Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.
Nõustun, et see on nõme selles suhtes, et harjumuslikul ajal trenni ei toimu.
Teisest küljest, arvestades seda, et eelmine pühapäev oli kõigest viis mängijat kohal ja seekord turniirile tuleb kümme, ei saa öelda, et turniir mängijatele ei meeldiks. Pigem saaks järeldada hoopiski, et turniiril osalemine on mängijatele tähtsam kui trennis käimine ja seega ei ole siin tegu raha kulutamisega võistlusele vaid hoopis raha otstarbekohase kasutamisega.
Teine põhjus turniiril osalemiseks on saada ülevaade meie mängijate soovist ka teha midagi muud peale trenni, ehk kui paljud saaks/tahaks ka reaalselt enda aega kasutada turniiril osalemiseks. Turniirile kulub rohkem aega kui liigamängule ja seega on turniiril osalemine indikaator meie mängijate liigaküpsuse kohta. Liigamängud ei hakka toimuma iga kord pühapäevaõhtuti kell 19.00. @ Wismari hall ja mängijad peavad sellega juba varakult valmis olema, suutma enda ajagraafikut vastavalt nihutada.
Kolmas turniiri point on reaalsema ülevaate saamine meeskonna tasemest, mis meie nõrkused on, millele tuleks trennis rohkem rõhku panna. Siia alla võib lisada ka meeskonnale vahelduse, sportliku väljakutse pakkumine ja meeskonnavaimu kasvatamine. Sellisena on turniirid vajalikud ka meeskonna võimalikele fännidele info edastamiseks - mis mehed me lõppkokkuvõttes oleme, niisama jutumehed või suudame ka väljakul tegusid teha. Fänne ei lisandu tuimalt trenni tehes, peab fune üritusi ka olema. Sama point kehtib sponsori kohta, kui on mingit tulemust näidata on võistkonda palju parem sponsorile "müüa."
Kokkuvõtteks, jah, turniir võib-olla nõme üksikmängija seisukohast, kellel mis iganes põhjusel ei õnnestu turniirist osa võtta. Teisest küljest on turniirid ja sõpruskohtumised meeskonna hooajaeelses ettevalmistuses alati väga tähtsal kohal ja meeskonna kui terviku seisukohast palju olulisemad kui mõne üksiku mängija mugavus. Üks point aga, mille sellest kriitikast kuulda võtan on see, et edaspidi üritan sõprusmänge ja -turniire ette teatada vähemalt kaks nädalat.
Nõustun, et see on nõme selles suhtes, et harjumuslikul ajal trenni ei toimu.
Teisest küljest, arvestades seda, et eelmine pühapäev oli kõigest viis mängijat kohal ja seekord turniirile tuleb kümme, ei saa öelda, et turniir mängijatele ei meeldiks. Pigem saaks järeldada hoopiski, et turniiril osalemine on mängijatele tähtsam kui trennis käimine ja seega ei ole siin tegu raha kulutamisega võistlusele vaid hoopis raha otstarbekohase kasutamisega.
Teine põhjus turniiril osalemiseks on saada ülevaade meie mängijate soovist ka teha midagi muud peale trenni, ehk kui paljud saaks/tahaks ka reaalselt enda aega kasutada turniiril osalemiseks. Turniirile kulub rohkem aega kui liigamängule ja seega on turniiril osalemine indikaator meie mängijate liigaküpsuse kohta. Liigamängud ei hakka toimuma iga kord pühapäevaõhtuti kell 19.00. @ Wismari hall ja mängijad peavad sellega juba varakult valmis olema, suutma enda ajagraafikut vastavalt nihutada.
Kolmas turniiri point on reaalsema ülevaate saamine meeskonna tasemest, mis meie nõrkused on, millele tuleks trennis rohkem rõhku panna. Siia alla võib lisada ka meeskonnale vahelduse, sportliku väljakutse pakkumine ja meeskonnavaimu kasvatamine. Sellisena on turniirid vajalikud ka meeskonna võimalikele fännidele info edastamiseks - mis mehed me lõppkokkuvõttes oleme, niisama jutumehed või suudame ka väljakul tegusid teha. Fänne ei lisandu tuimalt trenni tehes, peab fune üritusi ka olema. Sama point kehtib sponsori kohta, kui on mingit tulemust näidata on võistkonda palju parem sponsorile "müüa."
Kokkuvõtteks, jah, turniir võib-olla nõme üksikmängija seisukohast, kellel mis iganes põhjusel ei õnnestu turniirist osa võtta. Teisest küljest on turniirid ja sõpruskohtumised meeskonna hooajaeelses ettevalmistuses alati väga tähtsal kohal ja meeskonna kui terviku seisukohast palju olulisemad kui mõne üksiku mängija mugavus. Üks point aga, mille sellest kriitikast kuulda võtan on see, et edaspidi üritan sõprusmänge ja -turniire ette teatada vähemalt kaks nädalat.
Comment