FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #151
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kivi kotti.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #152
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Und ei olnud, sain räige nohu ja tegin väikese sessi +11 bi

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #153
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Jalgpalliturniir on nüüdseks lõppenud, võitis Tartu Pokkeriprode esindus. Pikem ülevaade on facebookis: https://www.facebook.com/note.php?no...62604577148061

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #154
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Nonii, ootasin meie esindustelt pisut paremat tulemust. Millest siis puudu ja vajaka jäi ? Eks muidugi vahed on väiksed, üks võit siia sinna.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #155
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Nonii, ootasin meie esindustelt pisut paremat tulemust. Millest siis puudu ja vajaka jäi ? Eks muidugi vahed on väiksed, üks võit siia sinna.
            Mis tulemusse puutub, siis andis tublisti tunda see, et võistkond oli lõhutud (kaheks võrdseks satsiks). Seda arvestades väga OK resultaadid minu meelest ja jällegi hea märk hooaja eel.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #156
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Naljakas on pidevalt lugeda, kuidas me ootame mingeid tulemusi sõprusmängudelt, saaliturniiridelt jne. Me ei pea sõprusmänge ju oma parima koosseisuga, saalis ei ole me eriti head futsali reeglitega, seega ei tähenda need tulemused mitte midagi. Sõprusmänge me peame ju selleks et täita oma mänguisu ja et saada üldist pilti teie tasemest ja oskustest, seega need tulemused ei oma mingit tähtsust ja sportimine peaks olema lihtsalt puhas lõbu. Valmistume ikkagi liigaks, kus üritame parima koosseisuga mängida ja seal oleks meeldiv ka ilusaid tulemusi näha.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #157
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Jah, see on kõik õige, mis sa Pumper räägid. Mind lihtsalt huvitas, mille taha asi võis kinni jääda (olen kord selline pedant kohati). Pastilaa põhjendus tõenäoliselt võtab selle kokku, aga samas me ka otsustasime, et ei tee üht tugevat meeskonda ja teist liiga nõrka ja küllap nii õige ka oli, kõigi meie meeskonnaliikmete jaoks.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #158
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Kõigile kes turniiril osalesid siis makske 4 eurot klubiarvele, Angelole teatage ka.

                  Osalustasu+kohtunikutasu jäi meie õlule.

                  PS Fyte maksab 20 eurot klubimaksu järgmine kuu vähem, kuna tema maksis niipalju kohtunikutasu.

                  Comment

                  • margus
                    Jube Noob
                    • Jul 2011
                    • 130

                    #159
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    10.03 FC Pokkeriprod : FCF Järva-Jaani SK.

                    1. Margus :)
                    2. Pumper :D
                    3..
                    Last edited by Pumper; 23.02.12, 11:24.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #160
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Noninonii, uue hooaja liiga koosseis on teada. Päris olulisi muutusi on olnud ja välireise tuleb see aasta juurde omajagu:

                      IV liiga Ida: Tallinna FC Levadia III, Viimsi FC Igiliikur, JK Tallinna Kalev Juunior, Ambla Vallameeskond, Tallinna JK Piraaja II, FC Kiiu, Tallinna JK Suema Cargobus, Tallinna FC Pokkeriprod, Jõhvi JK Lokomotiiv II, Rakvere JK Tarvas III, Narva JK Trans II, Eestimaa Kasakad.

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #161
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Irw, kasakad sattusid ka idaliigasse. Aga jah sõite on korralikult Levadiasse, Viimsisse, Kiiule, Rakvere, Narva ja Jõhvi ka.

                        Huvitav kas Tapalased arvasid ennast kasakate sekka või kadusid üldse jalgpallipildilt.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #162
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Levadia ja Viimsi mängivad eelduste kohaselt siiski Maarjamäel nagu eelmine aasta, Viimsi vbla siiski ka Kalevis. Keegi teab nende kasakate kohta? kus asuvad ja kas ukrainlased vms?

                          Comment

                          • PraS
                            Julm Donk
                            • Jan 2011
                            • 65

                            #163
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Viimsi mängib sel hooajal Kalevis, kodumängud algavad neil pühap kell 12

                            Comment

                            • jozik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 437

                              #164
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              10.03 FC Pokkeriprod : FCF Järva-Jaani SK.

                              1. Margus :)
                              2. Pumper :D
                              3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
                              4.

                              Comment

                              • difender
                                Jube Noob
                                • Sep 2011
                                • 149

                                #165
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Mis see kasakate klubi koondab endas Eestis elavaid Ukrainlasi vms? Vähemalt mulle tundub küll niimoodi.

                                10.03 FC Pokkeriprod : FCF Järva-Jaani SK.

                                1. Margus :)
                                2. Pumper :D
                                3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
                                4. Rando
                                Last edited by difender; 23.02.12, 11:57.

                                Comment

                                Working...