***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Einbaum
    Räme Fish
    • Aug 2012
    • 14

    #4741
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Numbrid trükivad nad ise peale, 1€ tükk läheb maksma. Üldises plaanis numbrid jäävadki samaks, aga ega meil on koosseis siiski mõneti muutunud ka, mõned on lahkunud ja osad on juurde tulnud.
    Et mehed kes mängivad liigat on ju listis olemas, öelgu oma suurus&nr. mis särgile läheb siin foorumis/trennis/FB`s Laurile. Kui trükkima minna, siis kõik särgid kohe korraga kaelast, mis siin ikka venitada
    Lauri, mul suurus M ja nr 44. Nõustun Andriasega, roosa & punane oleks wahva uuesti veel jh kuid pigem midagi sellist värvi mida vastased ei kasuta juhul kui tõesti kollaste vestidega ei taha joosta seal platsil :D

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #4742
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

      No Karul on ka 24. Me saame tellida 23 vormi koos vv-ga. Lihtsam on tellida 2-23 numbriga särgid. Hakata siin osasid numbrid vahelt ära jätma, pole teada ka täpselt, kes kõik veel liigat mängima hakkavad jne. Enamus saavad sama numbriga, osad ei saa. Pole nii oluline, imo.

      Kellel veel L või suurem särk võiksid nrid öelda küll.

      Comment

      • difender
        Jube Noob
        • Sep 2011
        • 149

        #4743
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

        Mul oleks vaja särki suuruses xl ja number on mul 15.

        Comment

        • Einbaum
          Räme Fish
          • Aug 2012
          • 14

          #4744
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          , pole teada ka täpselt, kes kõik veel liigat mängima hakkavad jne. Enamus saavad sama numbriga, osad ei saa.
          Cool , ootab huviga jep palju meil liigat mängivad.
          Siis mul vahet pole mis nr on, auri :)

          Comment

          • Angelo
            Julm Donk
            • May 2012
            • 71

            #4745
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

            I was checking now this.
            If pink will be (and nothing against it even though I voted the light blue option) I think pink socks fit better.
            Then will be really like Palermo: http://www.passionemaglie.it/2012/07...-2013-palermo/

            I have M and the number is the same as the previous years: 25

            ...and I dunno if they print names too, if so, I prefer the first name rather than the family name
            So Angelo / 25
            See you at training!

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #4746
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

              L / 31 või 10

              Comment

              • Postiljon
                FPP Pro
                • Sep 2011
                • 203

                #4747
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                ROheline näeb nagu nigeeria koondise vorm välja, ning oranz vist ei tule kõne alla, kuna väravavahi särgi lasin lauril oranzi kinni panna see aasta.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #4748
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                  Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                  ROheline näeb nagu nigeeria koondise vorm välja, ning oranz vist ei tule kõne alla, kuna väravavahi särgi lasin lauril oranzi kinni panna see aasta.
                  Eks selle saaks ära vahetada. juhul kui oranž peaks valituks osutuma. Sa olid nkn kahe/kolmavahel isegi.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4749
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                    L 6

                    Comment

                    • Andriano
                      Julm Donk
                      • Aug 2011
                      • 85

                      #4750
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                      L 20

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #4751
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                        M 4.

                        Kes mäletab, mis oli Raunszi number? 13 v 14 v 17? midagi sellist. See number jääb igavesti tema omaks ja ei võeta uuesti kasutusele. Proovime koos meelde tuletada

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #4752
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          M 4.

                          Kes mäletab, mis oli Raunszi number? 13 v 14 v 17? midagi sellist. See number jääb igavesti tema omaks ja ei võeta uuesti kasutusele. Proovime koos meelde tuletada
                          17 oli jah tema number. See jääb tõesti igaveseks tema numbriks :(.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #4753
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                            maksud ülevaadatud

                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #4754
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                              Esimene välitrenn siis täna, kell 20.00. Wismaris. Rääkisin haldajaga ka, ta igatahes kiitis stata olukorda. Natuke jääd pidi olema, aga olusid arvestades okei.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #4755
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                                Esimene välitrenn siis täna, kell 20.00. Wismaris. Rääkisin haldajaga ka, ta igatahes kiitis stata olukorda. Natuke jääd pidi olema, aga olusid arvestades okei.
                                Väga hea. SPK-l olukord nii hea ei ole, sõidan iga päev sealt bussiga mööda - selline pool kunstmuru, pool lumikate väljak on. Midagi hullu ka pole, nii et teeme trenni ikkagi ära. Järgmiseks neljapäevaks on see väljak kindlasti puhas. Tõenäoliselt selle nädalase mängu peame ka kuskil mujal, annan operatiivselt teada.

                                Comment

                                Working...