***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #241
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Ok, teeme poole kuumakse variandi ka, aga 200 eegu asemel on selle hind 250. Selleks, et liiga paljud täiskuu asemel ei üritaks poolt kuud maksta, mis sunniks uuesti kuutasu suurust üle(s) hindama.

    Ühekorra tasudega mina jamada ei viitsi. Kogu see meeldejätmine+arveldamine on natuke liiga palju jamamist, võiksime juba sinnamaani jõuda, et kõik läheb autopiloodil sujuvalt. Võistkonnale ei ole ka see kasulik, kui mingid tüübid käivad kohal nagu kuuvarjutus. Kui inimene tahab korra kuus end liigutada, siis mingu jooksma või jõukasse. Pealegi, poole kuu tasu tasub end ära juba kahe ja poole korraga ja alla selle pole nagu väga mõtet trennis käia ka.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #242
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

      Kuni polli kustutada ja muuta mina vähemalt ei saa, siis tuleks vanakooli meetod appi võtta ja teatan, et homme olen kohal + 1 sõber lubas uue tulijana tulla.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #243
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

        Arve on nüüd olemas, kasutame Pokkeriprode MTÜ arvet. Seoses sellega ei tule liitumistasu 150 eeku kanda arvele, vaid tasuda trennis sulas, sest MTÜ arvet kontrollib maksuamet iga aasta ja sinna ei saa väga suvalisi makseid peale lasta.

        Arve on siis: POKKERIPROD TURNIIRIPOKKERI KLUBI
        221048030044
        Selgitus: Pokkeriprod jalgpalli osavõtumaks ja kasutajanimi

        Teeme ikka nii, et ei jää munema arvete tasumisega! Ise kannan ka tänase päeva jooksul.

        Ja mina koos vähemalt ühe sõbraga olen homme tulemas, neli siis kindel praegu, andke veel teada.

        Comment

        • veeretas
          • Apr 2010
          • 412

          #244
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

          ise kohal ja sõber mõtleb veel.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #245
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

            Ühe sõbra sain veel nõusse. Vähemalt esialgu tundub nii.

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #246
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

              jo ma ka trennis homme, sounds cool, ma htekl rott mingipöev teen üle kande. soovitan uurida seda värki, et mis kuidas maksuametiga jama ei tule nende trenni rahade kogumisega.

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #247
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                Võistkonnale ei ole ka see kasulik, kui mingid tüübid käivad kohal nagu kuuvarjutus. Kui inimene tahab korra kuus end liigutada, siis mingu jooksma või jõukasse.
                Mis VÕISTKOND teil siis koos on juba? Ja korra kuus liigutamisest pole keegi rääkinudki. Pigem korra kuus tuttavate nägudega jalkat mängida ja 10x mujal näiteks...aga noh vahet pole. Mis seal siis ikka.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #248
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                  Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                  Mis VÕISTKOND teil siis koos on juba? Ja korra kuus liigutamisest pole keegi rääkinudki. Pigem korra kuus tuttavate nägudega jalkat mängida ja 10x mujal näiteks...aga noh vahet pole. Mis seal siis ikka.
                  Veel ei olegi, aga see on kaugem eesmärk küll, koos liigasse minek. Liiga aga pole võimalik, kui pool trennist on korra kuus käijad. Sellepärast ka trennitasude süsteem vastavalt soosib regulaarsemat käimist.

                  Probleem praegu ongi regulaarsete käijate vähesuses, üritame neid hetkel juurde sebida. Kui trenni eelarve kokkusaamisega probleeme enam ei esine, siis võib tegelikult ühekorra pileti laiemalt kasutusse võtta. Praegu aga jääb süsteem, et esimene kord saab ainult ühekorra piletit ja pärast kuumakset. Loodetavasti on see ainult alguse asi.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #249
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                    Saan aru, et täna 6 tulijat kindlalt. Hetke seisuga peaks ka teine sõber ikka tulema - seega 7.

                    Edit: kuumakse tasutud
                    Last edited by pastilaa; 02.11.10, 10:10.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #250
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                      Vähemalt 1 mees võiks veel endas jõudu leida ja kohale tulla. 4vs4 >>>>>>> 4vs3 :) !

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #251
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                        kuda teid seal tlnas nii vähe trennides käib :O

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #252
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          kuda teid seal tlnas nii vähe trennides käib :O
                          See küsimus huvitab mind ennast ka Loodetavasti ei minu algusele omaselt veidi rabe asjade korraldamine selle põhjuseks.

                          Seekord tuleb kaks minu sõpra, kes hakkavad ka regulaarselt käima (70% või rohkem trenne), ehk 4vs4 on olemas.

                          Edit: Kui vähese huvi põhjus on asjade korraldusega seotud, siis andke aga soovitusi, mida paremini teha, arutame omavahel asjad läbi ja küll korraldus ka paremaks läheb. Vbla olen tõesti liiga palju oma tahtmist peale surunud, öelge aga julgelt, kui teile midagi ei sobi. Meie eesmärk on siiski, et võimalikult palju foorumiga seotud inimesi trennis käiks.
                          Last edited by muruntau; 02.11.10, 16:09.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #253
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                            Ühekorra piletite ärajätmine oli ikkagi viga, ma arvan. Teeme siis ühekorra piletid ka ja hinnaks alates tänasest 85 eeku. Nüüd on püsikäijaid juba olemas ja eelarve näeb parem välja. Novembri kuu jooksul vaatab üle, kuidas süsteem toimib ja vajadusel muudab hinda.

                            Aga rahade kogujat võiks vahetada ka mingi aja tagant, äkki, Pastilaa, oled nõus ka vahest ise koguma?

                            Ja paar inimest võiks väljastpoolt foorumit ka veel juurde tulla, et eelarve oleks tervem ja oleks vähemalt 5vs5 iga kord olemas. Kui kellelgi on jalgpallist huvitet sõpru, siis kutsuge.

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #254
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Vähemalt 1 mees võiks veel endas jõudu leida ja kohale tulla. 4vs4 >>>>>>> 4vs3 :) !
                              Davai vigastuspausi lõpul olev raunsz lendab ka kohale. Olugi, et kell 8 homme on suur töö ja eile sai viina võetud ning terve päev unine oldud. :)

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #255
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                                Helistasin sõbrad üle, seega 9 meest peaks täna tulema vähemalt.

                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                                Aga rahade kogujat võiks vahetada ka mingi aja tagant, äkki, Pastilaa, oled nõus ka vahest ise koguma?
                                Kui sind pole vms, võin olla varukoguja. Aga üldiselt on kindlasti finantsasjades parem, kui üks mees oma selga võetud risti edasi kannab. Vastasel korral on segadus ja puuduvad summad etc garanteeritud. Treener-raamatupidaja-inkassaator Muruntau 4 the win!

                                Muus korralduslikkus osas (varustuse hankimine, aegade otsimine etc) olen olemas kui miskit vaja.

                                Comment

                                Working...