Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.
Pole erilist pointi, arvestades praegust trenniskäijate arvu. Erandit võiks kaaluda vaid juhul, kui inimene on kellegi vana olija hea sõber vm, see vähendaks ka potentsiaalseid probleeme trennitasu maksmata jätmisega jne.
Algselt postitas muruntau
Vaata postitust
Comment