Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!
Ok, homme trenni ei toimu, see nädal on trennid kolmapäev nagu plaanis ja neljap väljas staadionil nagu varem, ehk 20.00.
Lõpupeo orgunnimiseks eraldi koosistumist vast tõesti vaja ei ole, aga selle võiks juba see nädal ära otsustada. Et saaks kohad ära bronnida, 1-2 nädalat ette broneerimine läheb napikaks. Nii et avaldage enda arvamus nüüd, või vaikige hiljem.
Ok, homme trenni ei toimu, see nädal on trennid kolmapäev nagu plaanis ja neljap väljas staadionil nagu varem, ehk 20.00.
Lõpupeo orgunnimiseks eraldi koosistumist vast tõesti vaja ei ole, aga selle võiks juba see nädal ära otsustada. Et saaks kohad ära bronnida, 1-2 nädalat ette broneerimine läheb napikaks. Nii et avaldage enda arvamus nüüd, või vaikige hiljem.
Comment