Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Korra tagasi tulla teemale, siis Max ma saan selles osas sinust aru, et äärepoolkaitses ongi mõneti raske mängida. Kui madalale kaitsefaasis laskuda ja kui palju ja kõrgele ründefaasis tõusta, selline julm edasi-tagasi jooksmine. Teine asi on aga sinu väga impulsiivne väljendusviis, see nüüd küll mitte ei sobi. Need asjad saab rahulikult läbi rääkida, selline vastuoluline mängu ajal juhendamine tuleb lahti rääkida. Ei maksa nii isiklikult asju võtta.
Isegi paar korda on keskkaitsest mulle öeldud, et miks sa liini ei hoia, et suluseisu tekitada. Suluseisu peale mängida ühe kohtunikuga väljakul on täiesti mõttetu ja ohtlik tegevus, ma olen öelnud seda ja ma loodan, et ma seda rohkem ei kuule mängu ajal.
Üks asi, mis ma tahtsin küsida tegelikult kaitseliini kohta Pumperilt: pressingu kohta. Et nt. vahepeal on meil ülihästi tulnud pressing välja, kui me teeme seda organiseeritult ja igal ühel on mees olemas. Eston Villa teine poolaeg oli ülihea näide. Pmts, kui äärekaitsjad tõusevad kõrgemale pressingut tegema, siis mulle on öeldud, et mees kes asetseb pisut ääre pool on minu mees. Tegelikult ju nii ei ole, sest see üks ründaja liigub ääre poole tsooni, aga ühel keskkaitsjal ongi siis üks mees puudu ja siis peakski natukene keskkaitsja ääre poole liikuma ja üht seda meest võtma. Kui ründajat teevad pressi, äärepoolkaitsed samamoodi ja äärekaitsjad ja kaitsjad, siis on väga raske vastastel surve alt ennast välja mängida.
Korra tagasi tulla teemale, siis Max ma saan selles osas sinust aru, et äärepoolkaitses ongi mõneti raske mängida. Kui madalale kaitsefaasis laskuda ja kui palju ja kõrgele ründefaasis tõusta, selline julm edasi-tagasi jooksmine. Teine asi on aga sinu väga impulsiivne väljendusviis, see nüüd küll mitte ei sobi. Need asjad saab rahulikult läbi rääkida, selline vastuoluline mängu ajal juhendamine tuleb lahti rääkida. Ei maksa nii isiklikult asju võtta.
Isegi paar korda on keskkaitsest mulle öeldud, et miks sa liini ei hoia, et suluseisu tekitada. Suluseisu peale mängida ühe kohtunikuga väljakul on täiesti mõttetu ja ohtlik tegevus, ma olen öelnud seda ja ma loodan, et ma seda rohkem ei kuule mängu ajal.
Üks asi, mis ma tahtsin küsida tegelikult kaitseliini kohta Pumperilt: pressingu kohta. Et nt. vahepeal on meil ülihästi tulnud pressing välja, kui me teeme seda organiseeritult ja igal ühel on mees olemas. Eston Villa teine poolaeg oli ülihea näide. Pmts, kui äärekaitsjad tõusevad kõrgemale pressingut tegema, siis mulle on öeldud, et mees kes asetseb pisut ääre pool on minu mees. Tegelikult ju nii ei ole, sest see üks ründaja liigub ääre poole tsooni, aga ühel keskkaitsjal ongi siis üks mees puudu ja siis peakski natukene keskkaitsja ääre poole liikuma ja üht seda meest võtma. Kui ründajat teevad pressi, äärepoolkaitsed samamoodi ja äärekaitsjad ja kaitsjad, siis on väga raske vastastel surve alt ennast välja mängida.
vasakul kaitses esimesel poolajal. Super esitus.
Comment