***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #4531
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

    Absoluutselt Müüriga nõus ja tänud selle sisse ennistamise eest. Ilmselgelt, Müüri kontaktide ja asjaajamise kogemuse tõttu jääb Müür minu paremaks käeks. Kui mitte minu kõrvale. Ehk, et toimub selline vormiline klubi juhtimine, aga sisuliselt üritame ikkagi klubi asju ajada meile kõigile positiivses võtmes, mis on kõige olulisem.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #4532
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

      Igatahes ei mõelnud midagi halba Muru kohta, ilmselgelt oli arusaadav, et sinu töö on seni SUURIM mis tehtud, aga ilma kriitikata ja muutusteta jääks asi seisma, loodan et ise saad ka asjast aru. Ka mina olen hunnikus kriitikat saanud ja ainult töötanud asja arendamise poole. Kõigil meil on elu ja kelle elu klubi vähem segab, see on loogiliselt ka parim tüürimees.

      Mõtlen pigem, et parem kui asi on ühe mehe käes ja siis on kergem tegutseda ei pea kinnitusi ootama jne.
      Last edited by Pumper; 02.12.12, 00:06.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4533
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

        Müür, su jutus on kahtlemata iva sees igatpidi, aga praegu tundub, et ülereageerisid väheke - ei paistnud, et Pumper väga teravalt nüüd öelnud oleks.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #4534
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

          Kui palju mölisete, saate kõik kinga raisk!

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #4535
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

            Meil on asjad selgeks räägitud. Asi oli kehvas väljenduses, pumper tegelt nii ei mõelnud. Minu reaktsioon väitele, et "ilmselgelt ma ei tulnud toime" imo väga ülereageering ka ei ole, sest seda lauset ei saa kaheti mõista imo. Eks ta mõtles rohkem seda, et senine mitu inimest veab asja süsteem kõige parem pole, tekib jagatud vastutus, jäädakse lootma teiste peale ja pole kedagi, kes asja kindlalt enda peale võtab.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #4536
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

              Vaatan siin, millistele kuupäevadele pühade ajal meie trennid jäävad.

              e: Okei rääkisin Müüriga, viimases trennis olevat ka olnud 13 inimest ning kaupo ja gerd olevat väitnud, et nemad pühade ajal trennidesse ei jõuaks. Mis teised regulaarsed käijad arvavad ? Tundub, et vähemalt 1 või 2 trenni peaks siiski ära jätma. Võimalikud variandid 23, 26 või 30 ?

              Avaldage aga arvamust, muidu otsustame Müüriga oma parema äranägemise järgi.
              Last edited by inward; 04.12.12, 17:27.

              Comment

              • difender
                Jube Noob
                • Sep 2011
                • 149

                #4537
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                Mina igal juhul 23 trenni ei jõua aga 26 ja 30 detsember oleks olemas kui trenn toimuks.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #4538
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis



                  võimalikult palju trenne. puhkavad pehmod.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #4539
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                    See oleks üks variant jah, et jätame ainult 23ndal ära. Tööinimestel hakkab varakult pikk puhkus. Seega kaua te ikka ennast nuumate, 26ndal tahaks juba vähe liigutada ennast. Ja, 30 siis sportlik eelsoojendus vana-aasta õhtule.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #4540
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                      Teadmiseks, et lahkun Tallinnast juba detsembri keskel, seega 3 trenni minuga ongi jäänud. Peaks treeneri asja kiirelt otsustama, olen ise otsinud, aga kõik on hõivatud. Kui treenerit ei võta, siis omaltpoolt pakuksin meeskonnasiseseks juhendajaks Villu või Lauri ja miks mitte ka Karel. Saaksin Skypes jne alati toetada treeningplaanidega ja vahel ehk saabun ka ise kohale.

                      Enne minekut kirjutan pikemalt ka liigameeskonnast, kes millele tähelepanu peab pöörama jne.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #4541
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                        Uurin Mati Pari käest veel. Kas ta teab kedagi, mis hind oleks jne. Ega kui midagi muud üle ei jää, hakkame ise trenne kordamööda läbi viima. Treeningute osas pole midagi hullu, saab läbiviidud küll. Liigahooaega aga silmas pidades, mõte ilma treenerita ei meeldi kohe üldse.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #4542
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                          No ettevalmistus pole küll raske, põhimõtteliselt tuleb kõvasti jooksu (intervall) teha ja trennitempo kõrge hoida, samuti tuleks jõudu kõvasti teha, kes saab siis antlid ja jõusaal abiks. Trennis tuleb pauside ajal SELJA- ja kõhulihaseid + kätekõverdusi, et laisemad ka koormust saaksid. Mängud ongi kõigehullemad, eriti kui laadaks kisub.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #4543
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                            Loodame, et naased suvel rammumehena maatöödelt siis keskväljale laamendama. Ma kindlasti trenne läbiviima ei hakka - agulijalgpallikooli baasteadmised liiga vägevad.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #4544
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                              Trenni läbiviimine ei seisne oskustes, pigem on see lihtne ülesanne ehitada trenn nii üles, et trenniskäijatel oleks midagi teha ja mis tooks hooajaks meeskonnale kasu.

                              Saad ju sõber Smutilt ja minult alati trenniplaani uurida, talvel on imekerge trenne läbiviia, 2x kiirendusharjutused+ soojendus võtavadki enamuse ära, lisaks pallihoidmine ja lööke ka ning siis algab meelelahutus 2 väravaga. Rohkem meile vaja pole.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #4545
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                No ettevalmistus pole küll raske, põhimõtteliselt tuleb kõvasti jooksu (intervall) teha ja trennitempo kõrge hoida, samuti tuleks jõudu kõvasti teha, kes saab siis antlid ja jõusaal abiks. Trennis tuleb pauside ajal SELJA- ja kõhulihaseid + kätekõverdusi, et laisemad ka koormust saaksid. Mängud ongi kõigehullemad, eriti kui laadaks kisub.
                                Seda ma silmas pidasingi. Treeningute läbiviimine, hooaja ettevalmistus jne pole muidugi keeruline. Keeruliseks läheb siis kui liigamängud pihta hakkavad. Koosseisu kokkupanek, vahetused, taktika, meeste positsioonid jne. Kui sinu ajal kiskus kohati laadaks ära, siis teadagi mis toimuma hakkab, kui kõik treenerid on.
                                Last edited by inward; 04.12.12, 20:42.

                                Comment

                                Working...