Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall
Ok, teeme poole kuumakse variandi ka, aga 200 eegu asemel on selle hind 250. Selleks, et liiga paljud täiskuu asemel ei üritaks poolt kuud maksta, mis sunniks uuesti kuutasu suurust üle(s) hindama.
Ühekorra tasudega mina jamada ei viitsi. Kogu see meeldejätmine+arveldamine on natuke liiga palju jamamist, võiksime juba sinnamaani jõuda, et kõik läheb autopiloodil sujuvalt. Võistkonnale ei ole ka see kasulik, kui mingid tüübid käivad kohal nagu kuuvarjutus. Kui inimene tahab korra kuus end liigutada, siis mingu jooksma või jõukasse. Pealegi, poole kuu tasu tasub end ära juba kahe ja poole korraga ja alla selle pole nagu väga mõtet trennis käia ka.
Ok, teeme poole kuumakse variandi ka, aga 200 eegu asemel on selle hind 250. Selleks, et liiga paljud täiskuu asemel ei üritaks poolt kuud maksta, mis sunniks uuesti kuutasu suurust üle(s) hindama.
Ühekorra tasudega mina jamada ei viitsi. Kogu see meeldejätmine+arveldamine on natuke liiga palju jamamist, võiksime juba sinnamaani jõuda, et kõik läheb autopiloodil sujuvalt. Võistkonnale ei ole ka see kasulik, kui mingid tüübid käivad kohal nagu kuuvarjutus. Kui inimene tahab korra kuus end liigutada, siis mingu jooksma või jõukasse. Pealegi, poole kuu tasu tasub end ära juba kahe ja poole korraga ja alla selle pole nagu väga mõtet trennis käia ka.
TC
Loodetavasti ei minu algusele omaselt veidi rabe asjade korraldamine selle põhjuseks.
Comment