Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.
irw...
Täna ei hakkanud sinna ägisema minema. Terve päev värisenud huh. Nüüd parem vähemalt.
irw...
Täna ei hakkanud sinna ägisema minema. Terve päev värisenud huh. Nüüd parem vähemalt.
Comment