Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Minule sobiks nii, et teeksime iga mängu kohta teema meile foorumisse ja kõik kirjutavad kas tulevad v ei, sama saaks teha ka FB-ga, ei teagi, kus meil rohkem kasutajaid.
Minule sobiks nii, et teeksime iga mängu kohta teema meile foorumisse ja kõik kirjutavad kas tulevad v ei, sama saaks teha ka FB-ga, ei teagi, kus meil rohkem kasutajaid.
. Ei maganud ka vahepeal. Mängutahe oli suur :).
Comment