***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #3571
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    No ma ei tea, kas 2x nädalas jalkat just eriline koormus oleks :D.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #3572
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

      Peab mõtlema, muru plaanis hooaja avaüritust tiimiga, äkki teeme midagi sportlikku ndlv.

      Comment

      • Max
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 339

        #3573
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

        Köha ja nohutõttu jäi trenn vahele eile; üleeile sai ka väikse nõrkuse ja kõhumuredega mäng üle elatyd :P
        Kuidas Kus ja Mis kell tulevased trennid olema hakkavad? Teisipäeviti hetkel trenni ei ole?

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #3574
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

          Märtsi trennid:

          6.03, 13.03 - 20:45, Wismari hall. Teisipäeviti.
          4.03, 11.03, 18.03, 25.03 - 20:00 Männiku kunstmuru hall. Pühapäeviti.
          15.03, 22.03, 29.03 - 19:00 Lasnamäe SPK kunstmuru väljak. Neljapäeviti.

          Lisaks siis sõprusmänud.

          10.03 16:00-18:00 : FCF Järva-Jaani SK - Lasnamäe KJH kunstmuruväljak, Punase 45.
          17.03 16:00-18:00 : FC Eston Villa
          24.03 14:00-16:00 : Drink baari (aeg kinnitamisel)

          Lasnamäe SPK kunstmuruväljak - Peterburi tee 15

          Tegin pealkirjas ka muudatuse.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #3575
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

            Järgmist nädalat silmas pidadades, kus meil on terve nädala peale ainult üks trenn. SPK-l on 27.03.2012 on 1/2 väljaku kella 18.00 kuni 19.30 . Mis arvate ? Mis Pumper arvab ?
            Last edited by inward; 19.03.12, 08:20.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #3576
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

              Tundub ok aeg teisipäeval. Samuti anna infot ka aprilli kohta, mis on varsti käes.

              Peaks arutama ka ideed teha mingid talgud või mingi muu ühisürituse 31. märtsil pakuks, kuna siis mängu pole. Äkki on ideid mida teha? Minu mõtted liikusid liinil, et kui kellelgi abivajajal mingit suuremat tööd vaja teha siis saaks kambaga aitama minna, kui abivajajaid pole, siis võib kellelegi teisele mingitel töödel abiks olla ja sinna töö juurde intsalliks mingi söömingu jne.

              Palun ideid ja võibolla on mõnel juba valmis üritus pakkuda?

              Comment

              • jozik
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 437

                #3577
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                Kui tahta mingit meedia kajastust taha saada, siis oleks vist parim võimalus, et linnaosadesse minna ja uurida sealsetest sots ametitest kas on mingeid vanureid kellel oleks abi vaja. Võtke või KalevCramo pr trikk, kus meeskond aitas vanal inimesel küttepuid saada ja ära laduda. Või siis mingi üritus korraldada lastekoduga kahasse, Niki oskaks sellist asja paremini juhendada.......

                ideel on jumet =)

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #3578
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                  31. märts mulle endale ei sobi, aga kui huvi siukse ürituse vastu on, siis võib midagi orgunnida ikka.
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #3579
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                    Okei, järgmine nädal on siis samuti 2x trenni nädalas.

                    Teisipäeval 18:00-19:30- 27.03 - SPK.

                    Neljapäeval 19:00-20:30 - 29.03 - SPK.
                    Last edited by inward; 19.03.12, 14:06.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #3580
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                      teisipäevane aeg on küll nõme :(
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #3581
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                        See on ühekordne, arvestades kui palju meid trennis käib viimasel ajal, siis probleemi ei tohiks tulla.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #3582
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                          Lauri pane trennidele kuupäevad ka taha, muidu on sellel nädalal teisipäeval juba poisid kohal.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #3583
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                            aa ok, selge
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • afro_siil
                              Julm Donk
                              • Oct 2011
                              • 78

                              #3584
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                              Käisin liidu kontoris mängijakaartide asja ajamas ning sain teada, et sellel hooajal polegi enam mängijakaarte.

                              Küll aga kõik, kes kusagilt teistest klubidest tulnud, peaks üleminekuloa saama endiselt klubilt (nagu mina...)

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #3585
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                                millal teil liiga- ja karikamängud hakkavad?

                                Comment

                                Working...