***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #376
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45

    Kandsin täna üle vahepeal kogutud ühekorra maksed ja praeguse seisuga on minu käes trenni liitumistasude raha 400 EEK, millest 25 võlgnen veel pastilaale vestide eest.

    Supsti, kui tihti plaanid käima hakata? Tore, et uusi nägusid ka vahest tuleb, võiks muidugi veelgi rohkem olla.

    Pastilaa, kogu seekord ise ühekorra pileteid? Senised näod on kõik kas maksnud või maksavad (makske ka, olge nii nunnud), ainult uutelt nägudelt on vaja küsida. Kui uued plaanivad hakata regulaarselt käima, siis pole vaja ühe korra raha maksta, aga ma tahaks sellisel juhul teada nende kasutajanimesid. Edit: küsima peab ka obv paar korda käinutelt.
    Last edited by muruntau; 23.11.10, 15:17.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #377
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45

      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
      Pastilaa, kogu seekord ise ühekorra pileteid? Senised näod on kõik kas maksnud või maksavad, ainult uutelt nägudelt on vaja küsida. Kui uued plaanivad hakata regulaarselt käima, siis pole vaja ühe korra raha maksta, aga ma tahaks sellisel juhul teada nende kasutajanimesid.
      OK. Pommin välja!

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #378
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45

        Mängult tagasi. Väga rahul. Seltskond täpselt paras, saab mängitud küll. Plaan on siis nii kuu aega mängimas käia, kannan hommikul rahad üle. Hetkel olen läbi nagu lätiraha, mis sest et ma enamuse ajast väravas olin.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #379
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45

          Jalad terved ikka?


          Väga mõnus oli ja üle pika aja käia saalis.

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #380
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45

            Täitsa terved. Täiesti pekkis, mis fiilingu ikka spordist saab. Praegu istun diivani peal ja tunnen, kuidas soojad vood üle kere lasevad. Lihased parajalt haiged, pigem lausa mõnusalt haiged. Lisaks tänan veeretasi, kes mind autoga koju ära viskas. Järgmise korrani.

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #381
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00

              klge jalkavennad - kus esmaspäeval real-barca mängu näeb?

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #382
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00

                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                klge jalkavennad - kus esmaspäeval real-barca mängu näeb?
                Hiiu pubis kindlasti, Nõmme pubis kui ilusti paluda, Nimegas kindlasti. Eeldusel, et ma jälle nimesid segi ei aja, aga no see Patricku pool teed ja ühest on vahepeal Tonic tehtud. Mujal kohtades ma ei ole hiljuti käinud vaatamas. Alati tasuks esmaspäeva hommikul/lõunal muidugi üle helistada.

                Comment

                • $$$
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1072

                  #383
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Hiiu pubis kindlasti, Nõmme pubis kui ilusti paluda, Nimegas kindlasti. Eeldusel, et ma jälle nimesid segi ei aja, aga no see Patricku pool teed ja ühest on vahepeal Tonic tehtud. Mujal kohtades ma ei ole hiljuti käinud vaatamas. Alati tasuks esmaspäeva hommikul/lõunal muidugi üle helistada.
                  Nimeta on see, kus jalkat näitab ;D .

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #384
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00

                    Vaatamine on mõttetu, ise mängimine on õige asi. Tulge trenni!

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #385
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00

                      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                      Vaatamine on ka tore, aga ise mängimine on õige asi. Tulge trenni!
                      FYP

                      P.S. Minu meelest pikk ja teised, kes käega palli silitamas käivad, võiksid ka tulla. Pallile tuleb ikka jalaga anda - käega võib tisse mudida!

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #386
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00

                        :)
                        vaatab, äkki tõesti liitun detsembris kui kossuhuvilisi nii vähe on.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #387
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          P.S. Pallile tuleb ikka jalaga anda - käega võib tisse mudida!
                          Just, palli tuleb karistada nagu Kristjan Laas karistas HU bum'e.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #388
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            :)
                            vaatab, äkki tõesti liitun detsembris kui kossuhuvilisi nii vähe on.
                            solid post

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #389
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00

                              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                              klge jalkavennad - kus esmaspäeval real-barca mängu näeb?
                              Lost Continentis näitab ka kindlasti.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #390
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00

                                Täna on plaan lihtne. Löön puuri palle täis ja ise ei lase ühtegi sisse.

                                Comment

                                Working...