuruväljakul.


        1. Lauri
        2. muru
        3. Markus
        4. Margus
        5. Andri
        6. Karu
        7. Martin
        8. Fyte
        9. pastilaa
        10. Maxitops
        11. Gerd



        Kalevi staadionilt sõidab buss välja 11:30, koguneme 11:15 aeg.

        Comment

        • difender
          Jube Noob
          • Sep 2011
          • 149

          #934
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Tere, mina kahjuks või õnneks ei saa tulla laupäeval Jõhvi Fc Lokomotiv II vs Fc Pokkeriprod mängule.
          Last edited by difender; 03.05.12, 10:29.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #935
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Kahju ikka - tundub, et võib esimest korda sel hooajal vahetustest puudu tulla. Seega pange aga nimed kiirelt kirja - bussireis on alati meeldiv sündmus (eriti läbi Leedu ja Poola).

            Comment

            • afro_siil
              Julm Donk
              • Oct 2011
              • 78

              #936
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              5. voor

              Jõhvi FC Lokomotiv II : FC Pokkeriprod, 05.05 laupäeval, kell 15:00 Jõhvis - Ahtme gümnaasiumi kunstmuruväljakul.


              1. Lauri
              2. muru
              3. Markus
              4. Margus
              5. Andri
              6. Karu
              7. Martin
              8. Fyte
              9. pastilaa
              10. Maxitops
              11. Gerd
              12. Henri

              Comment

              • TrvP
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2012
                • 409

                #937
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Tooge võit koju! Ise jätan kahjuks selle mängu vahele + nädal (arvatavasti isegi rohkem) trennist pausi, kuna põlvega probleemid.

                Edu!

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #938
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  5. voor

                  Jõhvi FC Lokomotiv II : FC Pokkeriprod, 05.05 laupäeval, kell 15:00 Jõhvis - Ahtme gümnaasiumi kunstmuruväljakul.


                  1. Lauri
                  2. muru
                  3. Markus
                  4. Margus
                  5. Andri
                  6. Karu
                  7. Martin
                  8. Fyte
                  9. pastilaa
                  10. Maxitops
                  11. Gerd
                  12. Henri
                  13. Karel

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #939
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Väga hea, suures plaanis põhivennad on kohal v.a Tarvo ja Andrias. Mitt ei ole huvitatud Pumper ?

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #940
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Uurin, tal raske nii kaua ära olla kuna töö ja laps.

                      Comment

                      • Rein
                        Julm Donk
                        • Jan 2012
                        • 34

                        #941
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Kuuldavasti oli täna disiplinaarkomisjon. Mis otsus tuli?

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #942
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kuuldavasti oli täna disiplinaarkomisjon. Mis otsus tuli?
                          Kaks mängu ja trahvist polnud sõnagi, parim võimalik sellise keisi puhul. Hea, et esimene kord ära ei karistatud, oleks võinud ka palju hullemini minna. Omad järeldused tegime ikka sellest mängust.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #943
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Kui rohkem mehi mängule ei tule, siis jääks 13 mehe peale nägu 17€. Arvestades, et see kuu on veel Narva ka minek ja me trahvi ei saanud Alvini intsidendi tõttu, võiks klubi osa reisist hüvitada. Muidu tuleks see kuu koos trenniga ~64€ väljaminek, pole just lihtne summa jalgpalli jaoks kuu peale.
                            Last edited by inward; 04.05.12, 10:18.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #944
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Kui rohkem mehi mängule ei tule, siis jääks 13 mehe peale nägu 17€. Arvestades, et see kuu on veel Narva ka minek ja me trahvi ei saanud Alvini intsidendi tõttu, võiks klubi osa reisist hüvitada. Muidu tuleks see kuu koos trenniga ~64€ väljaminek, pole just lihtne summa.
                              Minu arvamus on selline, et nii narva kui jõhvi sõitjad on kangelased ja ei pea nö karistatud saama. See keerab päeva p*rsse kui muid asju vaja teha. St näiteks kui Narva isegi tulla ei saagi, oleks ma nõus küll veidi nö toetama meeskonna sinnasõitu. Aga mida ma öelda tahtsin - mu meelest peaks kõigi makset veidi tõstma ja ka need kes ei viitsi/saa end kaugele sõidule välja ajada peaks ka osa plekkima jah rohkem see kuu. St inwardi mõte liigub õiges suunas.

                              Comment

                              • margus
                                Jube Noob
                                • Jul 2011
                                • 130

                                #945
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Sitaks hea meeskond koos - saadame vastased kindlalt jõhvikale! :D

                                Comment

                                Working...