***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #616
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Nõustun, et see on nõme selles suhtes, et harjumuslikul ajal trenni ei toimu.

    Teisest küljest, arvestades seda, et eelmine pühapäev oli kõigest viis mängijat kohal ja seekord turniirile tuleb kümme, ei saa öelda, et turniir mängijatele ei meeldiks. Pigem saaks järeldada hoopiski, et turniiril osalemine on mängijatele tähtsam kui trennis käimine ja seega ei ole siin tegu raha kulutamisega võistlusele vaid hoopis raha otstarbekohase kasutamisega.

    Teine põhjus turniiril osalemiseks on saada ülevaade meie mängijate soovist ka teha midagi muud peale trenni, ehk kui paljud saaks/tahaks ka reaalselt enda aega kasutada turniiril osalemiseks. Turniirile kulub rohkem aega kui liigamängule ja seega on turniiril osalemine indikaator meie mängijate liigaküpsuse kohta. Liigamängud ei hakka toimuma iga kord pühapäevaõhtuti kell 19.00. @ Wismari hall ja mängijad peavad sellega juba varakult valmis olema, suutma enda ajagraafikut vastavalt nihutada.

    Kolmas turniiri point on reaalsema ülevaate saamine meeskonna tasemest, mis meie nõrkused on, millele tuleks trennis rohkem rõhku panna. Siia alla võib lisada ka meeskonnale vahelduse, sportliku väljakutse pakkumine ja meeskonnavaimu kasvatamine. Sellisena on turniirid vajalikud ka meeskonna võimalikele fännidele info edastamiseks - mis mehed me lõppkokkuvõttes oleme, niisama jutumehed või suudame ka väljakul tegusid teha. Fänne ei lisandu tuimalt trenni tehes, peab fune üritusi ka olema. Sama point kehtib sponsori kohta, kui on mingit tulemust näidata on võistkonda palju parem sponsorile "müüa."

    Kokkuvõtteks, jah, turniir võib-olla nõme üksikmängija seisukohast, kellel mis iganes põhjusel ei õnnestu turniirist osa võtta. Teisest küljest on turniirid ja sõpruskohtumised meeskonna hooajaeelses ettevalmistuses alati väga tähtsal kohal ja meeskonna kui terviku seisukohast palju olulisemad kui mõne üksiku mängija mugavus. Üks point aga, mille sellest kriitikast kuulda võtan on see, et edaspidi üritan sõprusmänge ja -turniire ette teatada vähemalt kaks nädalat.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #617
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

      jep. nõus suga täiesti. hea et minu pointist aru ka saad.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #618
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

        Eks peab ikka proovima kõigi seisukohast aru saada. Ma ei ütle kaugeltki, et mul see iga kord õnnestuks, aga tavaliselt ikka üritan jah. Kõigi soovidele vastu tulemine on kahjuks juba ulme valdkonda jääv teema.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #619
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

          Arvestades, et meil kindlate liigameeste nimekirjas on 15 inimest ja varasemalt olid andnud nõusoleku veel liigas osaleda ka mängijad the_meer, soouni (v.a. suvi) ja Sander (osaliselt, samuti v.a. suvi), siis otsustasin ikka liigasse mineku kasuks. Panin sponsorluse taotluse OO'le teele. Midagi roosilist praegu kaugeltki ei ole, aga on koht kust edasi liikuda. Arvestades, et oleme vähem kui kolme kuuga niigi kaugele jõudnud, olen täiesti veendunud, et teeme liigaunistuse teoks!

          Ühtlasi tänasin Käsperit pingutuse eest Starsi meile sponsoriks saada. (pooleldi irooniaga)

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #620
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

            Üks turniir märtsis Põlvas. Lihtsalt mõtlemisaineks. Kas oleks huvi sellise turniiri vastu?

            Comment

            • ErikT
              Julm Donk
              • Mar 2009
              • 50

              #621
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

              Põlvaturniiril osalemine minul saab otsustavaks see palju see pull kokku läheb.Ööbimine jne.
              Aga muidu osalen hea meelega turniiridel ja mängudel.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #622
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

                põlva turniiri kohta - see oleks pull. nende spordibaas on lahe koht ka. seal läheb aint joomaks ära :(.
                ei tea kas olen siis eestis või ei, kui olen, võiks osaleda.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Max
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2010
                  • 339

                  #623
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

                  Pühapäev olen 99,9% tulija nüüd :D igaksjuhuks jätsin 0,01 varuks aga arvan et pole vaja seda :D

                  Comment

                  • ErikT
                    Julm Donk
                    • Mar 2009
                    • 50

                    #624
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

                    Kas sinna fänne ka mahub?
                    Mul mingi kolm-neli sõpra tuleks vaatama.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #625
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

                      Algselt postitas ErikT Vaata postitust
                      Kas sinna fänne ka mahub?
                      Mul mingi kolm-neli sõpra tuleks vaatama.
                      Mäletan, et Ilves, kes nende eelmisel üritusel osales ütles midagi sellist: see saal jäi eelmisel turniiril viie võistkonna ja nende pealtvaatajate jaokski kitsaks. Üldiselt jah väga kiita ei ole pealtvaatamisvõimalustega väiksemates saalides, ega Wismarissegi ei mahuks eriti. Ma ei ütle kindlasti, et nad tulla ei või, lihtsalt, et ebamugav saab olema.

                      Korra veelkord üle, mis homme kaasa võtta: must või vähemalt tume särk, tavalised ujumispüksid, kui tahad ujuda (shotsid keelatud) ja kui kellelgi võimalus on, siis ka digikaamera. Oleks hea, kui me saaks enda Facebooki lehele mõned pildid endast. Ma ise võtan vestid ja kindad.

                      Muide, SK augur, üks meie grupist, on nende Twitteri järgi Eesti meister Saalihokis ja saalijalkas teine! FC absoluut pidi ka veidi tugevam olema. Läheb andmiseks! Lähme ikka võitlema ja karikatele mängima!

                      Põlva turniiri kohta, seal osalemine sõltub meie finantsolukorrast ja ka mängijate võimalustest. Jätaks otsustamise kuhugi veebruari esimesse poolde, siis on sponsoriga olukord selgem.

                      Lõpetuseks üks teine teema kah, mis staadioni liiga jaoks võtame? Meie liigaga liitumine hetkel 100% kindel veel ei ole, ootame sponsori vastust, aga peab juba mõtlema sel teemal hakkama. Wismari oma on vanakooli kunstikas, vähemalt 5-6 aastat tagasi kui viimati seal mängisin, siis olid asjalood nii. Ühest küljest saaks seal küllaltki odavalt, nii €80-90 eest mängu ära pidada. Teisest küljest on seal vigastused küllaltki kerged tulema. Samas Tallinnas taskukohaseid muruväljakuid vist enam ei olegi: Tivoli/ETK staadion on ammu läinud, Kalevi varu on kunst nüüd, Rannavärava kohta ei leidunud netist mingit infot. A le Coq'i Sportland Arena ja kunst jäävad väga tõenäoliselt kalliks hindadega vastavalt €160 ja €130. Kalevi kunsti kohta hinnainfo puudus netis. Oleks hea, kui keegi veel mõnda staadioni välja pakuks, võiks jääda siiski võimalikult mugavasse piirkonda, päris linna piiril ka ei tahaks.

                      Edit: A le Coq'i varustaadionide hinnad olid ühekordsete jalkakohtumiste jaoks, liigamängudeks on need eraldi kokkuleppel. Arvata võib, et liiga jaoks hinnad pigem odavamad ei ole
                      Last edited by muruntau; 15.01.11, 08:35.

                      Comment

                      • Max
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2010
                        • 339

                        #626
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

                        Pealtvaatajate ja satside jaoks on mõeldud üks äär ainult. Teises ääres peaks seinani mäng käima. See äär on umbes 1,5 m lai vb. Eelmine kord oli ka vaatajaid seal. Usun et kõik ikka ei hakka seal saalis ootama ja vaatama. Iseasi kuidas istumisega lood seal, Paar pikka pinki on ja äärele saab ka istuda. Pigem alguses kohe ei ole nii palju rahvast et mahutab vast ära.

                        Comment

                        • Max
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 339

                          #627
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

                          A le Coq'i kunst, kui bronnida ette liigamängudeks, usun et ei tuleks nii kallis. Aga pole kindel. Julgeks pakkuda sinna 100 kanti. Pigem kui ette broneerid mitu tk ja veel pühapäeval see et sis võib olla lootus mõistlik pakkumine. Teineasi on see et kas soovime mänge ja trenne samas kohas pidada?

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #628
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

                            Samas kohas oleks parem jah. Nii on ka lootust paremale pakkumisele. Peab uurima Alecoqi hindu. Homse turniiri kohta infot:

                            Comment

                            • ErikT
                              Julm Donk
                              • Mar 2009
                              • 50

                              #629
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

                              Nagu ma sealt välja loen siis FC Absoluut ei osale ja nende asemel siis meie vastasteks Nõmme Kalju III .
                              Aga anname siis homme endast maksimumi!!

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #630
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

                                Igaks juhuks panen taaskord enda numbri: 58 172 118. Homme kütame sauna!

                                Comment

                                Working...