***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #2326
    Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

    Ok, homme trenni ei toimu, see nädal on trennid kolmapäev nagu plaanis ja neljap väljas staadionil nagu varem, ehk 20.00.

    Lõpupeo orgunnimiseks eraldi koosistumist vast tõesti vaja ei ole, aga selle võiks juba see nädal ära otsustada. Et saaks kohad ära bronnida, 1-2 nädalat ette broneerimine läheb napikaks. Nii et avaldage enda arvamus nüüd, või vaikige hiljem.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #2327
      Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

      Veelkord, paluks maksta alanud kuu trennirahasid ja kui kellelgi on võlgnevusi, siis ka neid. Sain just Kalevi staadioni arve, meil oli septembris 3 kodumängu, mis teeb €294 ja Wismari arve oli €252. Päris soliidne summa kokku. Pole vaja vist öelda, et hetkeseisuga neid ära ei maksa, saaks ainult Wismari oma maksta.

      Comment

      • Mäksu
        FPP Pro
        • Aug 2009
        • 238

        #2328
        Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

        ma see kuu ülekandega ei saa maksta, annan sula kolmap trennis

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #2329
          Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

          sulas vastu ei võta imo, muru võib kinnitada. lase kasvõi sõbral maksta ja anna talle.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #2330
            Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

            kas esimeses postituses kuumakse suurus korrektne?

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #2331
              Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

              Rääkides kokkuvõtvast peost, siis 16ndal nov sõidan ma Eestist minema, seega oleks hea kui teeks enne seda selle asja ära.

              jalg juba paraneb

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #2332
                Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

                Kuumakse on €30, kõigil. Parandasin ka esimest posti.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #2333
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

                  Kahjuks pühapäev Amblas külma saanud ja nüüd haige, trenni ei tule 90% tn-ga.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #2334
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

                    Kui ei tule, äkki paned lühidalt kirja harjutused. Muidu me jälle mängime terve trenni, kui treenerit kohal pole :D

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #2335
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Muidu me jälle mängime terve trenni, kui treenerit kohal pole :D
                      Minu meelest oleks see hooaja lõpetuseks/lõõgastuseks/vahelduseks igati hea - täna võiks olla venitused ja mäng ainult :P.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #2336
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

                        Nojah, iseenesest miks mitte. Hall on väike ja palli saab puutuda pidevalt, kui ka terve trenni lihtsalt mängime.

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #2337
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

                          Pln trenni kellaaega. Sirvisin, mis ma sirvisin a ei suutnud jälle üles leida. Kerge haigus sees, a vajadus normaalseks hakata juba ammu. Mõned korrad tinistaks veel €5 eest ja novembrist hakkaks tihedamalt trenni külastama.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #2338
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

                            Oktoobris T ja K 20:45 Wismari sisehallis. Eesti koondise mängu tõttu jäi teisipäevane trenn ära, mis toimub see neljapäev Wismari kunstmuru väljakul kell 20:00.

                            Comment

                            • veeretas
                              • Apr 2010
                              • 412

                              #2339
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

                              täna peaks olema siis 20.45 @ wismari hall ja tegemistega saab ennast kursis hoida ka meie Facebook-i lehte külastades.
                              Last edited by veeretas; 12.10.11, 15:50. Põhjus: inward jõudis ette :)

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #2340
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

                                Oeh jõudsin hilja siia ja vist pole enam mõtet harjutusi kirjutada. Nagu ütlesin kuni uue aastani rõhk rohkem palliga harjutustel.

                                Homme loodan olla, kuigi väljas pole eriti hea vist kohe peale haigust liikuda (kui muidugi tervis taastub).

                                Comment

                                Working...