***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • veeretas
    • Apr 2010
    • 412

    #1351
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Tänase trenni tarvis sai youtube-is ringi vaadatud ja leidsin paar päris head videot mille järgi plaanin soojenduse teha http://www.youtube.com/watch?v=1Yn4y13R1ps ja siis see ka http://www.youtube.com/watch?v=Wd-QO0qm1dw&NR=1 :)
    Last edited by veeretas; 10.05.11, 15:13.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #1352
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

      Soojendusharjutuseks sobiks ka allolevas videos demonstreeritud tantsusammud:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Max
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 339

        #1353
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

        Ma võtan siis Coca ja popcorni kaasa :D Saab kinoelamuse :P

        Comment

        • Max
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 339

          #1354
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

          Nonii mehed:D Osad said esimesena kollasekaardi mängus või esimesena värava löödud :D A minu tulemust veel keegi pole ette näidanud vist :D
          Jõudsin sis trennist ja võtsin dressika ära ja ülla ülla oranz mänguvest seljas :D Loodetavasti te seda otsima ei hakanud :D
          Selles panin pika puuga vist teile ära :D

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1355
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

            Väga asjalik trenn oli. Harjutused vs mäng väiksel platsil vs mäng suurel suhe oli täitsa paigas samuti. Platsil oli reaalajas näha, kuidas mehed arenesid. Jõhkralt.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #1356
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

              Mulle meeldis samuti tänane trenn, ilm oli ka väga bueno obv. Vaikselt hakkas söödumängust ka asja saama : )

              Comment

              • jozik
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 437

                #1357
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

                ei tea kas ma peaks kartma hakkama?http://sport.postimees.ee/?id=433824

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #1358
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

                  mis kell neljap trenn on? 8 või 9?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #1359
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

                    Kell 9 peaks olema, jah. Dno miks pealkirjas muudetud pole.

                    Comment

                    • pennu1
                      Jube Noob
                      • Apr 2011
                      • 116

                      #1360
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

                      Algselt postitas jozik Vaata postitust
                      ei tea kas ma peaks kartma hakkama?http://sport.postimees.ee/?id=433824
                      Parem karta,kui kahetseda,nii et võtan aparaadi kaasa neljap. (Y)

                      Comment

                      • veeretas
                        • Apr 2010
                        • 412

                        #1361
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 21.00 @ W kunst, mäng pühap 14.30 @ Kalevi kuns

                        jou,

                        Meeriga siin arutasime ja pakuks ka meie arvates parimat koosseisu:

                        Poolajal võiks siis vahetada rünne/poolkaitse: Pastilaa, Andero, Ilves; Kardplayer jne. Poolikud/rünne peaks pingutama nii, et ninast veri väljas. Ja siis kui enam ei jõua, siis vahetusse!
                        Last edited by veeretas; 11.05.11, 19:31.

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #1362
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 21.00 @ W kunst, mäng pühap 14.30 @ Kalevi kuns

                          Nonii, mind ei olegi vaja. Selge, siis ma ei tulegi kohale. Tegelikult ei saagi tulla. Pean pakkuma rahvale tsirkust ja endale leiba teenima. Aga täistuaks Veeretase ütlust, et meie ründe poole mehed peaksid ka nii rabelema, et vastasel tuleks ninast verd ;-)

                          Jõulisemat mängu

                          Comment

                          • pennu1
                            Jube Noob
                            • Apr 2011
                            • 116

                            #1363
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 21.00 @ W kunst, mäng pühap 14.30 @ Kalevi kuns

                            Muru muretseb siin koguaeg,et mehed ei käi iseseisvalt jooksmas,me Reigoga just käisime,15 mintsa oli poe sulgemiseni/alko müügi lõpuni aega:D KÄIGE IKKA KÕIK REGULAARSELT JOOKSMAS=)

                            Joziks: USALDA MIND !!!

                            Comment

                            • pennu1
                              Jube Noob
                              • Apr 2011
                              • 116

                              #1364
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 21.00 @ W kunst, mäng pühap 14.30 @ Kalevi kuns

                              Meelis ja Reigo Raporteerivad(MRR)

                              Õlu maitseb hästi ja PES läheb aina lihtsamaks! ! ! ! ! !



                              Side lõpp! NB!Kes ise sidet ei lõpeta,see lõppu ei näegi.......(Karksi Nuia)
                              Last edited by pennu1; 11.05.11, 22:41.

                              Comment

                              • pennu1
                                Jube Noob
                                • Apr 2011
                                • 116

                                #1365
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 21.00 @ W kunst, mäng pühap 14.30 @ Kalevi kuns

                                Meelis ja Reigo Raporteerivad(MRR)

                                PES ei olegi enam nii kerge,hakkavad tulema. Tuleb oodata millal hakkavad 0-0 viigid tulema,siis tuleb hakata lõpetama!

                                NB!Mäng vajab palli,mitte nime....(Kohila)

                                Comment

                                Working...