***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #4381
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

    Uurisin ja puurisin, aga ei leidnud Cru Hotelile (endine Viru Inn) võrväärset sauna. Hooaja lõpupidu on siis 12.10. algusega 21.00. Cru Hotelli saunas, oleme seal varemgi käinud. Meenutame õige pea selja taha jäävat hooaega, kiidame parimaid, hurjustame möödalööjaid (khm, Margus, khm), arutame järgmise hooaja plaane hubases atmsfääris. Peale südaööd vabakava, linna liikumine. Omad joogid on täitsa okei ja isegi soovituslik, pilet taaskord €10. Andke teada tulemisest siin või FB's.

    Edit: soovitaks ka kiirustada tulemise ära kinnnitamisega, sest see väga suur koht pole, 20 inimesele jääb juba kitsaks. Kes ees, see mees.
    Last edited by muruntau; 03.10.12, 15:27.

    Comment

    • afro_siil
      Julm Donk
      • Oct 2011
      • 78

      #4382
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

      oleks tulemas

      Comment

      • Marduk
        Julm Donk
        • Sep 2011
        • 34

        #4383
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

        Tuleeeeen :)

        -Martin T

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #4384
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

          Olemas.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #4385
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

            Nalja teete? 12.10.2012 kell 21:30 Eesti - Ungari. Puusalt pakun, et pooled on staadionil sel ajal?

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #4386
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

              nagu villugi mainis, siis peame vennasrahvusest madjaritele säru tegema =) mina röögin oma lõõre puhtaks. Meil viimasel ajal alati üritused langenud koondisemängudega samale päevale.....

              Comment

              • ger77
                Julm Donk
                • Jan 2012
                • 52

                #4387
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                Tulemas, aga kuupäeva võiks tõesti üle vaadata

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #4388
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                  Mulle ka ei sobi, 1 nv võiks paus olla ja siis uuesti kokku saada :P, a ausaltöeldes pole sellist kuupäeva, mis kõigile sobiks

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4389
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                    Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                    ausaltöeldes pole sellist kuupäeva, mis kõigile sobiks
                    jah, aga on üks kuupäev, mis enamikele ei sobi - A-koondise kodumängu päev. iseenesest võiks ka peale seda möllama hakkata just - tõsisem öö planeerida.

                    Comment

                    • Max
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2010
                      • 339

                      #4390
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                      Trenni ei jõua. Töö jälle Paidekandis ja enne reedet tagasi ei jõua

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #4391
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                        Crus oli 19. kinni. Vabad kuupäevad on mõlemad laupäevad, nii 13., kui ka 20.'s. Minul mingit eelistust ei ole, andke teada, kumba soovite kiirelt, kui homseks pole päev selgunud, panen 20.10. kinni ja nii jääb

                        Ja tänutäheks lõpupeo aja muutmise eest saavad Ungari mängule minejad endale ühe ülesande :) Teie olete komitee, kes valib parima ründaja, pooliku, kaitsja, vv, värava jne. Ise valite, mis kategooriates annate, mis alustel ja mis auhindadeks. Eelarve jääb paarikümne euri kanti. Komitee koosneb siis Pastilaast, Josepist ja Gerdist (ning Karelist, kellele lihtsalt ei sobinud). Kui vaja, saate minu käest üksteise kontaktid, aga leppige kokku omavahel, millal arutama hakkate ja et see asi tegemata ei jääks!

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #4392
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                          loll küsimus kas see saun on ka neljapäeval vaba? peale teise ešeloni mängu võiks ju otse sauna tõmmata. Mäng on veel kinnitamisel, ootan keemikute jah sõna.....

                          Comment

                          • Karelkorm
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 856

                            #4393
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                            Crus oli 19. kinni. Vabad kuupäevad on mõlemad laupäevad, nii 13., kui ka 20.'s. Minul mingit eelistust ei ole, andke teada, kumba soovite kiirelt, kui homseks pole päev selgunud, panen 20.10. kinni ja nii jääb

                            Ja tänutäheks lõpupeo aja muutmise eest saavad Ungari mängule minejad endale ühe ülesande :) Teie olete komitee, kes valib parima ründaja, pooliku, kaitsja, vv, värava jne. Ise valite, mis kategooriates annate, mis alustel ja mis auhindadeks. Eelarve jääb paarikümne euri kanti. Komitee koosneb siis Pastilaast, Josepist ja Gerdist (ning Karelist, kellele lihtsalt ei sobinud). Kui vaja, saate minu käest üksteise kontaktid, aga leppige kokku omavahel, millal arutama hakkate ja et see asi tegemata ei jääks!
                            või ostame auhinnad ära ja lõpupeol kirjutavad kõik paberilipikule oma arvamuse ja peale 3ndat rummi toimub autasustamine?

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #4394
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                              20.10. on kinni pandud. Parem oleks, et mingit koondisemängu sel päeval ei oleks!

                              Karel, imo läheks sujuvamalt, kui ei hakkaks kohapeal välja mõtlema, et kes olid parimad. Mingi eeltöö võiks tehtud olla, eks seal arutades leiab paar uut kategooriat ja esiletõstmist vajavat momenti või inimest

                              Comment

                              • Postiljon
                                FPP Pro
                                • Sep 2011
                                • 203

                                #4395
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                                Parim nisanäpp ka?

                                Comment

                                Working...