Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k
Tänase trenni tarvis sai youtube-is ringi vaadatud ja leidsin paar päris head videot mille järgi plaanin soojenduse teha http://www.youtube.com/watch?v=1Yn4y13R1ps ja siis see ka http://www.youtube.com/watch?v=Wd-QO0qm1dw&NR=1 :)
Tänase trenni tarvis sai youtube-is ringi vaadatud ja leidsin paar päris head videot mille järgi plaanin soojenduse teha http://www.youtube.com/watch?v=1Yn4y13R1ps ja siis see ka http://www.youtube.com/watch?v=Wd-QO0qm1dw&NR=1 :)
Comment