***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jozik
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 437

    #2101
    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Kiidaks veel Männiku staadionit: viimasel ajal olen tähele pannud, et eesti koondis viib mängule eelnevad trennid seal läbi.

    aga tõsiselt, staadion kuhu talveks tõmmatakse katus peale, katuse all ei ole vihma lörtsi lund ega karget põhjatuult vaid meeldivad pluss kraadid. Tõesti eks männikule on pikk maa, aga wismari ( või ka sobivamast kohast kesklinnas) viivad kaks autot sinna üks üliäge ning võimas must saksa uhkus ja teine punane naksitrallilik liikur.

    Comment

    • difender
      Jube Noob
      • Sep 2011
      • 149

      #2102
      Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

      Algselt postitas jozik Vaata postitust
      Kiidaks veel Männiku staadionit: viimasel ajal olen tähele pannud, et eesti koondis viib mängule eelnevad trennid seal läbi.

      aga tõsiselt, staadion kuhu talveks tõmmatakse katus peale, katuse all ei ole vihma lörtsi lund ega karget põhjatuult vaid meeldivad pluss kraadid. Tõesti eks männikule on pikk maa, aga wismari ( või ka sobivamast kohast kesklinnas) viivad kaks autot sinna üks üliäge ning võimas must saksa uhkus ja teine punane naksitrallilik liikur.
      Tean,et pole veel meeskonnas kaua olnud ja minu arvamus ei loe aga ise eelistaks ka talvel Männiku sisehalli treenimiseks.Korra nädalas võiks ju seal trenn olla.

      Comment

      • margus
        Jube Noob
        • Jul 2011
        • 130

        #2103
        Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

        Ma pooldan ka 1x nädalas ja männikul teha pigem, kui kusagil 2x nädalas ja kehvades tingimustes.. :D
        Kui juba väljas saab mängida uuesti siis võiks 2x nädalas teha ja odavamas kohas..

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #2104
          Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

          1x nädalas trenni teha ei vii meid imo praeguselt tasemelt edasi ja nii jääksime ka järgmine aasta taas peksupoisteks. Samas, kui teha 1x nädalas Männikul ja 1x nädalas Wismari hallis, siis see teeks kuu eelarveks umbes €450, mis eeldaks €25 kuumakse juures 18 regulaarset maksete sooritajat. Seni on ajalugu näidanud, et keskmiselt tuleb makseid umbes 16-17lt, eelarve jätkaks taaskord päris Kreeka stiilis pingelisena.

          Ise pooldan trennide jätkumist wismari hallis 2x nädalas, see tuleks eelarvet silmas pidades ja ka võistkonna loodetavat tasemekasvu arvestades kõige mõistlikum valik. Männikul käiks ka kindlasti vähem inimesi kui wismaris, mis pingestaks eelarvet veelgi. Rääkimata suurenevast aja- või transpordikulust männikul käimisel, ma tõepoolest ei tahaks €50 ja tõenäoliselt rohkemgi maksta kuus taksoarveid trenniskäimise eest. Neljanda liiga peksupoisil treenida meistriliiga ja koondise tasemel hallis on ka imo selge overkill.

          Comment

          • jozik
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 437

            #2105
            Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

            Nonii,

            me ju karuga pakume lausa sellist stiili et su kulutused ei tõuseks. Sina vea oma tagumik wismarisse kohale ja küll me edasi sind sõidutame, pakume tee peal veel head muusikat ja vapustavat seltskonda. Vabandan ette oma lollust, kuid ma ei näe, et puidust põranda peal meie tase tõuseks mühinal. Saali jalgpall on vähe teine mäng kui suurem jalgpall. Pusimises muutuksime kindlasti paremaks aga siiski näen ma suuremaid eeliseid kunstmuru väljakul.

            Eile tagasi tulles Tapalt, olid meie autos mehed täitsa rahul sellega, et oli pehme väljak. Ennast ei maksa lõhkuda. Talvel tuleb tegelda võhma arendamisega. Seega peaks kord nädalas tegema platsi trenni ja siis mehed kes peavad vajalikuks enda võhma tõsta saavad nt käia Tallinna spordi hallis jooksmas. Teekski Männikul korra hinnaks 5 eurot ja kui maksad terve kuu siis nt 4 eurot. Meeskonna mehed võiksid maksta 20 eurot kuus, siis ülejäänud rahade eest täiendaks oma pallide varusid ja koguks rasva järgmiseks aastaks.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #2106
              Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
              1x nädalas trenni teha ei vii meid imo praeguselt tasemelt edasi ja nii jääksime ka järgmine aasta taas peksupoisteks. Samas, kui teha 1x nädalas Männikul ja 1x nädalas Wismari hallis, siis see teeks kuu eelarveks umbes €450, mis eeldaks €25 kuumakse juures 18 regulaarset maksete sooritajat. Seni on ajalugu näidanud, et keskmiselt tuleb makseid umbes 16-17lt, eelarve jätkaks taaskord päris Kreeka stiilis pingelisena.

              Ise pooldan trennide jätkumist wismari hallis 2x nädalas, see tuleks eelarvet silmas pidades ja ka võistkonna loodetavat tasemekasvu arvestades kõige mõistlikum valik. Männikul käiks ka kindlasti vähem inimesi kui wismaris, mis pingestaks eelarvet veelgi. Rääkimata suurenevast aja- või transpordikulust männikul käimisel, ma tõepoolest ei tahaks €50 ja tõenäoliselt rohkemgi maksta kuus taksoarveid trenniskäimise eest. Neljanda liiga peksupoisil treenida meistriliiga ja koondise tasemel hallis on ka imo selge overkill.
              +1 mõlemale poindile.

              Ei näe samuti mingit mõtet trenne vähendada, kui neid on niigi vaid 2x nädalas.

              Ja Joosep - kirjutasin kuskil eelmisel lehel, et on variant soetada omale pehmendavad sisetallad põlvede säästmiseks.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #2107
                Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                ilus. õnne !

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #2108
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                  Ma jälle ei näe, kuidas 1x nädalas trenn meie tasemele saab kuidagi positiivselt mõjuda, see oleks reaalsuses 2,5-3x trenni kuus ka keskmisele põhivennale, mis on selgelt vähe. Samuti ei usu, et platsi põrand meie tasemel erilist vahet teeb oskuste seisukohast, kindlasti mitte piisavalt, et õigustada 50% kõrgemat hinda. Ja puitpõrand ei ole seal ka nii kõva midagi, talvel küll keegi ei kaevanud, et põrand oleks olnud mõne vigastuse põhjuseks. Üldse 1x trenn nädalas on mõttetult vähe.

                  Transport ja selline klappimine ka midagi väga super ei ole. Väga tore, et viitsite niimoodi meeskonnale appi tulla, aga see tähendaks ikka hilinejate järel ootamist, paratamatult ei toimiks 100% ajast ja tähendaks väikest lisa ajukeppi + lisaaega transpordile. Lasnamäekatel läheks ikka üle tunni, et trenni jõuda, mida on nt minu jaoks palju.

                  Comment

                  • jozik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2011
                    • 437

                    #2109
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                    eks see küsimus tuleb lihtlabasele hääletusele panna. Muud ei miskit. enamus otsustab

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #2110
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                      Mina olin üks, kellel Wismari talvel jalgadele hakkas (kannad, achilleus). Aga tõesti - soovitan geelist kannapehmendusi. Peaks ka teistele jalajamadele (põlved ntx) hästi mõjuma). Ise sain need Ülemiste SHU-st.

                      Loomulikult oleks mina parema saali poolt, aga kui selle hind on ainult 1 vutt nädalas, siis pigem olen nõus edasi Wismaris käima. Siiski on Wismari üks nigelamaid sisevariante (kohati märg põrand+pesemine üle hoovi ja paras peldik). Üks hea koht on veel minu meelest Kristiine spordihall - siin ka hinnad http://www.kristiinesport.ee/kristiine/hinnakiri.html. Seal olid aga alati ajad kinni. See kõige hilisem oleks muidu superaeg.

                      Comment

                      • jozik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2011
                        • 437

                        #2111
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                        Selleks, et meie tase tõuseks, ei piisa ainult trennidest. Suhtumine peab minema korrektseksemaks. Ei tohiks hilineda( karu pidevalt viilib sellega jooksmisest eemale), peaks võimalusel ikkagi kohal käima ( veeretas käib kinos harry potterit vaatamas või siis mina lähen kusagile suvitama), rohkem peaks ise tööd tegema selle nimel. Raske saab see igastahes olema. Eks ma olen jah mures oma ihu pärast nagu Fyte siin mainib, aga siiski olen veendumusel, et enda tervist peab hoidma. Me ei pruugi küll oma vigastusi wismaris kätte saada, aga eeldused selleks me võime seal luua. Eks ma nurisen ja käin seal kus vaja. Me peaks kuulama mida meie treener arvab asjast ( ma tõesti loodan et ta tahab meiega jännata vähemalt 1 aasta ).

                        Ma lähen homme endale väravahi kindaid muretsema, kuna meeskonnal on hetkel vajadus, et mina passiks postide vahel. Pean ennast meeskonna mängijaks ja tahaks loota, et me kõik hoolitseme üksteise eest ja kuulame ükstesit.

                        PS jätkates demagoogiaga ja tehes maha wismarit, siis krt see on lisakulu, peab muretsema saaliputsad. Kuna kunstmuru omadega on seal tiba libe ja vigastuste oht on olemas :P. Ärge võtke minu kriitikat isiklikult!

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #2112
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                          Mängisin terve talve seal sisehallis kunstmuru tallaga ning väga hästi sai hakkama.

                          Comment

                          • Reix
                            Julm Donk
                            • Apr 2011
                            • 37

                            #2113
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                            pooldan jossi vaatevinklit, kõige halvem mida mina wismari sisehalli juures näen on see, et see on nii väike, kuna meie meeskond on pidevas kasvujoones (27 inimest regatud, kellest 15-20 käivad suht regulaarselt kohal + siis veel sõprade sõbrad ja tuttavate tuttavad), ütleks, et oleks suht kelbas kui 20-25 inimest lendab wismari sisehalli kohale ja siis hakkame jälle debiilikuid mängima ning mingi kradi viie või kuue eri meeskondadega mängima iga mäng kuskil 10 min. samal ajal teised kuradi passivad ja külmetavad.

                            aga noh see vaid minu arvamus :D
                            ega siin vist muud valikut polegi kui hääletada kuna siin nagu näha nii palavahingelisi planguarmastajaid kui ka tehiskiududesse armunuid :D

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #2114
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                              minu arust mõlemal asjal on omad plussid/miinused.
                              15-20 käivad kohal, aga trenniraha saame 17lt? huvitav küll
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #2115
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                                Ei ole ju ainult kaks valikut. See kristiine spordihall on näiteks suurem kui Wismari omajagu. Hind ju paistab ka seeditav, pesemisvõimalused valge inimese omad.

                                Comment

                                Working...