FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #31
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Minule sobiks nii, et teeksime iga mängu kohta teema meile foorumisse ja kõik kirjutavad kas tulevad v ei, sama saaks teha ka FB-ga, ei teagi, kus meil rohkem kasutajaid.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #32
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      seal on kergem saada ülevaadet imo, kui siin. fb on halvem, sest kõigil pole facebooki ning facebookis muud miljon asja ka.
      samas ega siin ei olegi ühtegi ainuõiget varianti imo. tuleks üks ära otsustada ja nii teha
      Suurel enamusel on siiski nii siin kui ka FBs acc olemas, seega ei näe mitte mingisugust mõtet mõnda uude kohta hakata regama vms.. FBs on ikka piisavalt konkreetne süsteem selle 'attending/not attending' süsteemiga, et korralik ülevaade olemas oleks. Muude üritustega on samuti seda kasutades hakkama saadud. Teisalt foorumis jällegi võimalus arutada samas topicus ka koosseisu etc.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #33
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        doodlesse ei pea regama, a saan su pointist aru küll
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #34
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Nagu varem mainisin, siis klubi hüvangu jaoks saavad ikka need vähesed inimesed, kellel kasutajat pole, kasutaja endale teha. Ja, kui tõesti ei soovita enda nimelist kasutajat teha, paned nimeks hernesupp, kosmonaut jne (annad meile teada lihtsalt).

          Siin teemas mängu stickys on ALATI mängud ja üritused varem olemas ning all FB event. Ei ole raske need paar clicki teha ning kui midagi muutub paar päeva varem, annad teada lihtsalt. Probleem ? Probleemi pole. Tuleb lihtsalt edasipidi nii tegema hakata ja kõik.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #35
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            selle asja juures on ainult üks miinus - kui sa teed kuhugi konto ühe asja jaoks, siis võid selle saidi varsti ära unustada. tean enda kogemusest. aga no, mis teha. peab meelde tuletama
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Max
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 339

              #36
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Keegi teab ikka kedagi ehk kui ei raatsi kontot teha sis annad kellegile teada kellel konto ja paneb kommentaaridesse juurde et +1 ja nimi taha. Lihtne, kas pole?

              Comment

              • margus
                Jube Noob
                • Jul 2011
                • 130

                #37
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Siin foorumis võiks teada anda need, kes ei tule mängule.. ja kui kontot ei ole siis ütled sõbrale, et ta kirjutaks kellel konto..
                Eilne turniir oli täiega asjaette.. sai proovida kätt väga tugevate vastastega.. 3. mäng oli väga suur kontrast eelneva kahe mänguga :D

                Comment

                • Postiljon
                  FPP Pro
                  • Sep 2011
                  • 203

                  #38
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Ma tulin turnale otse töölt . Ei maganud ka vahepeal. Mängutahe oli suur :).

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Kahe erineva lehekülje vahel liikumine on tüütu, ebamugav ja võib kergesti ununeda, eriti kui nad erinevate loginitega. Tuumikmängijad saavad mängude, trennide jms. info foorumist siis minu arvates võiks tulemise/mitte tulemise teatatamine olla ka läbi foorumi.

                    Lisaks foorumis saab anda oma tulemise või mittetulemise kohta rohkem infot nagu näiteks «tulen aga võin jääda 15 minutit hiljaks» või «ma ei tule, sest on vigastus» või «on plaanis tulla küll aga see oleneb, kas ma saan auto remondist enne kuute kätte». Treeneril on nii ka lihtsam võistkond komplekteerida ja parem ülevaade võistkonna üldisest «seisukorrast».

                    Ma teeksin iga mängu kohta eraldi teema või vähemalt teema esimeses postitutes on uus info ja info võiks sisaldada ka eripalveid nagu näiteks: «palun klikkige sellel facebooki lingil, kui osalete siis vajutage nupul 'attending'» või kui võistlusele soovite pealtvaatajaid siis «palun klikkige sellel faceboki lingil ja saatke osaluskutse edasi oma sõpradele/tuttavatele». Dubleerimine ei ole kunagi halb.

                    Comment

                    • jozik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 437

                      #40
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Igastahes teeks nii et teatatakse mitte tulemisest. See tulen tulen tulen tulen ei tule tulen tulen võib kaotsi minna. Harjutame endale sisse korralikkuse, et peab teavitama et ei tule. Ja kui ei teavita siis eeldame et ei tule.

                      See on minu arvamus, samas võiks ka ju öelda kui kord on lubatud tulla siis on raskem lubadust mitte pidada. Aga teeks nii et iga mees lubab igal mängul ohe aasta alguses kohal käia ja siis hakatakse ütlema, et sorry seekord ei saa tulla....

                      Comment

                      • difender
                        Jube Noob
                        • Sep 2011
                        • 149

                        #41
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Minu meelest võiks ka siin foorumis ainult need öelda kes ei tule mängule. Need kes vaikivad selle koha pealt, et ei tule, siis järelikult on mängija mängule tulemas.

                        Mina võin juba praegu ära öelda, et olen igal mängul kohal. Kui just mingi vigastus ei sega mind tulemast mängule.
                        Last edited by difender; 16.01.12, 19:52.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Algselt postitas jozik Vaata postitust
                          Igastahes teeks nii et teatatakse mitte tulemisest. See tulen tulen tulen tulen ei tule tulen tulen võib kaotsi minna. Harjutame endale sisse korralikkuse, et peab teavitama et ei tule. Ja kui ei teavita siis eeldame et ei tule.

                          See on minu arvamus, samas võiks ka ju öelda kui kord on lubatud tulla siis on raskem lubadust mitte pidada. Aga teeks nii et iga mees lubab igal mängul ohe aasta alguses kohal käia ja siis hakatakse ütlema, et sorry seekord ei saa tulla....
                          Kui sa puhtfüüsiliselt ei saa teatada oma tulemisest (oled haiglas, ei ole internetti, oled vangis vms.) siis oled vaikimisi osalevate mängijate hulgas? Teine asi kui tuleb seal mitu «ei tule» vastust võib kellegi ära ehmatada, et kui teised ei lähe siis ei lähe ka mina. Mina pigem paneks vastupidi. Mass liigub massiga kaasa.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #43
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Kõik kes saavad peaksid ütlema ikka kas saab või ei saa, siis loeme kokku ja mul on ka ülevaade. Samuti peaksime tegema privaatfoorumi siia klubiliikmetele, kuhu sisestame klubiliikmete kontaktid, mille kaudu saab ühendust võtta.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #44
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                              Kõik kes saavad peaksid ütlema ikka kas saab või ei saa, siis loeme kokku ja mul on ka ülevaade. Samuti peaksime tegema privaatfoorumi siia klubiliikmetele, kuhu sisestame klubiliikmete kontaktid, mille kaudu saab ühendust võtta.
                              ranka lubas mõelda ja tegeleda sellega, kui aega on.

                              teeme siis nii, et siia tuleb iga ürituse jaoks teema, kus siis kõik vastavad kas tulevad või ei. ja seda ei tee mitte pollina, vaid et peab kirjutama. right?
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • jozik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 437

                                #45
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                ja kui sa kirjutad kas sa tuled või ei, siis võiks alati lisada ennast nimekirja, et siis viimases postis oleks alati ülevaatlikult, nagu tartlased oma satsi kokku ajavad, umbes täpselt nii:

                                Tulen

                                1.the Meer
                                2.nikitheone
                                3.ummamuudu


                                ei tule

                                1.Muruntau


                                ehk siis alati peaks tegema sinu jaoks viimasest postis copy ja enda postitusse paste ja enda nimi lisaks. Muidu krt scrolli ülesse ja all ja arvuta

                                Comment

                                Working...