Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis
Et mehed kes mängivad liigat on ju listis olemas, öelgu oma suurus&nr. mis särgile läheb siin foorumis/trennis/FB`s Laurile. Kui trükkima minna, siis kõik särgid kohe korraga kaelast, mis siin ikka venitada 
Lauri, mul suurus M ja nr 44. Nõustun Andriasega, roosa & punane oleks wahva uuesti veel jh kuid pigem midagi sellist värvi mida vastased ei kasuta juhul kui tõesti kollaste vestidega ei taha joosta seal platsil :D
Algselt postitas inward
Vaata postitust

Lauri, mul suurus M ja nr 44. Nõustun Andriasega, roosa & punane oleks wahva uuesti veel jh kuid pigem midagi sellist värvi mida vastased ei kasuta juhul kui tõesti kollaste vestidega ei taha joosta seal platsil :D
Comment