***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jozik
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 437

    #4186
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    eks see paus oleks mõeldud ka rasvade kogumiseks ( rahalises mõttes ). peame endale koguma mingi summa. Kui jätaks trenni maksu samaks aga kuu aega käiks vähem, siis saaks reservi koguda.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #4187
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

      Algselt postitas jozik Vaata postitust
      eks see paus oleks mõeldud ka rasvade kogumiseks ( rahalises mõttes ). peame endale koguma mingi summa. Kui jätaks trenni maksu samaks aga kuu aega käiks vähem, siis saaks reservi koguda.
      Kuidas see reaalselt töötab? Jätame ühe kuu trenni ära, aga maksame ikka 30€ kuus. Keegi ei maksa niisama 30€ kuus mitte millegi eest. Kui liiga läbi saab, siis just trennidega saab reservi koguda. 35€ ühe trenni hind Wismaris, lihtne arvutuskäik võrdle kuu lõikes tulusid jne. Praegu on sellepärast raske, et lisanduvad ka liigakulud.
      Last edited by inward; 23.08.12, 14:38.

      Comment

      • TrvP
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2012
        • 409

        #4188
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

        Sügisel peaks trenniskäijaid rohkem olema või mulle eelmine aasta tundus,et talvel oli rahvast rohkem? St rohkem trennimakse koguneb...

        Täna trenni ei tule, pühapäeval mängule ka mitte. Levadia paugust miski ikka tuksis, peale teisipäevast trenni andis päris ägedalt tunda. Teen jõusaali päeva täna.

        Head trenni!

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #4189
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Kuidas see reaalselt töötab? Jätame ühe kuu trenni ära, aga maksame ikka 30€ kuus. Keegi ei maksa niisama 30€ kuus mitte millegi eest. Kui liiga läbi saab, siis just trennidega saab reservi koguda. 35€ ühe trenni hind Wismaris, lihtne arvutuskäik võrdle kuu lõikes tulusid jne. Praegu on sellepärast raske, et lisanduvad ka liigakulud jne.
          Hea, et see teema jälle üles tõusis. Räägin laiemale rahvale ka kuidas asi klubis/MTÜ-s tegelikult toimib, meil on selle maksedistsipliiniga nagunii asjad korrast ära.

          Nimelt kui soovid olla klubiliige, siis pead stabiilselt tasuma klubimaksu, et klubi saaks toimida (isegi kui sa ei saa trennis käia mingi põhjusel), sest muidu sureb klubi lihtsalt välja. Alati saab teha mööndusi, et vigastatud ei maksa jne, aga siis kui näiteks inimene lihtsalt trennis ilma mingi põhjenduseta ei käi, peaks ta ikkagi klubimaksu maksma.

          Saan aru, et meil on sellise asja toimimiseks natuke kõrge kuumaks (20 eurot oleks palju parem), aga peame pead kokkupanema ja midagi väljamõtlema kuidas asi ilma komplikatsioonideta toimiks (sponsor, rakeback jne). Lisaks oleks meil vaja ka mõnda karmi meest kes lisaks niki arvepidamisele seda ka meestele meelde tuletaks, sest muidu meie rahalaekumised paigas ei ole.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #4190
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

            ja ei pea tervet kuud vahele jätma, nädala-pooleteisega tekib ka juba +€100ne sääst ja abiks seegi. Jõulude-uusaasta kanti kallimate trennide aegu suuremgi. Nii vaikselt koguneb.

            Edit: Ning tõsi ta on, et siseperioodil käijaid veidi rohkem, ka eelarve täitub paremini. Eks peame regulaarselt (nt 3 kuu tagant) maksjad üle vaatama ja foorumisse häbiposti panema, kui muu ei aita.
            Last edited by muruntau; 23.08.12, 14:58.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #4191
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

              sponsorid obv.
              reaalselt tuleks rääkida imo Triobeti või Pafiga, miks mitte Tonybetiga. see eeldab kõva eeltööd ja täpseid summasid, mis on vaja saada ja mida saab vastu pakkuda.
              imo võiks kaaluda ka suursponsori nime panekut võistkonna nimesse -FC Paf Pokkeripod vms.
              Võin aidata nn läbirääkimistel, kui eeltöö on tehtud. kõigis neis kolmes on hea tutvus olemas.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #4192
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Teoorias on ilus, aga praktikas nii hästi ei tööta. 20€ oleks see süsteem mõeldavam jah.

                Samas tegelikult, miks peaks töötavat süsteemi muutma. Praegu vaatan, siis jämedalt öeldes keskmine tulu kuu kohta 600€ (kui ma Niki tabelit õigesti loen). Liiga oktoobris lõpeb ning jätkates sama arvu trenniga, 9x35=315, tuleks umbes 300€ ikka säästu oktoobris. Võrreldes teiste klubidega pole asi midagi nii hull.

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                sponsorid obv.
                reaalselt tuleks rääkida imo Triobeti või Pafiga, miks mitte Tonybetiga. see eeldab kõva eeltööd ja täpseid summasid, mis on vaja saada ja mida saab vastu pakkuda.
                imo võiks kaaluda ka suursponsori nime panekut võistkonna nimesse -FC Paf Pokkeripod vms.
                Võin aidata nn läbirääkimistel, kui eeltöö on tehtud. kõigis neis kolmes on hea tutvus olemas.
                Väga hea, need asjad paneme kõrva taha. Ega meil ongi plaan olnud, et see aasta/järgmiseks hooajaks valmistame end paremini ette ja üritame lõpuks õnnestuda. Enne muidugi lõpetame oma hooaja ära ja vaatame, millisele kohale platseerume.
                Last edited by inward; 23.08.12, 15:45.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #4193
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Teoorias on ilus, aga praktikas nii hästi ei tööta. 20€ oleks see süsteem mõeldavam jah.

                  Samas tegelikult, miks peaks töötavat süsteemi muutma. Praegu vaatan, siis jämedalt öeldes keskmine tulu kuu kohta 600€ (kui ma Niki tabelit õigesti loen). Liiga oktoobris lõpeb ning jätkates sama arvu trenniga, 9x35=315, tuleks umbes 300€ ikka säästu. Võrreldes teiste klubidega pole asi midagi nii hull.
                  Pigem tuleks meil sel perioodil keskmiseks kuluks kusagil €475, kui võtta aluseks €70 + €42 trennide maksumus nädalas ja ~4,3 nädalat kuus. Sellised on hinnad, kui kasutada männikut pesemisega ja Wismari pole ka see aasta tõstnud tasu.

                  Meil on sponsorluse taotluse põhi suuresti valmis, üritan selle nädala jooksul ära kohendada ja siis saaks pmst Vsiu sulle selle ka anda. Mõistlikum olekski umbes praegu sebima hakata, kui järgmise aasta plaanid ettevõtetel veel tegemata.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #4194
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                    1x nädalas trenn on ikka äärmiselt lahja - imestan, et üldse siukse idee peale tullakse.
                    Last edited by fyte; 23.08.12, 15:43.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #4195
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                      Pigem tuleks meil sel perioodil keskmiseks kuluks kusagil €475, kui võtta aluseks €70 + €42 trennide maksumus nädalas ja ~4,3 nädalat kuus. Sellised on hinnad, kui kasutada männikut pesemisega ja Wismari pole ka see aasta tõstnud tasu.

                      Meil on sponsorluse taotluse põhi suuresti valmis, üritan selle nädala jooksul ära kohendada ja siis saaks pmst Vsiu sulle selle ka anda. Mõistlikum olekski umbes praegu sebima hakata, kui järgmise aasta plaanid ettevõtetel veel tegemata.
                      Pidasin silmas oktoobrit, sest pausijutt käis oktoobri ümber ju. Männiku ajal muidugi oleks jah 450€ kulud, kogutulu ikkagi 100€ kandis.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #4196
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                        klubimaksu asi tundub päris mõtekas. äkki oleks kaval praegune makse jaotada osadeks lihtsalt - klubimaks €10 kuus ja kuumakse €20. st kui kordagi end kohale ei vea või vigastatud, siis pead €10 ikka maksma. kui oled ka trennis käija, siis kokku endiselt €30. sisuliselt ei tähenda see muud, kui oleme kokku leppinud, et vähemalt €10 peaks iga kuu kõigilt, kes tahavad käia FC Pokkeriprod treeningutel ikka laekuma. nimekirjas poleks enam "kadunud" nimesi. samuti käiks see klubimaks nende kohta, kes liigat mängivad, aga treenivad mujal.

                        fyte jutule ka kirjutan alla. põhieesmärk oli mul siia trenni tulles saada vutti mängida ja seda ma ka tahan. kui eelarve napib vm, siis ma olen nõus ka tiba rohkem maksma. 1 trenn nädalas ja liigajärgne puhkus - neile asjadele olen ma kategooriliselt vastu. need võksid olla variandid neile, kes seda soovivad lihtsalt.
                        Last edited by pastilaa; 23.08.12, 15:50.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #4197
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                          Väga hea mõte, pastilaa, see klubimaks €10 ja trennimaks €20. Võtame väga tõenäoliselt ka kasutusse. Tulud tõuseks eeldatavalt küll.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #4198
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                            nõus sellega, et võiks ikka olla kaks korda ja seda eelkõige rahaliste võimete piires.
                            praegu on puudu lihtsalt karm käsi, kes möliseks, et kõik maksaksid (loe pumper).
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #4199
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                              ja klubimaks - see oli meil ammu kokku lepitud, et kui vigastatud, siis ei pea maksma, muidu 15€ kui ei käi. jällegi puudu karm käsi :)
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #4200
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                                Kusjuures, imo pole ühte konkreetset karmi kätt vajagi, on karme reegleid vaja. Kui pole kaks kuud midagi maksnud - platsile ega trenni lihtsalt ei saa! Siis pole ühte konkreetset isikut vajagi, igaüks teaks ja vaataks halvakspanuga. See eeldaks küll igakuist maksete ülevaaamist, aga ehk saame hakkama.

                                Kehtima hakkaks alates septembrist ja nii, et kes tahab septembris trenni/platsile saada, peab olema maksnud augusti eest minimaalselt €10/15. Kui seda pole, pole mõtet kohale tullagi.

                                Comment

                                Working...