***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2236
    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    tulen homme, loodan alguseks jõuda aga lubada ei saa. igaljuhul pange kirja mind.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Max
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2010
      • 339

      #2237
      Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

      Peate omme ilma minuta hakkama saama. Lisaks mingi venituse või põrutuse saanud jalale aga loodan Amblavasty kasvõi valuvaigistiga platsil olla kui muudmoodi ei kannata olla. Aga võidelge väärikalt omme! Hoian pöidlaid :)

      Comment

      • kait
        Julm Donk
        • Mar 2011
        • 68

        #2238
        Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

        Mul ei ole ka tervis piisavalt korras, et mängida. Ilmselt hooaja lõpuni.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #2239
          Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

          Krt, üks varvas korras, aga teine veel päris sodi. Llootsin väga mänguks korda saada. Loodetavasti teisipäeval saan trennis comebacki teha. Edu!

          Comment

          • toonesepp
            Julm Donk
            • Nov 2009
            • 54

            #2240
            Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

            Ma pean ikka hoolimata jooksuvõimetusest teile trenni tulema. Prod alustasid 9kesi, teisel poolajal jooksis juba 11 väljakule, et siis vigastuse tõttu jälle kümnekesi lõpetada. Pähe saadi 0 - 7. Väravavaht oli hea ja hoidis asju veel hullemaks minemast.

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #2241
              Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

              Nonii mäng läks enam vähem, saime küll tappa 0:7 aga langesime võitlusega.

              Alustasime mängu vigaste ja haigete meestega. Meil oli kaks ülekaalulist, üks alkohoolik, üks külmetunud, üks lihasrebendiga, üks invaliid( kes on tegelikult vägagi tegus mees ) ning kolm tervet meest. Mainimata ei saa jätta publiku elavat kaasalemaist, mis meile vaimselt vähemalt andis ühe mehe juurde. Terve esimene poolaeg käis tubli võitlus ja lasime lüüa ainult kolm väravat. Teiseks poolajaks tuli meile juurde kaks meest. Kahjuks vähenesid meie tervete meeste read tänu vigastustele. Muidugi hakkas ka mängima rolli väsimus. Teisel poolajal pidime välja tooma neli palli.

              Kokkuvõttes pole ju paha tulems c-meeskonna poolt. Väravaht täna hoidis meid pinnal. Kaitsel oli täna palju ebakõlasid, kuid õnneks suuremt pakki sellest ei tulnud. Keskkväli oli räsitud vigastustest ja mehed andsid endst 110% ja rünnakul tehti ka survet.

              Seega loodan et mehed paranevad oma vigastustest ja haigustest. Määrige jalgadele spordi kreemi, külmetunud mehed jooge teed, ülekaalulised sööge kapsast ja alkohoolikud laske endale ampull panna.

              Ärge nüüd kõike ka tõsiselt võtke, aga katsume ikka kained mängu päeval olla.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #2242
                Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                Ampulli ei viitsi panna. Järgmine nädal läheb raskeks, taksoga vist Amblasse ei sõida.

                Muidu mäng oli suht okei, 9kesi näitasime ikka sisu.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #2243
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                  Aga kohalkäimise probleem. Kurat, ma joon ka, aga tulen ikka kohale.

                  Comment

                  • jozik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2011
                    • 437

                    #2244
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                    ei tore on, veelgi parem oleks kui tuldaks kohale kainena.

                    sest:
                    artikkel 40 punkt 5:

                    turvalisuse tagamiseks ei tohi lubada alkoholi- või narkojoobes isikuid......


                    ja kui ma ei eksi siis kohtunik võib ka mängimise keelata kui inimene on joobes. Seega aitab vabanduste otsimisest, oled mees või ei ole. Riietusruumis tekkis küsimus et kas sa ambla vastu suudad kainena kohale tulla, siis kõlas vastus: ma ei usu et müür..... sellele järgnes pikk paus ja vastus jäeti lõpetamata, sest suure tõenäosusega tullakse ikka purjus peaga kohale

                    Comment

                    • toonesepp
                      Julm Donk
                      • Nov 2009
                      • 54

                      #2245
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                      Algselt postitas jozik Vaata postitust
                      Mainimata ei saa jätta publiku elavat kaasalemaist, mis meile vaimselt vähemalt andis ühe mehe juurde.
                      Tegemist oli küll õllega kinnimakstud, eelmise samal väljakul olnud mängu lõpetanud mängijatega, aga nende panus oli kahtlemata võimas ja andis kõvasti elu juurde.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #2246
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                        Selle mängudel kohalkäimise probleemi peab tõstatama küll järgmiseks hooajaks. Tõmbab ikka motti alla küll enne mängu, kui tabeli teise vastu pead minema kahe mehelises vähemuses. Järgmine hooaeg paremini meeskonda komplekteerima. Liiga palju passiivseid mehi on nimekirjas. Joosepilt hea kokkuvõte mängust :D

                        Comment

                        • Booyaka
                          FPP Pro
                          • Dec 2008
                          • 249

                          #2247
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                          Kui teil igast probleemid ja asjad esinevad siis miks te rahvaliigat ei mängi ?

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #2248
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                            Algselt postitas Booyaka Vaata postitust
                            Kui teil igast probleemid ja asjad esinevad siis miks te rahvaliigat ei mängi ?
                            Naiivne oleks loota, et esimesel hooajal kokkuklopsitud satsil probleeme EI esineks. Julgen ennustada, et 2012 ei ole Pokkeriprod liigas viimased! Tegelikult häid mängijaid on ja tulevaks hooajaks tuleb ikka kõvasti tugevust/massi juurde + alles oleme alustanud regulaarsete trennidega. Kehv soovitus imo.

                            Comment

                            • Booyaka
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 249

                              #2249
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                              Nõustun sellega, et probleeme esineb ja esineb veelgi. Mõtlesin pigem, et rahvaliiga oleks alustuseks kergem amps olnud ja siis sealt oleks saanud edasi liikuda.

                              Comment

                              • Afeen1989
                                Julm Donk
                                • Apr 2011
                                • 76

                                #2250
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                                Rahvaliigas pole nii palju mängijaid ka vaja platsile.Aga tõesti naiivne oleks loota ,et esimene hooaeg mingi ime juhtub ja probleeme pole. Olen hoidnud kätt pulsil Pokkeriprode meeskonnal ja arvan ,et kõige tõsisem mure on kaitse hetkel 104 väravat lasta 21 mängu peale on ikka liig mis liig.see teeb keskmiselt peaaegu 5 väravat mängu peale.Tahaks ise ka väga jalgpalliga tegelda aga pole aega ,et nii tihedalt eestis käia.Aga kui midagi muutub ja võimalik on siis tahaks ikka abiks tulla 2012 hooaeg.Alkoholi kohta võib küll õelda ,et jah no see juba näitab suhtumist teiste mängijate vastu kes vb sisimas usuvad ja loodavad ,et suudame mängu võita.

                                Comment

                                Working...