***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • afro_siil
    Julm Donk
    • Oct 2011
    • 78

    #3751
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Jah. Henri, sa oma litsentsi jms said korda ning kas mängule tuled ?
    Ei teadnud, et see kontor juba 17:00st kinni pannakse, peale kooli pole jõudnud kahjuks, vahepeal kimbutas kole haigus ka... Homme saan varem ära, siis lähen käin läbi, ajan asjad joonde ja pühapäevasel mängul olen arvatavasti olemas!

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #3752
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

      kelle eest maksab K. VIHMARU?
      Hetkel paistab, et maksmata on:
      veebruar:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      märts:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      aprill:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      andke teada, kui mingi viga on kuskil sees ;P
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #3753
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

        K. Vihmaru maksab iseenda eest.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #3754
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

          ok, lihtsalt teda ei olnud pumperi poolt antud nimekirjas :(
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • ger77
            Julm Donk
            • Jan 2012
            • 52

            #3755
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

            Mul veeb. kuu makstud, tõin palli trenni 45 eurot, märtsis maksin 15 juurde, see teeb kahe kuu peale 60 eurot laekumist:)

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #3756
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

              ok ty, muudan ära
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • TrvP
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2012
                • 409

                #3757
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                kelle eest maksab K. VIHMARU?
                Kaspar maksab jh enda eest, foorumis nime all "kasparov".

                Comment

                • Max
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2010
                  • 339

                  #3758
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                  05.03.2012 - FC Pokkeriprod osavõtumaks (Liigatasu + 2kuu sümboolne summa) 2 kuu sümboolne summa jaanuari ja veebruari eest kui ma trennis vigastyse pärast ei käinud.
                  18.03.2012 - märtsi kuumakse tasutud

                  Ehk märts peaks siiski makstud olema, viska pilk korra peale kas 18 märtsi paiku on ülekanne olnud

                  Comment

                  • veeretas
                    • Apr 2010
                    • 412

                    #3759
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                    Maksin märtsi eest ära ja aprilli eest maksin pooled rahad kuna eemal, see vast ok.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #3760
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                      vaatan õhtul üle, tänud kommentaaride eest
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Max
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2010
                        • 339

                        #3761
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        vaatan õhtul üle, tänud kommentaaride eest
                        Panin just ka aprillirahad üle

                        Comment

                        • afro_siil
                          Julm Donk
                          • Oct 2011
                          • 78

                          #3762
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                          Käisin liidus, kõik on korras. Olen pühapäevasel mängul kohal :D

                          aprillikuu raha laekub ka peagi.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #3763
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                            See nädal trenni ei jõudnudki ? :D

                            Hea, Henri nimi nüüd nimekirjas olemas ka. 29 meest registreeritud, üksainus koht on vaba siis veel.

                            Comment

                            • Max
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2010
                              • 339

                              #3764
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                              Esialgsete plaanidekohaselt tulevane nejap trenni ei jõua ehk 19 aga kõik võib veel muutuda. Et ärge sellepärast kohe maha kantke :P

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #3765
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                                Algselt postitas Max Vaata postitust
                                05.03.2012 - FC Pokkeriprod osavõtumaks (Liigatasu + 2kuu sümboolne summa) 2 kuu sümboolne summa jaanuari ja veebruari eest kui ma trennis vigastyse pärast ei käinud.
                                18.03.2012 - märtsi kuumakse tasutud

                                Ehk märts peaks siiski makstud olema, viska pilk korra peale kas 18 märtsi paiku on ülekanne olnud
                                jap, kõik korras, jätsin kahe silma vahele ;P

                                Algselt postitas veeretas Vaata postitust
                                Maksin märtsi eest ära ja aprilli eest maksin pooled rahad kuna eemal, see vast ok.
                                ok jep

                                Algselt postitas Max Vaata postitust
                                Panin just ka aprillirahad üle
                                käes
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...