***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2851
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Tegelikult seekord Müür ületas lausa ennast. Nii lahja veresisaldusega polegi teda vel mängimas näinud. Esimesed puuted palliga oleks peaaegu lõppenud pikkali kukkumisega. Selles suhtes, et Müür ei suutnud hinnata kui kaugelt pall temast möödub või siis hindas ta oma jäsemete pikkust üle =)
    pall oli imelik, plats oli märg ja libe. Vägagi imelik mäng oli. Trennina huvitav kuid mitte kurnav.

    aaga jah viimsi poisid ragistasid omajagu poste ja latte. Viimsi väravavaht oli klass omaette.
    muruntau käis koomas peaga mängul w? sisekontroll tuleks peale saata.

    Comment

    • Max
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2010
      • 339

      #2852
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

      Siim (vv-ht ei saa kahjuks ikka omme tulla) et Postiljon peab kindlalt seisma sis omme ja Joss ka kindad kaasa igaksjuhuks siis. Mis kell peaks seal kohal olema? Meer ka poolvigane nagu aru sain et laseks sis äkki Gerdil ka asjad kaasa võtta? Vaatama tuleb nagunii? Mis arvate?

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #2853
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

        18:30 ja 20:00 meie mängud. 17:30 võiks kohal olla ikka. Gerd peaks siis asjad kaasa võtma muidugi. A ja kui edasi peaks saama, siis 4 mängu on garanteeritud, 3-4 koha mäng tuleks ka. Aga no ennem tuleb Kiiut ja Magistrit võita, eks näis.

        Comment

        • afro_siil
          Julm Donk
          • Oct 2011
          • 78

          #2854
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

          Kas keegi muidu peale trenni saaks autoga kusagile linna poole ära visata? Kusagile Kosmose kino või Vabaka juurde?

          Henri

          Comment

          • Max
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2010
            • 339

            #2855
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

            kas edasi ei saa 2 satsi igast grupist? ehksis 8 satsi jäävad ja sealt kaotaja pakib asjad. Ehk sis 3 mängu või 5 kui peaks õnnestuma :) ?

            Comment

            • Max
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 339

              #2856
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

              juba uurisin. alagrupivõitjad selgitavad kohamängudes kohad

              Comment

              • Postiljon
                FPP Pro
                • Sep 2011
                • 203

                #2857
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                Olen täna,homme ja ülehomme kohal nii trennides kui turniirides

                Comment

                • veeretas
                  • Apr 2010
                  • 412

                  #2858
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                  edasi peaks saama ikka ainult grupi võitja. Ise tulen ka trenni kuna isu veits liigutada, aga lahkun nats ennem lõppu,vaja 2m $ ära shippida :)

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #2859
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                    Kahjuks ma täna ei tule. eilsest keha kange ja magamata 3 ööd (4 eksamit 3 päevaga). Puhkan homseks välja, täna siis mängige, hea oleks ka mingeid sööduharjutusi teha (olid plaanis). Las Joosep juhendab siis, ehk mõtleb miskit välja.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #2860
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                      Las Joosep juhendab siis, ehk mõtleb miskit välja.
                      Õhus on 25 mehega suure värava all perseka mängimise lõhna. Ma ilmselt tulen kohale seega.

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #2861
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                        Algselt postitas veeretas Vaata postitust
                        edasi peaks saama ikka ainult grupi võitja. Ise tulen ka trenni kuna isu veits liigutada, aga lahkun nats ennem lõppu,vaja 2m $ ära shippida :)
                        Kahjuks jagatakse ainult 1 esikoht, nii et sorry. Ise täna trenni ei tule.

                        Comment

                        • The_Meer
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 765

                          #2862
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                          gerd võtku kindlasti asjad kaasa. 80%prossa, et esmaspäeval ei mängi, aga kaasa elama tulen ikka:P

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #2863
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                            Loodan, et kõigil on pepud punased eilsest perseka mängimisest.

                            Täna siis väheke ametlikum mängimine 17.30 koguneme Kalevi spordihallis (Kalevi staadioni juures, aga mitte kergejõustiku hallis, vaid see põhiliselt korvpallureid majutav punastest tellistest maja).
                            Ise olen kl 12 saati ettevalmistanud end.

                            Treeneripoolne soovitus: ärge enam eriti liha ja võileibu sööge täna, sööge kergemaid asju, putru, teravilju, salateid, suppe jne. 3h enne mängu võiks kõhul puhata lasta. Muruntaul on kohustus alkoholist suure kaarega eemale hoida, muidu saab klubi poolt distsiplinaarkaristuse.

                            Meie skaudid on käinud mängu vaatamas ja andnud teada, et kollaseid kaarte (2 minutit mängust eemaldamine) antakse kergelt. Kui vastane saab karistuslöögi, siis ei tohi pallile ette astuda, vaid joosta vajalikule kaugusele 3m? ja seista seal palli teekonna ees.

                            Tahtlikke vigasid siis ärge tehke, saab juba kollase või punase (mängu lõpuni eemaldamine, 2min pärast saab asendaja platsile).

                            Loodan, et hing on valmis, oleme korralikult valmistunud. Kahjuks vist Mairo meid aidata ei saa, aga mehi kes asendavad on meil küllaga.

                            NB! Kui sisse tulete, siis ärge piletit ostke, tulge küljepealsest uksest ja ütlete, et mängite (ka need kes ei mängi) FC Pokkeriprode eest.

                            Peace!

                            Comment

                            • difender
                              Jube Noob
                              • Sep 2011
                              • 149

                              #2864
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                              Kas sealt küljepealsest uksest saab igal kellaajal sisse? Mina ise juba lähen 16.30 kohale.

                              Rando

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #2865
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                                Proovi, pane seljakott selga ja ütle et läed mängima, ma ise 100% ei tea.

                                Comment

                                Working...