***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #4516
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

    Haige, kuidas nii õnnetult siis ? Head paranemist.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #4517
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

      seoses parema suhtlemisega foorumi ja reaalsete sponsoritega on klubi seisus, et on vaja kiirelt valida klubi juhataja/esindaja. kuna teeneka Muru jõud rauges, siis uueks kandidaadiks oleks Lauri.

      seega - homme trennis saab seda teemat veel arutada ja kui kellelgi konkureerimissoovi või vastuvõiteid pole, on Lauri FC Pokkeriprode juhataja.

      samuti oli FC Pokkeriprod foorumi bossi nõue muuta enne uusi läbirääkimisi meie klubi logo. selle asja kordaajamise võin enda peale võtta.

      kui need sammud astutud, siis on olemas reaalne võimalus saada sponsor.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4518
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

        Jah. Sponsori saamine meie jaoks on ülioluline. Seetõttu ongi vaja ametliku esindajat või kindlat juhatajat.

        Praeguse seisuga tegutsesime liiga killustunult. Sponsori suhtes olulisi edasiminekuid ei ole saavutanud. Igaüks meist täitis teatuid ülesandeid ja polnud selget initsiatiivi või tahet. Lihtsalt nii oli välja kujunenud.

        Kardinaalseid muutusi ilmselgelt tegema ei hakka. Raamatupidamine ja EJL-ga suhtlemine jääb nagu ikka, Niki ja Müüri täita. Kuigi jah logovahetus sponsori saamiseks on vältimatu.
        Seoses sellega, et Pumper meid kuni hooaja keskpaigani juhendada ei saa, peab ka treeningute osas asjad paika panema. Lisaks hooajaeelsete kontrollmängude organiseerimine, kevadise treeningväljaku valik jne. Esialgu, põhifookus jääb siiski sponsori saamisele ja vastavate nõuete täitmisele.

        Mõned mõtted on veel. Näiteks, et iga kuu üks sõprusmäng üle väljaku korraldada.
        Last edited by inward; 01.12.12, 10:47.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #4519
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

          Miks logovahetus vajalik on? Kui keegi tahab/oskab raamatupidamist, siis ...
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #4520
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            Miks logovahetus vajalik on? Kui keegi tahab/oskab raamatupidamist, siis ...
            Logovahetus on väga põhimõtteline küsimus, sest on sisuliselt oma vormi poolest identne Levante U.D logoga. Üheks sponsoritega läbirääkimise eelduseks on logovahetus.

            Raamatupidamisega sa võid ikkagi jätkata, kui see sinult tükki küljest ei võta.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #4521
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

              Tore, et 1 isik asjaajamise taha tuleb, ilmselgelt Murul käis see ülejõu, aga tänud, et võttis selle vankri vedada. Loodame et ühe isiku eestvedamisel järjepidevus säilib.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #4522
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                tänud, et võttis selle vankri vedada
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #4523
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                  Treeneri asi muidugi on probleem. See on päris korralik kohustus, hooaja ettevalmistamisel viia treeningud läbi. Lisaks sõprusmängude ja liigahooajal teha koosseisud, mängueelne soojendus, vahetused mängu ajal jne. Seda peab veel arutama, kes selle enda peale võtab. Selles suhtes, viimane variant oleks, et keegi meist seda tegema hakkab.

                  Treener peab keegi ikkagi väljast olema, kes on autoriteet. Treenib kindla süsteemi järgi ja paneb meid mängujoonise järgi mängima. See, et kõik on treenerid jne, see ei toimi. Seda oli näha eelmine hooaeg paaril korral, rääkimata esimest hooajast.
                  Last edited by inward; 01.12.12, 11:55.

                  Comment

                  • TrvP
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2012
                    • 409

                    #4524
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                    Arvad, et keegi trennisiseselt ei saaks sellega hakkama? Olen kindel, et trennis piisavalt mängijaid, kellele respekti ja feimi anname!

                    PS! Võin hakata esindama trenni vigaste huve :D

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #4525
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                      Uurige Mati Parit ka, tal oleks pühap hea peale Estoni trenni meiega edasi lasta ju. Piisab 1x nädalas trennistki, teise saate suht koopia teha väikeste muudatustega.

                      Kui treenerit ei leia, siis trennisiseselt soovitaks kedagi vanemat, keda kuulatakse ja kellel natuke oskusi ka on. Alati saab konsulteerida Skype jne. Samuti liigun ka harva Tallinnas, kuna kool vaja lõpetada.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #4526
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                        Kindlasti saaks äärmisel juhul keegi mängijatest ka sellega hakkama. Küsimus on, kes meist seda teha tahaks. Eelkõige mängijana tahab igaüks mängule keskenduda ja mängurõõmu tunda, mitte mõelda koosseisu peale, taktikamuutustele, vahetustele, protokolli täitmisele jne. Lisaks mängides on raske näha seda tervikpilti.

                        Paril on 40€ korra hind.

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #4527
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                          sportlikust huvist küsin, et kas on olemas potensiaalne sponsor juba, kes siis nõuab logo vahetust?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #4528
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                            Sisuliselt küll, see on eelduseks. Midagi kindlalt praegu ei saa öelda.
                            Üldiselt, see logo vahetus ei ole kõige õigem sõna ja on pisut hirmutav. Logo muudatus oleks parem sõna. Logo puhul üritame saavutada seda, et see kannaks meie klubi olemust edasi, sealjuures jäävad ikkagi kehtima samad värvid ja mõtet edasi kandvad sümbolid.
                            Last edited by inward; 01.12.12, 13:40.

                            Comment

                            • jozik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 437

                              #4529
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                              sellest ma sain aru. Väga hea asjad liiguvad.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #4530
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                Tore, et 1 isik asjaajamise taha tuleb, ilmselgelt Murul käis see ülejõu, aga tänud, et võttis selle vankri vedada. Loodame et ühe isiku eestvedamisel järjepidevus säilib.
                                Et klubi vedamine "ilmselgelt käis mul ülejõu" on päris karm väide. Eriti veel isikult, kes saab palka meie võistkonna treenimise eest ja ka siis jätab joomise tõttu aeg-ajalt trenni tulemata või hilineb. Ilmselgelt jääb pärast sellist kommentaari ära pumperi ärasaatmispidu, sest selle korraldamine "käib mul ilmselgelt ülejõu."

                                Sellega ma ei püüagi väita, et olen selle klubi asju edukalt ajanud. Kindlasti on mõni asi läinud üle tähtaja, mõni jäänud tegemata, mõni idee teostamata, mõnda asja oleks saanud paremini teha. Üldjoontes siiski klubi on küllaltki hästi liikunud, arvestades, et me seda asja vabatahtlilkult teeme. Koos oleme asjad üldiselt siiski tehtud saanud. Mul pole ka enam nii palju vaba aega klubi peale kulutada, et kõik asjad perfektselt tehtud saaks. Selles suhtes tuleb ohjade üle andmine õigel ajal, sest mul siin kohe kolimine ees ja järgmisel aastal on pokkeriga päris suured eesmärgid, mistõttu jääks klubi asjade igapäevaseks ajamiseks liiga vähe aega. Lauri on kindlasti hea kandidaat uueks klubi eestvedajaks, minugipoolest võtku tema see roll üle. Jätkan hea meelega edaspidi ka klubi juhatuse liikmena EJL'iga asjaajamistes ja eelarvelistes küsimustes. Selles suhtes tuli ka mulle ohjade üleandmine õigel ajal, ehk oleks võinud paar kuud varemgi ise selle peale tulla. Mis seal ikka, jõudu Laurile selles uues rollis, ega see nii lihtne ei ole ka ja vahest võib see ka päris aeganõudev olla. Võin ka iga hetk talle nõu anda või midagi arutada, kui vajadus peaks tekkima. Parem kui üks inimene asju ajab, sest mitmekesi läbi rääkimine on tihti paras ajaneelaja ja tulemus sellest tihti ei parane.

                                Ei tahaks siiski pumperiga tülis lahku minna, kuna omajagu tõtt ta lauses oli, kuigi see mulle tundub ülekohtune. Üldjoontes oli siiski hea töö, aitas meie kaosest konkurentsivõimelise meeskonna vormida. Edu edaspidistes tegemistes ja oled ka tulevikus alati meie võistkonda oodatud, ükskõik mis rollis.

                                Comment

                                Working...