Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Kellele see jutt suunatud on täpsemalt?
Obv teise poolaja algul lagunes mäng mingil määral, kuna enamus mängijaid vahetati välja, aga see ju suht paratamatu ja saan ka Pumperist aru, et ta peab ka nõrgematele mänguaega andma. Max mängis üldiselt suht normaalselt seal ääres, nii palju kui nägin.
Ja sellised asjad tuleks minu arvates rääkida kohe peale mängu selgeks, mitte hiljem foorumis hakata tagantjärgi lahkama.
Kellele see jutt suunatud on täpsemalt?
Obv teise poolaja algul lagunes mäng mingil määral, kuna enamus mängijaid vahetati välja, aga see ju suht paratamatu ja saan ka Pumperist aru, et ta peab ka nõrgematele mänguaega andma. Max mängis üldiselt suht normaalselt seal ääres, nii palju kui nägin.
Ja sellised asjad tuleks minu arvates rääkida kohe peale mängu selgeks, mitte hiljem foorumis hakata tagantjärgi lahkama.
Comment