Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.
Kui ma su peale võtan siis on mul õigus trenni ajal veits viilida. Kui see ok, siis ole kell 19.30 Liivaku peatuses olemas:)
Algselt postitas pennu1
Vaata postitust
Supermäng on tulekul, nüüd pole muud kui kõvasti trenni teha selleks mänguks.
Comment