Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis
Absoluutselt Müüriga nõus ja tänud selle sisse ennistamise eest. Ilmselgelt, Müüri kontaktide ja asjaajamise kogemuse tõttu jääb Müür minu paremaks käeks. Kui mitte minu kõrvale. Ehk, et toimub selline vormiline klubi juhtimine, aga sisuliselt üritame ikkagi klubi asju ajada meile kõigile positiivses võtmes, mis on kõige olulisem.
Absoluutselt Müüriga nõus ja tänud selle sisse ennistamise eest. Ilmselgelt, Müüri kontaktide ja asjaajamise kogemuse tõttu jääb Müür minu paremaks käeks. Kui mitte minu kõrvale. Ehk, et toimub selline vormiline klubi juhtimine, aga sisuliselt üritame ikkagi klubi asju ajada meile kõigile positiivses võtmes, mis on kõige olulisem.

Comment