***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #4261
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    See uus mängija tahab meiega trenni teha kevadeni, kuni tal oma pundiga rahvaliiga jälle pihta hakkab, seni nad ei liiguta. See oli ka üks põhjustest, miks selle klubi tulevikku puudutava teema tegin. Kas meil on ikka mõtet liitumiskavatsuseta mängijaid trenni juurde võtta?
    Pole erilist pointi, arvestades praegust trenniskäijate arvu. Erandit võiks kaaluda vaid juhul, kui inimene on kellegi vana olija hea sõber vm, see vähendaks ka potentsiaalseid probleeme trennitasu maksmata jätmisega jne.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #4262
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

      Jah. Kui sa ei ole ikkagi pokkerimängija, kellegi trennis käija hea sõber ja meie klubi ei kuulu absoluutselt su tuleviku plaanidesse, siis tõesti pole mõtet päris võõraid küll võtta.

      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
      PS Lauri sinu võhmatrenni idee teises teemas on ka juba kaalumisel lisamaks uue hooaja treeningplaani.
      Väga hea.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4263
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

        täna trenni ei tule - super kalailm ja kalale minek. pühapäeval mängul näeme.

        Comment

        • The_Meer
          Grinder
          • Apr 2010
          • 765

          #4264
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

          Kuna siin tõsine diskussion viimasel ajal meie idenditeedi yle, siis mainin, et pole viimasel ajal trenni jõudnud, kuna kodus remont hetkel käsil ning tagatipuks olen terve selle nädala kerges palavikus ka olnud. Järgmisest nädalast yritan uuesti regulaarselt trennides käima hakata.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #4265
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

            Täna oli seevastu 9 inimest ainult, polnud väga viga samas. Tegime väiksel alal torbikutest väravatega.

            Comment

            • Viiidrik
              Jube Noob
              • Dec 2009
              • 128

              #4266
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

              Mis väljakutel te muidu trenni teete? Kunstmuru? Et milliste putsadega parem on?

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #4267
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                Wismari staadionil. Kunstmuru ikka. Samas seal seda kummi on päris palju ka, saab ka muruputsadega mängida.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #4268
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                  6 nupuga putsadega ei saa eriti, aga muud murukad peaksid toimuma.

                  Comment

                  • sm0ntaan
                    Jube Noob
                    • Jan 2010
                    • 174

                    #4269
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                    suutsin jälle haigeks jääda. Tundub et järgmine nädal ka ei jõua. tramaivõi

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #4270
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                      Nii sisehooaja treeningväljakud on sisuliselt paigas (alates novembrist). Lisaks Männikule pakkus Pras meile Kotka halli teist poolt. Kohal olid mina, Pumper, kapten (veeretas) ja Müür (kes ainsana oli vist kõhkleval seisukohal).

                      Esialgse plaani järgi hakkaks olema nii:

                      Kolmapäeviti - 20:30, Männiku hall.
                      Pühapäeviti - 16:00, Kotka sisehall.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #4271
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                        Super! Kotka pole just suuruse osas kiita, aga 148% ikka parem, kui see Wismari liuväli ja asotsiaalsed pesemistingimused.

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #4272
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                          Väga hea uudis :)

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #4273
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                            Muru-l midagi otseselt vastu pole (va transport), sest Kotkas tingimused super ja hinnas on ta ka ainult natukene kallim kui Wismari, mis ei ole võrreldavad kohadki. Täna peaks siis teada saama, kas saame selle Kotka koha.

                            Comment

                            • Max
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2010
                              • 339

                              #4274
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                              Kas need kellele pühapäev kuidagi ei sobi ehk 1 trenn nädalas, hakkab ka olema erinev summa?

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #4275
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                                Algselt postitas Max Vaata postitust
                                Kas need kellele pühapäev kuidagi ei sobi ehk 1 trenn nädalas, hakkab ka olema erinev summa?
                                20€.

                                Comment

                                Working...