Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!
Kiidaks veel Männiku staadionit: viimasel ajal olen tähele pannud, et eesti koondis viib mängule eelnevad trennid seal läbi.
aga tõsiselt, staadion kuhu talveks tõmmatakse katus peale, katuse all ei ole vihma lörtsi lund ega karget põhjatuult vaid meeldivad pluss kraadid. Tõesti eks männikule on pikk maa, aga wismari ( või ka sobivamast kohast kesklinnas) viivad kaks autot sinna üks üliäge ning võimas must saksa uhkus ja teine punane naksitrallilik liikur.
Kiidaks veel Männiku staadionit: viimasel ajal olen tähele pannud, et eesti koondis viib mängule eelnevad trennid seal läbi.
aga tõsiselt, staadion kuhu talveks tõmmatakse katus peale, katuse all ei ole vihma lörtsi lund ega karget põhjatuult vaid meeldivad pluss kraadid. Tõesti eks männikule on pikk maa, aga wismari ( või ka sobivamast kohast kesklinnas) viivad kaks autot sinna üks üliäge ning võimas must saksa uhkus ja teine punane naksitrallilik liikur.
Comment