FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #436
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Esimese poolaja video katsun ööseks valmis noitseda, aga enne teisipäeva ei saa vimeosse ülesse panna. Väravaid proovin youtubei lisada, vaatame kuidas see värk seal käib. Aga jah pikem kokkuvõte esimesest poolajast tuleb teisipäeval.
    juutuubi laadimine väga mugav ja lihtne - 10min kokkuvõttetega pole kindlasti probleemi.

    Comment

    • jozik
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2011
      • 437

      #437
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Eks ma pean uusi trikke õppima. Praegu on jah nii, et 10 min kokkuvõtet on 150 mb. Võrdluseks toon selle et eston villa mängu poolaeg oli 150 mb. Praegu on poolaeg kusagil 800-900 mb.

      eks ma nüüd pean hakkama raha koguma et parem kaamera muretseda ( seegi kaamera on laenatud ). Eks vaatame mis saab. Katsub see hooaeg kõik väravad linti saada. Ma loodan, et leidub mehi kes sellega aitavad.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #438
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Kui sa meile asja ja programmi selgeks teed, siis aitame meelsasti.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #439
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Algselt postitas jozik Vaata postitust
          Eks ma pean uusi trikke õppima. Praegu on jah nii, et 10 min kokkuvõtet on 150 mb. Võrdluseks toon selle et eston villa mängu poolaeg oli 150 mb. Praegu on poolaeg kusagil 800-900 mb.
          ära muretse - internetist ruum otsa ei saa :). youtubeis peaks 2gb maksimaalne faili suurus olema.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #440
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Joss laadis Jalgpallihaiglaga mängu esimese poolaja ka üles. http://foorum.pokkeriprod.com/showth...A4ngude-videod

            Hea töö!

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #441
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Hea töö Joosep .

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #442
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Nii käisin mehi registreerimas EJL-i lehel, suht keeruline see asi oli, aga sain kirja 21 meest.
                1. Kaupo T
                2. Mairo T
                3. Alvin K
                4. Meelis V
                5. Kait E
                6. Margus M
                7. Rando S
                8. Villu S
                9. Andri A
                10. Lauri H
                11. Tarmo H
                12. Joosep P
                13. Tarvo P
                14. Magnus G
                15. Andrias N
                16. Rain J
                17. Madis M
                18. Nikolai K
                19. Andero H
                20. Reigo N
                21. Angelo N
                22. Karel K
                23. Gerd Ä
                24. Markus K

                Registreerisin need litsentsi omavad mehed ära.




                Nimekirjast ei leia ma järgmisi mängijaid: Fyte, Hardi, Henri, Martin A. Henri, Hardi ja Fyte pole vist pabereid viinud EJL-i. Aga Kareliga on mingi segadus. Peab hakkama asja uurima - Karel palun uuri EJL-st miks sind polnud ERIS programmis FC Pokkeriprode nimekirjas.
                Last edited by Pumper; 03.04.12, 15:00.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #443
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Ärge jamage mehed, pool põhikoosseisust ei ole praegu juriidiliselt JOKK. Laupäeval on juba esimene liigamäng.

                  Comment

                  • Andriano
                    Julm Donk
                    • Aug 2011
                    • 85

                    #444
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Angelo sõnul oli asi korda aetud eelmine nädal. Muru saaks seda kinnitada, kuna oli temaga suhelnud väidetavalt

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #445
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Jah, kannan Angelo siis nimekirja, mul oli vaja teada kas tahab kindlasti mängida, sest osad mehed pole nagu õelnud midagi, aga eks litsentsi tasumine ütleb kõik. Panen siis Reigo, Angelo ja Andero ka nimekirja, hetkel tundub et 30 küll täis ei saa.

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #446
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Ma ei saagi olla FC pokkeriprode nimekirjas, sest keegi pole mind sinna reganud. Klubilt saadeti kiri, et Kärdla LM-il minu kohta võlgnevusi pole ja üleminek uude klubisse lubatud (ma arvan). A ma helistan homme Kärdla omadele ja küsin, kas vastav e-mail ikka sai saadetud. Litsents on mul tasutud, a ise ma end ju kuhugi võistkonda regada ei saa enivei.

                        Comment

                        • Postiljon
                          FPP Pro
                          • Sep 2011
                          • 203

                          #447
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Sain täna palga kätte homme ruttu EJL teen ära kaardi + maksan litsentsi ka ära.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #448
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Väga hea kes liigutavad. Karel huvitav mina ka end FC Pokkeriprodesse ei reganud, maksin litsentsi siis kirjutasin kommentaaridesse, et FC Pokkeriprod ja vana klubi vist kirjutas ka et lubatud üleminek FC Pokkeriprodesse ja olingi laksust nimekirjas. Üldiselt võid sinna emailile kirjutada, et sa soovid ühineda FC Pokkeriprodega (efa@jalgpall.ee). Arvan, et see peaks läbiminema.

                            Aga teised peaksid ikka natukene liigutama end, see näitab üles äärmist laiskust ning muidugi ka hoolimatust teiste klubiliikmete vastu.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #449
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              miks mu nime pole pumper?
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #450
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Ma ei tea, sinu regasin ära:), uus proge ja raske seal sukelduda.

                                Comment

                                Working...