***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #331
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    irw...

    Täna ei hakkanud sinna ägisema minema. Terve päev värisenud huh. Nüüd parem vähemalt.

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #332
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

      Niii me lõime selle kollli jah eelmine trenn. Paistab et hakkab täitsa looma see värk. 6vs6 täna siis ja vastas meeskonnal oli vapsee hispaanlane sisse ostetud. Asi võtab jumet juba.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #333
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

        Algselt postitas soouni Vaata postitust
        Niii me lõime selle kollli jah eelmine trenn. Paistab et hakkab täitsa looma see värk. 6vs6 täna siis ja vastas meeskonnal oli vapsee hispaanlane sisse ostetud. Asi võtab jumet juba.
        Nii on. Leiaks veel neegri kuskilt...

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #334
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

          Tellime ebayst? võtame siis ühe kili ka juba, saab postikulud alla.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #335
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

            Trennis leidis kerget poolehoidu idee, et võiks korra kuus teha ühise väljaskäimise. See võiks hakata toimuma iga kuu kolmandal neljapäeval, st esimene oleks juba see neljapäev. Seekord on algusaeg 21.00. @ Pärnu maantee Patrick, 18.11.2010. . Ise olen kindlalt kohal ja andke teada, kes veel tulevad!

            Pastilaa pakkus välja ka idee, et võiks korra kuus saunas käia peale trenni. Minu arust iseenesest äge idee ja võiks kuu-kahe pärast traditsiooniks küll saada? Selleks peaks võistkonna eelarve veidi paranema, siis saaks midagi ka trenni arvele ehk panna. Ühisüritusi võiks vahest ikka olla.

            Aidake meelde tuletada, kes teist seekord liitumistasu maksid. Liitumistasu kogusin kokku nelja inimese käest, st 600 krooni. Kindlasti maksid Vsiu, nikitheone ja Jaagup17, aga ma ei ole neljanda suhtes kindel, kas see oli fyte või pastilaa kursavend (kes tuli koos hispaanlasega), mulle endale tundub, et see oli pigem pastilaa kursavend, aga paluks fyte'l üle kinnitada. Kogusin ka ühe ühekorra tasu (hispaanlaselt), ülejäänud lubasid hakata kuu- või poole kuu tasu maksma tasuma. Vabandan selle väikse segaduse pärast, uued näod ja nimed ei taha nii kiiresti meelde jääda. Ahjaa, eelmisel korral kogutud 305 eeku on ka trenni arvele kantud.

            Sry pastilaa, et unustasin sulle vestide eest anda, järgmine kord!

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #336
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

              ülinuts trenn oli
              ma see neljapäev ei saa kahjuks tulla
              otsustasin täna suitsetamise maha jätta
              sauna lähme 100%
              kahju pastilaast, et ta järgmine kord hakkab saama :/
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #337
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                jptvujumat, nooremad lippavad nagu noored hirved. ei jõua ikka sammu pidada ja mitu korda oli okse maitse suus. polnud 3-4 a jalgpalli sees mänginud ka.
                tase tundub ka ühtlaselt hea, paar heledamat pärli ka sisse aga nendega saab ka hakkama, kahe-kolmekesi :)
                väga viis ja võibolla tulen teisp ka, pühap tahaks kindlasti platsis olla........

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #338
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                  Mina olin see,kes eile ka selle liitumistasu maksis(150eeku).Btw olen see,kes eile enamus ajast väravas oli ning palle sealt välja noppis:d

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #339
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                    Muidugi, the_meer. Vabandan. Nüüd on selge, Vsiu, niki, jaagup17 ja sina.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #340
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                      maksin selle kuumaksu ka ära. täna tulen ka
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • soouni
                        Grinder
                        • Jul 2010
                        • 771

                        #341
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                        Tubli poiss, võid kapist kommi võtta nüüd.

                        Ma ka täna platsis

                        Comment

                        • vilkar
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1290

                          #342
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                          Terv

                          Oleks ka huvitatud , arvatavasti detsembrist ühinen.

                          Põhimõetliselt lendan live trenni päevaks ja kohapeal tasun, nagu aru olen saanud.


                          parimat,

                          Vilkar

                          Comment

                          • soouni
                            Grinder
                            • Jul 2010
                            • 771

                            #343
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                            Pokkeriprod meistriliiga 12 mäng lõppes viigiga. Mehi viibis platsil 10 ning kerge ühe meeskonna domineerimisel mäng toimus. Meeskonnad ei mõistnud isegi vaheaega teha vaid kerge joogipaus ning teinepoolaeg läks edasi juba 0:0-st ning jäi õnnneliku viiki kuna väravaht kergelt eksis.

                            PLus toimus ajalooline sündmus kui mängu keskel otsustas väravaht mängu sekkuda ning lüüa värava. Seega esimene värav selles liigas väravavahi poolt.

                            Super mäng.

                            2:2

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #344
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Neljapäeval tutvumisõhtu Suur-Karja Patrickus kell 21.00

                              Neljapäeval teeme esimese ühise väljaskäimise, tutvumisõhtu. Algus 21.00. ja koht on siiski Suur-Karja Patrick. Otsustasime pärast trenni selle kasuks, sest seal on teisel korrusel eraldi ruum, mida üritaks selleks ürituseks kasutada. Oodatud on ka trenniga mitte seotud foorumiliikmed.

                              Kindad on kohale jõudnud, homme käin järel. Pühapäeval ei pea enam väravas nutma hakkama.

                              Korjasin ühe 1x pileti, Styvenilt (uus nägu vestideta võistkonnast).
                              Last edited by muruntau; 17.11.10, 00:14.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #345
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Neljapäeval tutvumisõhtu Suur-Karja Patrickus kell 21.00

                                nuts värk. üritan neljapäeval tulla, küll aga hilinen.
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...