Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00
Ei teadnud, et see kontor juba 17:00st kinni pannakse, peale kooli pole jõudnud kahjuks, vahepeal kimbutas kole haigus ka... Homme saan varem ära, siis lähen käin läbi, ajan asjad joonde ja pühapäevasel mängul olen arvatavasti olemas!
Algselt postitas inward
Vaata postitust
Comment